reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Bobo-jutro do cukierni ide sprawdzić ile mi powiedzą a w sobote zapytam kucharki będę mieć porównanie i wtedy sie zdecyduje ja też nie pozatym wole dwa dni odbębnić niż co niedziele malą mamie porzucać bo tez sobie chce odpocząć niby nigdy mi nie odmówila ale Nastka jest ciężka a nie chce cały czas mamy obarczać Marta-mam nadzieje ze ja tez bede mogła mile wspominac dziś mi ksiądz opowiadał ze jak ja chce iść do spowiedzi przed ślubem jak w grzechu żyje to mu mówie że przecież przed ślubem sie musze wyspowiadać i dostać rozgrzeszenie co za idiota jeszcze mi mówił żebym z mężem do ślubu najlepiej nie spała żeby grzechu nie popełniać a jak u nas w parafii idzie teraz dziewczyna do bierzmowania w ciąży to ona nie spala z kimś przed ślubem zeby brzuch mieć i jakoś jej rozgrzeszenie da!!!! dureń po prostu
 
Ostatnia edycja:
reklama
To faktycznie masz głupiego księdza ( przepraszam za wyrażenie) mój jak mieliśmy spowiedź przed ślubną kazał iśc do innego kościoła no i poszliśmy ja mu mówię grzechy i że ostatnio zwątpiłam a on do mnie z tekstem - byle szybko ... to się człowiekowi odechciewa...
 
wiolka nam ksiadz na naukach mowil ze ta spowiedz przedslubna jest wlasnie taka inna :) ze to ze zyjesz w grzechu majac slub cywilny to ten grzech moze papiez odpusic a wlasnie spowiedz przedslubna jest taka ma taka wartosc jakby sie u papieza spowiadac i wszystki grzechy sa odpuszczone. co do poradni przedmalzenskiej to trafilismy na super babke no az sie chcialo jej sluchac. niestety to bylo na drugi dzien po zabiegu wiec ja tez bylam nie do zycia na koniec dawala kazdemu kalendarzyk do zrobienia by pozniej sie z nia spotkac i omowic i wtedy wypisze zaswiadczenie, no chyba ze ktos w ciazy lub tabletki bierze to nie musial. my do konca poczekalismy az skonczyla ze wszystkimi powiedzialam jej jaka sprawa ze mialam wczoraj zabieg i w ogole i ze nie bardzo mi robic ten kalendarzyk. babka sie poplakala wysciskala mnie zyczyla wszystkiego naj. no babka super byla:)
 
Zdarzają sie normalni księża mój dziś mial przesilenie jeszcze w poniedziałek jade na przesłuchanie do niego wiec jak mi z czymś wyskoczy to mu powiem że ksiądz sie za pieniądze modli czego on mnie będzie uczył to źle że wychowujemy niepełnosprawne dziecko i tworzymy rodzine mnie życie dużo nauczyło on mi bedzie piepszył a jak mu sie więcej posmaruje to wtedy nic mu nie przeszkadza i on bedzie mówil o wierze jak im wogóle nie wstyd sk........byki:wściekła/y: kochane ide spać bo jestem wykończona a jeszcze ucze sie i tej fundacji pisałam jutro napisze do drugiej zobacze co to da a rano trzeba wstać marze o jednym dniu choć żeby do 9 tylko pospać ale chyba nie szybko to będzie dobranoc zajrze jutro
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Witam się nocnie ;-)

dziewczynki od jutro to prawie wogóle będe nie dostepna bo wyjeżdzamy tyle co uda mi wejśc z telefonu ale,że to jest 30stka mojego m więc beda goście i nie bede na necie siedzieć :rofl2: więc wybaczcie ale będę tylko raz na jakiś czas zerkac.

Jeśli chodzi o koszulkę to niestety nie wymieniły, więc je wziełam podstępem :przed południem pojechałam kupiłam druga granatową więc miałam rachunek z tego lidla i po dwóch godzinach poszłam z tą wczorajsza M na ten rachunek dzisiejszy i powiedziałam ze chce wymienić no i wymieniły na L :-) w sumie stratna jestem ale mam dwie koszulki tak byłabym bardziej stratna bo tej M bym nie nosiła a na paliwo wydąłabym więcej niż 25zł. aby dojecha do tamtego lidla.

Po czym zadzwoniły do mnie pielęgniarki z przychodni gdzie wczoraj kwitłam ponad 1,5 h na pobranie krwi ,ze moja próbka na morfologię sie zawieruszła i musze podjechać jeszcze raz :crazy: od razu z grubej rury jej powiedziałam,ze moge podejść bo mam dwa kroki ale jestem przyjeta poza kolejnościa bo nie mam czasu ani przyjemności siedziec w przychodni. więc rano zapindalam jescze raz na pobranie krwi :eek:

Trawa na ścianie wisi :tak:fajnie to wygląda ale efaktu nie ma jeszcze bo teraz ta ściana gdzie bedzie szafa jest brzydkiego koloru i obdrapana. więc jak będzie szafa mam nadzieję,ze szybko to się stanie to wstawię fotki. Nararzie pachnie nowym dywanem w całym mieszkaniu ;-)

Dobra zmykam bo już poźno a rano trza wstac i pełno roboty. takze trzymajcie się dziewczynki w miarę możliwości do niedzieli będę zerkać co tu skorbiecie. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anaber i dobrze zrobiłaś hi hi hi nie ma to jak dobry plan, a co ;-) czekam na fotkę tej ściany z trawą - niecierpliwe, bo jestem ciekawa jak o wygląda :tak:

Mnie dziś też nie będzie właśnie posprzątałam i jadę do mamy wrócę już z nią no i jedziemy na mieszkanie więc późno do was zajrzę.

Miłego dnia Dziewczynki ;-)
 
Do góry