reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Dzień dobry LEJDIS!!!
Bietka witaj,szybko nadrabiaj i pisz ile wlezie!!!
joweg nie wiem jak mam cię pocieszyć,ale całym serduchem i myślami jestem z Tobą!!!

Kochane Wszystkim Naszym dzieciaczkom życzę zdrowego,bezpiecznego,a przede wszystkim beztroskiego dzieciństwa!!!

Z kolei jutro moja Kamilka kończy 12 lat,ach jak ten czas szybko leci.
 
Dzień dobry ja rano nie miałam kiedy zajrzeć bo małą do przedszkola spakowałam później na zakupy posprzatałam łazienki i umyłam 2 przeklęte lodówki jestem ledwo żywa a jeszcze odkurzanie ścieranie kurzy :no: Joweg-spokojnie zobaczysz co będzie nie przeskoczysz tego czekam z tobą z niecierpliwościa na wyniki;-) Anaber-ty tak późno przy kopmuterze kiedy ty sie kobieto wyśpisz wracaj do nas w końcu na pełny etat bo brakuje tu ciebie:tak: Bietka-dobrze że wróciłaś po malowaniu pozostaje wpierony sprzątania niestety bo facet wymaluje i wydaje mu sie że na tym cała praca w domu sie kończy bo przecież odświeżone:-D zaglądnij do nas jak sie troszke ogarniesz Szostkowamamo-leci czas nie słychanie szybko ja pamietam jak Nastusia była maleńka nie mówila jadła z butelki a teraz ma 6 lat pyskuje od rana do nocy i coraz mniej jest córusią mamusi czego mi strasznie brakuje że staje sie samodzielna ale tak to już jest udanej imprezy urodzinowej jeśli ją robicie Marta-milego dnia Anisiaj,Dzoana-wracajcie do nas kochane strasznie mi was tu brakuje jest tak dziko bez was każda z nas wnosi na to forum coś innego i brakuje tu dwóch bardzo żywiolowych kobietek które zawsze każdemu służa radą i zarażają dobrą energią czekamy cały czas mam nadzieje że już niedługo sie tu pojawicie:happy2: Ja walcze z katarem 4 dzień na zatoki mi chyba poszedł bo dodatkowo boli mnie ostatnio głowa tzn czoło masakra jakaś.Miłego dnia wszystkim
 
hej :)
ja juz po wizycie u pulmunologa. nic sie nie dowiedzialam oprocz tego ze mam spirometrie taka ze powinnam fikac i co ja w ogole sie mecze skoro mam taka piekna spirometrie, no i w zasadzie tyle sie dowiedzialam ze nie wiem nic wiec po wyjsciu od niego zapisalam sie do innej babki termin na 29 sierpnia :szok: mowie babie w rejestracji ze jestem w ciazy i musze byc pod ciagla kontrola i ze tak dlugo to nie bardzo no a ona ze takie ma terminy i nic nie zrobi wiec przyjelam te date i czekam hehe
joweg daj znac jak bedziesz miala wynik trzymam &&&&&&&
milego dnia dziewczynki i wszystkiego najjjjjjjjjj z okazji dnia dziecka :)
 
hej ja jeszcze w pizamie:szok: ale zaraz sie ubieram i ide z mala do ogrodka szkoda ze tego sloneczka tak niewiele dzisiaj.

joweg &&&&& moze wlasnie wczoraj bylo zagniezdzanie, moze sie udalo


Joweg masz juz wyniki???????
 
Ostatnia edycja:
Joweg-bradzo mi przykro kochana trzymajcie sie mocno jestesmy z tobą gdybyś potrzebowała sie wygadać to zaglądnij do nas i informuj nas co u ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&& Anaber-udanej imprezy choć dla ciebie to bardziej kwestia organizacjii i podawania do stołu niż impreza dobrze że jej w tym laboratorium powiedzialaś jakie tam tępe babska pracują masakra jakaś myślą że ludzie nie mają innych zajęć jak gonić co chwile na badania i w kolejkach siedzieć przez ich nie odpowiedzialność
 
Ostatnia edycja:
hejka kochane

dziś nie jestem w stanie Was nadrobić... mam tyle prania i sprzątania a jak na złość cały dzień pada deszcz.
Na wsi jakoś przeżyłam, miałam ładną pogodę... ale cieszę się że jestem w domu :) jak wszystko uprzątnę wstawię zdjęcia pokoju małego :-)
od jakiegoś czasu ( tzn od kilku dni ) odczuwam lekkie skurcze, hmmmmmmm nie wiem czy to skurcze??? ale czuję lekki ból - dokładnie taki jak na @ ... wiecie co to jest ??? czy to te skurcze przepowiadające???

bobo
no to dobrze, że u pulmonologa wszystko OK. cieszę się :)))
joweg przytulam mocno.... tak mi przykro... trzymaj się kochana, jak znajdziesz siłę to wpadnij do nas... czekamy tu na Ciebie...
anaber miłej imprezki, :-)

przepraszam ze nie odpisuję wszystkim, ale jeszcze nie nadrobiłam...

pamiętam o WAS wszystkie !!!!!!!!
 
reklama
Bietka jeśli te skurcze pojawiają sie w regularnych odstępach czasu moga to być te skurcze ale nie muszą one zwiastować porodu,czasami sie zdarza że wcześniej sie pokazują później ustają.Może to przez to że bylaś pare dni na swego rodzaju urlopie a teraz sie wzięłaś za ostrą prace nagle i babalkowi sie to nie podoba:-)pewnie nie bawem będziesz miała ktg to wszystko sie wyjaśni. Mówiłam wam że moja znajoma kótra miała córke urodzić urodziła syna:szok:nawet przed porodem jej mówili że dziewczynka:oo: zdziwiła sie troche jak po porodzie podali jej chłopca ale wielki ponad 4 kilo a ona szczęśliwa
 
Do góry