reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Oo Madlen super pomysł, Wiolka co Ty na to?
Bobo a Ciebie gdzie wcieło?
Anisiaj odezwij się kochana !
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem :)
dzis nie mam sily jestem caly dzien spiaca i glowa mnie boli i jakos chce to przetrwac:( wlasnie wrocilismy do poznania:) nie ma jak w domku hihi
nawet nie mialam sily opisywac wynikow ale musze w weekend wszystko ogarnac i jechac do promotorki w poniedzialek.
marta trzymam &&&&&&&&& za obrone :)
 
Anisiaj trzymam kciuki żebyś do nas szybko wróciła :tak: i za Dzonkę też.
Bobo powodzenia w pisaniu... mnie promotor zszokował że tak szybko mam obronę :szok:

U mnie pod blokiem 4 wozy strażackie bo pali się na 11 piętrze :szok: i policja także masakra dobrze że ja na 6 a nie koło nich, mój Leszek wyszedł przed blok i rozmawiał z sąsiadem to ponoć tam impreza była. A teraz przyjechała karetka.
 
Ostatnia edycja:
Kochane nie było mnie bo mam zaliczenia u mojego księdza z katechizmu przed slubem i jeżdża codziennie i zdaje i głowa mi już od tego pęka a dziś mi jeszcze dziad jeden ciśnienie podniosł paskudny:wściekła/y:Anisiaj-kochana jesteśmy z tobą musisz to przetrwać jesteś silną kobietą masz wsparcie męża a wasze dzieciątko patrzy na was i was wspiera Madlen-kochana narazie próbuje w takiej fundcaji która nam ostatnio przy wózku pomogła nie bardzo tak umiem na forum nie chce żeby ktoś pomyślał że ze mnie naciągaczka pozatym nigdy tak nie robiłam ale za pomysł bardzo dziekuje dam znać jak mi fundacja odpowie:-) Marta-przygotowania nadal w trakcie w sobote jade do kucharki sie dogadać co i jak i suknie przymierzyć i ostatecznie wybrać a w przyszły weekend całe dwa dni mamy na naukach przedmalżeńskich w sobote od 8.30 do 19 a w niedziele od 9 do 15 trzymajcie kciuki żebym tam wysiedziala
 
wiolka i jak z tym tortem? w cukierni bedziesz zamawiac? nauki przedmalzenskie to jakas masakra bynajmniej dla mnie, siedzenie i sluchanie czesto rzeczy bezsensownych, ja tam koscielna az tak nie jestem hihi.
marta ja obrone licka mialam pod koniec czerwca i bardzo mi sie to podobalo bo pozniej juz wolne i spokoj hihi
 
reklama
Wiolka ja ci powiem że ja nauki mile wspominam, byłam na wszystkich 6 spotkaniach po dwie godziny - ciekawe były. Później jeszcze do poradni szliśmy przed małżeńskiej i tam jedno spotkanie 3 godzinne było :tak:
 
Do góry