reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
kochana dałaś radę - super się spisałaś - urodziłaś ślicznego synka ... zaraz zapomnisz o bólu...
odpoczywaj i śpij, kiedy Oli śpi :-) niech dupka odpoczywa :) ;-)

a bobo zostawiłaś tam tak ???? :-)


dobra lecę spać już naprawdę :))))

do jutra laski :* papapapapa dobrej nocy :-p
 
witajcie kochane jeszcze raz dziękuje za przekazane wieści. Bobo ma koło siebie tlen i podłącza się kilka razy dziennie zostaje do porodu w szpitalu bo w domu tlenu nie ma, no i ktg ma robione. Jak wychodziłam to byłam się pożegnać z nią. Jutro musimy i tak jechać do szpitala po zaświadczenia do macierzyńskiego i do przychodni.

pożegnam się jutro wpadnę jak się ogarnę przyznam szczerze że w domu M wszystko robi bo ja nie mam siły. Słodkich snów :*
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry czekam aż po malą przyjadą Witaj Martuś w domku z synkiem bylaś mega dzielna i jaka silna takiego dużego dzieciaczka urodzić:-) odpoczywaj i sie regeneruj dziś do nas powinna Aga dolaczyć bo wraca ze szpitala mam nadzieje że znajdzie sily żeby do nas zajrzeć:tak: U mnie leje jak cholera świata nie widać:confused2: aż mi sie wychodzić nie chce z somu na zakupy:sorry: milgo dnia:-)
 
reklama
Witam i ja z kawką!
Martusiu witaj!!!!!! dzielni byliście niesamowicie!
Wiola, ja normalnie zaczynam się zastanawiać czy ty nie mieszkasz gdzieś po sąsiedzku, bo za każdym razem jak piszesz o pogodzie, to tak jakbyś o mojej pogodzie pisała:-)
Anisiaj, wyspałaś się??:) ja pamiętam jak spał u mnie w pokoju mój pies kilkanaście lat temu, to też wszystko słyszałam:)
Miłego dzionka!!!!!!!!
 
Do góry