reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Justi niestety nie ale pogoda jak widać u nas taka sama :-)Wrócilam z zakupów mokra jem śniadanie wspuścilam teraz sunie do domu bo mi sie do balkonu dobijala a ta wariatka zamiast w budzie lezeć to po deszcze gonila i cała mokra:wściekła/y: ciemno na podwórku jagby miala noc być:confused2: Anisiaj jak sie czujesz?;-) a gdzie reszta dziewczyn śpia?:sorry:
 
Wiolus,dzieki calkiem,niezle. Oobjawy mnie jakos nie mecza, wiec nie narzekam (no chyba,ze napadna mnie poranne strachy,ze cycki mniej bola,ale wieczorem bola juz tak,ze nie narzekam;)

A Ty kiedy ustalasz termin cc?
 
Hej

U nas też leje....ale ja się cieszę.

Nie uwierzycie ale znów obudziłam się z bólem głowy.Na szczęście jak wstałąm się polepszyło.teraz lecę po kawkę.

Miłego dnia.
 
Anisiaj leci czas wiem....pamiętam teraz jestes w ciąży i wszystko jest wporządku dzidzius rośnie a ty będziesz miala swoją malą pocieche:tak:
 
Witam się i ja.
Marta, byłaś bardzo dzielna, a tak się bałaś przed porodem, że nie dasz rady. A tu proszę, podobno nawet nie jęknęłaś:tak:
Biedna Bobo, ponad miesiąc w szpitalu:-( Nie zazdroszczę jej, ale skoro ma tam lepszą opiekę, to nie ma co się zastanawiać
Miłego dnia
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

Martuś jeszcze raz gratulacje :) dobrze ,że m Ci pomaga :)

Bietka a dawałąs Igorkowi ze słoiczka czy sama robiłaś??

My wczoraj wróciliśmy dopierio do domku także dzisiaj pranie układanie :eek: jak ja tego nie lubię robić jeszcze ta pogoda nic nie wyschnie :crazy:

Musze kupić ze trzy pary śpiochów 3-6 bo mam tylko 4 sztuki (myślałam ze mam wiecej ale nigdzie nie moge znalezc wiec chyba nie mam)

Miłego dnia :)
 
Do góry