reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Justi nie sie jeszcze na co leczyć bo jak narazie to mnie glowa pobolewa :sorry2: ale Nastke też coś boli glowa i jakaś dziś tak śpiąca spala w poludnie mam nadzieje że nic jej nie rozłoży:dry:dzieci to mają niespożyte poklady energi zdrówka dla ciebie ide kąpać malą:happy:wracają w końcu nasze dziewczyny bo pusto sie bez nich zrobiło:baffled:
 
Bietka wczoraj dala czadu, ale z winy mamuski bo pazerna podjadlam M kebaba i wieczorem dokuczal jej brzuszek, na noc dawalam jej butle a sama musialam 2 razy na spiaco odciagac, rano nawet ja mialam biegunke, tylko M nic nie bylo. Ogolnie w dzien spi prawie caly czas zaden halas jej nie przeszkadza, wieczorem zawsze troche marudzi a w nocy budzi sie na karmienia i kupy. Brakuje mi paru godzin snu bez przerwy:-(
 
Cześc kochane moję tęskniłam za Wami ;-) wrzucę wam parę fotek małego i z porodu jak chcecie na to patrzeć. Ja ogólnie się fatalnie czuje dupa bardzo boli. Mały jak na razie grzeczny dużo śpi. Karmię go butlą bo nie mam pokarmu nie wiem dlaczego... cycki są nabrzmiałe, jutro przyjdzie położna to się dowiem co jest grane.

Ogólnie ogarniam co i jak z karmieniem przebieraniem itp... jak płacze to mi się wydaje że coś go boli dzisiaj miałam kryzys bo przez to wyciągane łożysko wszystko mnie boli w środku.
 
Ostatnia edycja:
Anisiaj dziękuję a m bardzo ładnie się spisał na porodówce jestem z niego dumna na prawdę, przeciął pępowinę. Ogólnie opieka super tak się mną zajeli że aż w szoku jestem bo położna która była przy porodzie głaskała mnie po buzi i mówiła ze jestem dzielna, dostałam piłkę do skakania, gaz rozweselający, paracetamol w kroplówce i coś tam jeszcze. A jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry