reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody Czerwcówkowe

Ja balam sie lewatywy, w sumie niepotrzebnie bo jej nie mialam, uciekam bo trzeba niuniusia nakarmic buziaczki, dobranoc.
 
reklama
Pyciu ale miałaś przeżycia, ale na szczęście z Dawidkiem jest już dobrze, dużo zdrówka dla was i wspaniałe jest to co napisałaś w ostatnim zdaniu "wiem że na takiego faceta czekałam całe życie", ogromnie się wzruszyłam:tak:. A Dawid jest śliczny:-)! Buziaki dla was, byłaś bardzo dzielna. Jeszcze pytanie co oznacza że zaczeli Ci go "wyciskać", jak to przy cesarce wygląda?

Pyciu przeogromne gratulacje
i niech Dawidek rosnie zdrowo:tak::tak::tak:
 
Pyciu nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przyżywałaś-ja to bym chyba zawału dostała albo w jakąś histerię wpadła. Jesteście bardzo dzielni-oby Wam Dawidek rósł pięknie i zdrowo-zresztą widac to na załączonym zdjęciu:-)
GRATULUJEMY!!
 
Pyciu,
straszne te Twoje przeżycia. Nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić bo jak czytałam to najpierw niedowierzałam że coś takiego mogło się przytrafić a potem tak strasznie mnie ścisnęło w środku ze strachu.
Dobrze że się wszystko juz dobrze skończyło. Wiesz w ogóle coś więcej co się stało i dlaczego?

Całuski dla Ciebie i synusia. No i wielkie gratki!!
 
Moj gin i lekarka od noworodkow powiedzieli ze jego plucka sie jeszcze dobrze nie rozwinely mimo iz urodzil sie w 38 tyg. a bylo to weglug nich spowodowane gestoza, a ja miala juz niby stan przedrzucawkowy i dlatego moj gin zdecydowal sie wczesniej rozwiazac ciaze i prawdopodobie jak by czekali jeszcze dluzej to moglo by to sie skonczyc o wiele gorzej. w rezultacie dowiedzialam sie ze moj synek urodzil sie w najlepszym momencie czekali jak dlugo sie dalo a dluzej juz niby nie mozna bylo. Ale bylo minelo grunt ze juz jest wszystko ok. Wiecie to byly naprawde najgorsze dni w moim zyciu i chyba chce juz o tym zapomniec i cieszyc sie teraz kazdym kolejnym dniem.
 
reklama
Pyciu. Już słowa o tym nie będzie
s050.gif


Wspaniale że jesteście szczęśliwi!
 
Do góry