reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

Mysmy warzyli sie nawadze lazienkowej i Lol wazy 10 kg.Ostatnio nic nie przyty,l ale lekarka powiedziala, ze akurat jemu nie zaszkodzi jak schudnie;-)Wedlug mojej miary ma 82 cm:tak:Ale najlepsze ma stopki-kajaki.Drepcze mi za raczki na dworze, wiec poszlam mu kupic sandalki 20.Zeszlam pol miasta zanim kupilam.Nigdzie nie ma takich malych botkow do dreptania, a jak sa to takie, ze nozka sie poci.To co ja mam z nim zrobic, zabronic mu dreptac:no:Akez sie umeczylam ale kupilam takie jakie chcialam:-D


 
reklama
Oj, co fakt to fakt - z butami dla Maluchów łatwo nie jest.U nas, na naszym zadupiu w ogóle nie ma takich butków :baffled:.A powoli chcę poszukać jakichś fajnych, lekkich, przewiewnych, tylko gdzie?? Chyba allegro mi pozostaje, ale tam nie można dotknąć, pooglądać z każdej strony...Do kitu...
Bodzinka, mogłabyś wrzucić fotkę butków które kupiłaś Lolkowi ??
 
bodzinka moj ulubiony wzor moro ekstra:-)ja natomias chcialam zakupic dla sebki jakies szmaciaki zeby mu noga nie marzla jak brzydka pogoda poszukiwalam rozmiaru 18 bo niemowlece juz nie pasuja bylam juz w 3 sklepach i dupa nie ma jak znalazlam to cena nieziemska 45 zl no bez przesady zebym mu do nie chodzenia kupowala buty w tej cenie:no:a jak sa to 20 najmniejsza:-(no coz bede szukac dalej:sorry2:a z rosnaca noga to chyba po siostrze poszedl bo chudzielec ale stopa duza:-Dpaula ma rozmiar 33-34 wiec niezla gira :-)jak sie urodzila to miala duze dlonie i stopy no i naprawde duza dziewczyna z niej wyrosla :happy2:zdecydowanie wieksza niz jej rowiesnicy
 
Nineczka,jak na dziewczynke,to berdzo ladnie rosnie.My wczoraz zwazylismy naszego brzdaca na wadze sklepowej u naszej znajomej:-).Wazy 10,3 kg.Bez ubran pewnie 10.Dzisiaj kupowalam mu ubranie na sobotnie przyjecie weselne i sie zdziwilam.Spodnie siegaly do polowy lydek i musialam wymienic:-).Moj synek rosnie teraz bardziej wzduz,niz wszerz,jak kiedys;-).
526ax4w.jpg
 
reklama
hej!!!
Marta wazy 7400 i 71cm dluga chyba najmniejsza z naszych lstopadowych dzieciaczkow;-), ale co tam moze taka jej natura
ale widze e dzieciaczki juz 10kg maja i buciczki do chodzenia wow
 
Do góry