reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

Ja Matiemu kupiłam sandałki i właśnie takie skarpetki Nike z gumową podeszwą.
A co do wagi to nie wiem dokładnie ile waży. Na początku czerwca ważył 9 kg i miał 75 cm wzrostu, a teraz jak go ważę na wadze łazienkowej to mi wychodzi 10 kg, wzrostu nie wiem ile bo się nie daje zmierzyć, ale po ubrankach widzę ( a nosi już rozm 86), że urósł i to chyba bardziej na długość. Powiem szczerze, że wygląda chudo, on jest taki ruchliwy, więc raczej nie grozi mu otyłość.
 
reklama
Mój Potworek to pewnie już ponad 10 kg waży, bo apetyt to ostatnio ma niezły.Może to morski klimat ;-)??W każdym bądź razie potrafi zjeść duuużo, czasem zdaża się że je 7 razy dziennie, co nigdy jej się nie zdarzało :szok:.
Butki mamy już kupione, szmaciaki na gumowej podeszwie, oczywiście jakieś poozdabiane, z kwiatuszkiem ;-).Kupowałam w Bartku.I akurat wtedy miałam gazetę "mam dziecko" i tam był opis jakie buty kupować dzieciom, dokładnie tak jak opisała meggi, więc mam spokojną głowę, że te buty okażą się jakieś nie bardzo :tak:.
Aha.A ubranka to już i czasem na 92 a nawet i na 98, zależy od firmy.No ale Oliwka to taka pulpetowata jest i mniejsze ciuszki są na nią po prostu za wąskie
 
U nas stuknęło 10 kg. Dzisiaj Martynka była z tatą w przychodni żeby się zważyć i osłuchać, bo co jakiś czas kaszle, ale oskrzela i płuca czyste i nie trzeba się martwić. Ot, nam dorosłym też się zdarza kaszleć bez choroby. Cieszę się, bo w poniedziałek jedziemy na 5 dni Karpacza i jest zielone światełko :-D
 
Kasiu duza dziewczynka z Martynki. Moja mala tez bedzie miala cos z 10kg ale musze ja zwazyc;-) A tak poza tym to zycze udanego wypoczynku w Karpaczu.Jak ja uwielbiam gory.A do Jelonki mam ogromny sentyment:-)
 
Karolek waży 11,5 a ma ok.80 cm ale za to nie recze.Kasiu udanego wypoczynku.Za miesiąc do lekarza to będe dokładnie wiedział co i jak.
 
No, to chyba Was zadziwie... :cool2:Bylismy wczoraj na kontroli, Leo zwazony, zmierzony... UWAGA, UWAGA:
waga: 13, 520!!!! Jezusicku... :eek:;-)
wzrost: 86 cm
 
reklama
Do góry