reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze brzuszki

Dziękuję kochana , akurat dziś mi to potrzebne było bo się rozryczalam nas komoda :D we wszystkim wyglądam jak namiot cyrkowy.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mamakulka ja nie mam w czym chodzic :D mam jedna koszulke i spodnie ktore wkladam niezaleznie od pogody jak musze wyjsc a tak to po domu jak jakas bezdomna chodze wszystko za male xd
 
Ja tak samo.. mam dwie bluzki i dwie pary spodni. Jak jest zimno to juz problem bo w nic sie nie zapne .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Heh, u mnie ta sama zabawa. Jak jest ciepło to mam jeszcze w czym, gorzej jak zimno, bo w niczym się nie dopnę.
 
Ja mam dwie sukienki i jedna spódnice :D i ciekawa jestem kiedy wejdę w swoje stare ciuszki, jak to bedzie jak wyjdę ze szpitala. Teraz szkoda pieniędzy na nowości, a tyle promocji w sklepach!
 
Ja mam to samo z ubraniami, wiadomo ze nie opłaca sie juz kupować i chodzę prawie cały czas w tym samym. Naoglądałam sie ostatnio zdjeć z ostatnich 10 lat i mam mocne postanowienie ze oprócz tego 10 kg które przytyłam w ciazy to jeszcze muszę schudnąć z 10 z którymi zaczynałam ciaze. Wtedy dopiero poczuje sie dobrze ze sobą ;-)
 
Ja też nie mam w czym chodzić, chodzę jak mały menel ubrana ciągle [emoji23] angelika a ja wręcz przeciwnie, jak oglądam zdjęcia to aż się dziwię, że byłam taka szczupła, a wciąż wydawało mi się, że muszę coś zrzucić. Tylko u mnie na liczniku już prawie +20 dobija [emoji1][emoji1] więc będziemy mieć podobne wyzwanie [emoji3]

[emoji173]
 
reklama
Tez tak patrze na ubrania stare i sukienki i mysle czy jeszcze wejdę w nie kiedyś..
A nawet na samym poczatku ciazy jak widzialam ze juz wygladam grubiej to teraz patrze i myślę - rany co ja chcialam jeszcze nic widac nie bylo, a mi juz sie wydawalo ze brzuch taki wielki.

Jak trzeba tylko sweter to ok jakos sie ubiore teraz, ale gorzej jak bylo u nas tak chlodnawo i lało co chwile. Na taka pogode nie mam konpletnie nic. I bylo tak ze zimno deszcz leje w, a ja w samym sweterku takim cienkim chodzę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry