reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Jak cwiczylam z Chodakowska po pewnyn czasie wylaczylam jej glos.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ja jakos nigdy nie umiałam sie zmobilizować do Chodakowskiej, Lewandowskiej czy innych. Samotne ćwiczenia w domu nie sa dla mnie ;-).
 
Ja generalnie nie lubię typowych ćwiczeń, bo chęci są ale zdolności już nie ma. Za to lubię spacerować. Tyle, że to nie są takie zwykłe spacery, bo ja chodzę wtedy bardzo szybko i potrafię tak nawet 5h bez przerwy.
 
ja lubie cwiczyc ale wymyslone przez siebie zestawy w wolnej chwili jak juz, zdecydowanie wole chodzic, lubie chodzic duzo (dlatego tak mi zle jak w domu glownie lezec musze) ale tymi 5h to mnie zadziwilas azamamew az tak dlugo to nie wedrowalam nigdy
 
Potrafiłam tak codziennie, trochę bolały kolana, bo mam ze stawami kolanowymi problem, ale słuchawki na uszy i przenosiłam się w marzenia. Im bardziej gwałtowna muzyka tym szybciej chodziłam.
 
reklama
mi plecy wysiadaja jak za duzo chodze za to, ale zgadzam sie nie ma jak sluchawki, muzyka i przed siebie
 
Do góry