reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Moje pierwsze selfie także mało udane, wszyscy mi mówią, że mały mnie się ciągle wydaje że duży:)
 
reklama
azamamew, zgrabniutki to najwazniejsze :D

mi tez sie caly czas wydaje, ze mam wielki od razu podrzucam rowno tydzien wiecej, 26+5

1463394809675.jpg
 

Załączniki

  • 1463394809675.jpg
    1463394809675.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 652
dziekuje :) ale tylko on jest taki foremny nogi tylek i rece sa rozlazle jak nie wiem, cycki tez w rozlazlosc ida czeka mnie duzo pracy po porodzie
 
a mi znow na odwrot , nogi sie trzymaja, pupa tez ale brzuszek i biodra okropnie rozlane..w ubraniach spoko ale bez ciezko zobaczyc, ze to ciazowy :szok: czekam az bardziej urosnie, moze bardziej bedzie przypominal brzuszek ciazowy :D oj chyba jak kazda z nas, bedzie trzeba wrocic do formy
 
reklama
Do góry