reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki w kuchni :-)

Anik. Zrobiłam dziś "Twoje" piersi z pieczarkami - dodałam tylko na wierzch trochę żółtego sera - naprawdę pyszne! Chociaż mąż był sceptycznie nastawiony co do tego majonezu to i jemu baaardzo smakowało! Dzięki za fajny i szybki przepis! [emoji11]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anik. Zrobiłam dziś "Twoje" piersi z pieczarkami - dodałam tylko na wierzch trochę żółtego sera - naprawdę pyszne! Chociaż mąż był sceptycznie nastawiony co do tego majonezu to i jemu baaardzo smakowało! Dzięki za fajny i szybki przepis! [emoji11]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się ciesze, ze smakowały :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Help! Macie jakieś sprawdzone imprezowe sałatki takie lżejsze? Musze przygotować 3 na imieniny męża w sob.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Rucola, szynka parmeńska, ser plesniowy, pomidorki koktajlowe, ocet balsmamiczny. Roboty tyle co nic i mniammmm.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Help! Macie jakieś sprawdzone imprezowe sałatki takie lżejsze? Musze przygotować 3 na imieniny męża w sob.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
roszponka, pomidorki koktajlowe, ogórek, suszone pomidory, ser cheddar w kosteczkę, prażone pestki słonecznika, zalewam to często oliwa z pomidorków albo robię sos z oliwy i grecki albo jakiś inny z torebki ;)
 
Rucola, szynka parmeńska, ser plesniowy, pomidorki koktajlowe, ocet balsmamiczny. Roboty tyle co nic i mniammmm.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
a jaki ser dokładnie dajesz, lazur?

a taką prostą, którą jadłam kiedyś tonami to
- szpinak baby, suszone pomidory, ser Lazur, prażony słonecznik, zalane zalewą z pomidorków suszonych

a druga:
- brokuł, ser feta, kurczak wędzony, czerwona cebula, wymieszać z majonem albo jogurtem naturalnym, pieprz już bez soli, bo feta słona
 
a jaki ser dokładnie dajesz, lazur?

a taką prostą, którą jadłam kiedyś tonami to
- szpinak baby, suszone pomidory, ser Lazur, prażony słonecznik, zalane zalewą z pomidorków suszonych

a druga:
- brokuł, ser feta, kurczak wędzony, czerwona cebula, wymieszać z majonem albo jogurtem naturalnym, pieprz już bez soli, bo feta słona
Jakiś z niebieska pieśnią, który jest w sklepie.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
reklama
Do góry