reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

w sumie to bardziej chodzi mi o to czy nie zaszkodze niuniowi. tzn czy nie nabawie sie jakiejs infekcji itp w zwiazku z tym rozwarciem nieszczesnym..

Ja bym sie jednak moni wstrzyała ze wzgledu na to ze czop juz odszedl..ale nie wiem..ja to w ogole teraz czuje z moglabym sie na cale zycie wstrzymac :no: jak mysle o seksie to mnie ciarki przechodza..a kiedys..kiedys uwielbiałam..teraz jest todla mnie jakas strata czasu..w ogole nie chce zeby mnie ktos (czyt. jarek) dotykal jakos tak..no:sorry: nie wiem co...boje sie czy mi wroci po ciazy no bo przeciez jak tak zyc!!!???:sorry:
 
reklama
nie daje rady nadrobic.:no: widze tylk oze nikt nie urodzil :-)
choc effa to by chciala... nie dziwie sie ze sie wkurzasz bo czlowiek sie nastawia a tu d... blada... :wściekła/y:

mcgosia - a propos podrozy to z 4-miesieczniakiem to spokojnie ja jzu bym pojechala - zreszta jak nie pojade z 2miesiecnizakiem to poczekam kolejne 2 miechy i wtedy pojade.
Z Jasiem jechalam jak mial 3 - jzu byl za duzy na gondole wiec w sumei to fajnie wyszlo bo jezdzil w spacerowce rozlozonej na plasko :tak: dal rade te 8 godzin w samochodzie. Jechalismy na Slask znad morza wiec ponad 500km.
Tylko zeby upalu nie bylo jak sie jedzie bo niektore dzieci zle reaguja :eek:


Bylism yw REALu na zakupach - wciaz mialam obsesje odejscia wod ale nie mialo to miejsca :-D
Kupilam kosmetyki HIPP :sorry: jednak sie skusilam. I czteropak chusteczek Pampers Sensitive - nie przepadam za ich zapachem ale przynajmniej uczulic nie powinny.
No a M jutro jedzie po nasze niemieckei Pampersy.

No i generlanie to mam torbe spakowana :tak::tak::tak::rofl2:
 
candy - jak nie masz filtra do wody to mysle ze zwykla przegotowana tez moze byc - bez przesady... :eek:
Ja wprawdzie filtr mam bo tu w Gdansku woda syfiasta i z kamieniem, ale moze u Ciebei wcale taka zla nie jest??? :tak:
 
Jej dziewczyny u mnie to już do jakiejś paranoi doszło z tą paniką na temat odpływających wód. Ciągle mam wrażenie że to nastąpi za sekunde:eek::eek::eek:
i mogłabym łapkę non stopw majtach trzymać. Co za horror.

Moniska o ten sex to najlepiej lekarza zapytaj. Ja tam widzę ze u mnie identycznie jak u adeliny
 
dziewczyny zbieramy się z moim M na spotkanie z naszą położną w szpitalu, ciekawość mnie zżera co mi powie itp.
 
Moniska o ten sex to najlepiej lekarza zapytaj. Ja tam widzę ze u mnie identycznie jak u adeliny
ta, tylko ja nie mam sie nawet kogo zapytac. lekarze w przychodni to tacy pomocni sa...
a nie wiem czy nawet do mojego gina uda mi sie dostac w czwartek bez zapisu. :eek:
dziekuje za linka.


no.. szafa ogarnieta. ide sie ogarnac i na miasto i do przychodni.;-)
 
reklama
MoniSkaBe-w prezerwatywie nic wam nie grozi.Pobuszuj póki możesz;-)
Muszę przyznać,że mam wytrzymały żołądek.Zjadłam łazanki,zapiłam 2szkl.mleka i doprawiłam pomarańczą...i nie mam rozstroju tylko małą zgagę:sorry:a myślałam,że może mnie przeczyści:-D
Na 17 znikamy na Szkołę Rodzenia,więc nie piszcie za wiele bo potem ciężko nadrobić;-)
 
Do góry