reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam,

ja dziś jakaś klapnięta jestem. Uprasowałam drugą partię ubranek tych z rozmiarem 62 i więcej. Brzuszek mi się coraz mocniej stawia. Ledwo co chodzę. Jakoś czuję że to już blisko, ale może się mylę. Dziś w ogóle jakaś pełna niepokojów jestem. Żeby tylko ten poród jakoś się ułożył i maluch żeby zdrowy i cały wyszedł ze mnie.
Moja przyjaciółka przysłała mi smsa, że urodziła przez cc po 20 godzinach męczarni sn. :szok:
Muszę się wygramolić do sklepu żeby coś do garnka włożyć...

Moniazuber- śliczna dzidzi- taka kruszynka!

effaa- rety ci lekarze są bezduszni - człowiek się nastawi- to przecież na psychikę źle wpływa i niepotrzebne nerwy stwarza!

Jeśli chodzi o moją teściową to muszę przyznać, że to złota kobieta i złego słowa nie mogę na nią powiedzieć. Mój M tak samo. Naprawdę jestem szczęściarą i widzę to jeszcze wyraźniej jak czytam Wasze historie...

Trzymajcie się.
Potem się jeszcze pewnie odezwę
 
reklama
Czesc:-):-):-)!!!
Dzis bylam na gimnastyce dla ciezarnych w koncu jakis ruch po 3tygodniach oszczedzania sie!!! Mialam problem z utrzymaniem rownowagi!!:happy::happy::happy:Bylo zabawnie.
Mam juz 3dzien okrutna zgage!!!
Moniazauber moje gratulacje, sliczna ta Zosienka:-).
Mag007 Tez bylam na zakupach i musialam je wtaszczyc na 4 pietro:-(, a jak u Ciebie bedzie z wozkiem?
candy6 Tez sie obawiam depresji po porodowej, pewnie dlatego, ze starsze siostry mnie nastraszyly, ze porod to taki straszny bol(a to moj 1)!!!

Ja zgagę mam od dawna....teraz jeszcze gorzej, bo ostatnie 3 wieczory wymiotowałam:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: mam nadzieję,że to nie powtórka z rozrywki:-:)-:)-:)-:)-:)-(choć boję się, że dziś będzie to samo:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Moniazauber moje gratulacje, sliczna ta Zosienka:-). Super, że masz ją już przy sobie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej marcóweczki:-) A tak sobie wpadłam poczytać ,co u Was,zwłaszcza,że u mnie nadal nic szczególnego,oprócz nieregularnych skurczy,więc jak się jeszcze trochę spóźnię,to w marcu urodzę:sorry:choć wolę już teraz-nawet dzisiaj:tak:

a.. dziewczyny, myslicie ze jak teraz zaczne sie kochac z mezem to nie wywolam porodu? czy jeszcze lepiej poczekac?

No akurat w moim przypadku to nawet bym chciała wywołać poród prze seks,ale jakoś słabo działa,podobnie u innych lutówek,które się jeszcze nie rozpakowały,a nawet po terminie są-więc nie wiem ,jak by to w Twoim przypadku podziałało.

Wszystkiego dobrego wam zyczę:-)
 
a.. dziewczyny, myslicie ze jak teraz zaczne sie kochac z mezem to nie wywolam porodu? czy jeszcze lepiej poczekac?


ja bym tam jeszcze poczekała...zwłaszcza ze tego czopa nie ma a Ty moniska w 37tc... co jak co ale chyba zawsze lepiej donosić do terminu :tak:
Mój J ma ochote na sex i ja też...ale szczerze powiem że się boję...może w weekend cos ukręcimy ;-)
 
oj dziewczyny ja wrocilam z miasta i jestem padnieta...

przeszlam sie troche i nogi wchodza w tylek, dziecko tak cisnie ze musialam stopowac, ale jakos dojechalam...:-)

herbate z lisci malin kupilam i juz zaparzam 1 kubeczek:-) zobaczymy

monia zuber slicznosci to twoje malenstwo:-):-):-)
 
ach robicie ochote tym seksem, ja mam straszną , ale ten ktoś nie chce:zawstydzona/y:
więc wibrator mi pozostał , ale jak pisałam wcześniej juz go nie użyję bo przez niego wody mi trochę odeszly:angry:
 
moniazauber Ja bym na Twoim miejscu sobie nie zalowala tylko korzystala poki mozna, mi niby lekarz powiedzial, ze nie wolno, a juz 2 raz sie kochalismy tak delikatnie i dalej wszystko oki(w prezerwatywie).
misia2010Nie starsz mnie prosze tymi wymiotami, bo wczoraj juz mi nie dobrze bylo...
karalajna A na co ta herbatka?
 
moniazauber Ja bym na Twoim miejscu sobie nie zalowala tylko korzystala poki mozna, mi niby lekarz powiedzial, ze nie wolno, a juz 2 raz sie kochalismy tak delikatnie i dalej wszystko oki(w prezerwatywie).
misia2010Nie starsz mnie prosze tymi wymiotami, bo wczoraj juz mi nie dobrze bylo...
karalajna A na co ta herbatka?

Napar z liści malin (ale nie z owoców czy kwiatów) jest znany i stosowany od stuleci w Afryce, Azji i Ameryce jako środek ułatwiający poród. Polecają go również nasze położne, ale pamiętaj – stosowanie ziół w ciąży trzeba skonsultować z lekarzem. Napar ten można pić od 38. tygodnia ciąży. Pomaga w przygotowaniu mięśnia macicy poprzez uelastycznienie szyjki macicy, co ułatwia jej rozwieranie podczas narodzin dziecka. Dzięki temu poród trwa krócej. Herbatka z liści malin wpływa też na jakość i ilość pokarmu.
 
reklama
Do góry