reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybcia super ze u /Was wszystko ok :))) wyobrazam sobie jakiego masz powera, po tylu miesiacach lezenia :tak::-)buziaki dla Was :***

Moniazuber fajnie ze juz w domku:) Przesliczna Zosieńka !!!! zdjęcie przecudne :tak::tak: ja tez juz chce ....:)

Ja skonczylam prasowanie natalkowycvh rzeczy.. niby nie mialam duzo a 3 godziny mi to zajeło uffff :)
Ide prostowac włoski i "pokolorować" sie troszke hehe :)
 
reklama
Aha mam pytanko:
odebralam wyniki wymazu z pochwy, mam pojedyncze ziarniaki gramdodatnie ... Któras z Was to miala moze ????
 
Czesc:-):-):-)!!!
Dzis bylam na gimnastyce dla ciezarnych w koncu jakis ruch po 3tygodniach oszczedzania sie!!! Mialam problem z utrzymaniem rownowagi!!:happy::happy::happy:Bylo zabawnie.
Mam juz 3dzien okrutna zgage!!!
Moniazauber moje gratulacje, sliczna ta Zosienka:-).
Mag007 Tez bylam na zakupach i musialam je wtaszczyc na 4 pietro:-(, a jak u Ciebie bedzie z wozkiem?
candy6 Tez sie obawiam depresji po porodowej, pewnie dlatego, ze starsze siostry mnie nastraszyly, ze porod to taki straszny bol(a to moj 1)!!!
 
Czesc:-):-):-)!!!
Dzis bylam na gimnastyce dla ciezarnych w koncu jakis ruch po 3tygodniach oszczedzania sie!!! Mialam problem z utrzymaniem rownowagi!!:happy::happy::happy:Bylo zabawnie.
Mam juz 3dzien okrutna zgage!!!
Moniazauber moje gratulacje, sliczna ta Zosienka:-).
Mag007 Tez bylam na zakupach i musialam je wtaszczyc na 4 pietro:-(, a jak u Ciebie bedzie z wozkiem?
candy6 Tez sie obawiam depresji po porodowej, pewnie dlatego, ze starsze siostry mnie nastraszyly, ze porod to taki straszny bol(a to moj 1)!!!


no mój też pierwszy , no zobaczymy jak to będzie później z tym samopoczuciem :sorry:



no idę coś sobie do jedzonka uszykować , bo zgłodniałam , do później ..
 
Dziewczyny trzymajcie się, może wpadnę jeszcze w tym tygodniu na BB, póki co zmykam po wyniki do laboratorium...

Buziaki!
 
Jejc.. nie dalam rady Was nadrobic:sorry:
Więc już pisze. Wróciłam z ktg, małe skurcze już się zapisują, więc pozostaje czekanie:-D Wizyta u gina za tydzien 2 marca:tak: Jutro mam zamiar jeszcze na szkołę rodzenia się wybrac:-D
Monia Zosieńka cuuudowna:-) Lecę czytac opowieśc i z porodówki:-)
 
reklama
a ja z braku zajecia wzielam plyn do mycia szyb i wiecie co zrobilam?przetarlam caly regał. kazde drzwi i scianki.
kurcze juz nie moglam patrzec na te smugi. ale jestem mega zadowolona bo wszystkie odciski palcow i smugi zniknely :-)

zaraz wezme sie za sprzatanie w szafie, potem pozamiatam, kurcze popralabym ostatnie rzeczy dla Niunia, ale dopiero jutro kurier mi posciel przywiezie.
Po 15 pojde zapytac o wyniki posiewu i morfologi.
A potem zrobie pizze. I tylko czekac na meza :-)
 
Do góry