reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam popołudniowo ;)
Zaaświadczonko od kardiologa jest i to jest najwazniejsze;) Brak przeciwskazań do porodu siłami natury hihi i git. Wyniki badań dobre. Jedynie hemoglobina troszke obnizona ale nie ma zle. W moczu tylko dość liczne bakterie i urosept musze sobie kupić i brać 3razy2. Dzwonilam do lekarza i powiedziałam że tutaj kłuje a tutaj pobolewa itd i powiedział mi że w koncu to juz 35 tc hehe ale spokojnie. Jeśli bedzie sie nasilać cokolwiek to mam podejść i mnie zbada. Ja mam wizytke umowioną na 3 marca dopiero ale zawsze moge podejść jeśli tylko cokolwiek mnie zaniepokoi.
Kurcze i dalej sie sypią!!!! Ja ciesze sie że Myszencja urodziła!!!! Jakoś w związku z tym że jako jedyna ona też rodzi tam gdzie ja myslalam o niej często i tak nie za fajnie czasami ją tam traktowali. Jestem ciekawa jej relacji z porodu:-)
Widze że kamilka, Izka i Króliczątko zaczynaja sie sypać ;-) Czekam na wieści od tych które są w szpitaly!!
Ale dziewczyny pamiętajcie, że zupę mleczną można sobie urozmaicać :-p nauczyłam się tego w szpitalu, przez ten cały miesiąc pobytu :-) Raz z makaronem, raz z owsianką, raz z ryżem, raz z manną, raz kaszą, a nawet z bułką! :-D
No ciesze się ze u Ciebie wszystko fajnie sie układa!! Z zupki mlecznej bardzo się ciesze i mam nadzieje ze nie bedzie u nas alergii:tak:

hello :-)

wlasnie wrocilam od gina. Zrobil mi posiew i zbadal.

"glowka nisko, szyjka krotka i rozwarcie na palec. Jeszcze ze 2 tygodnie Pani pochodzi" :szok:

no ciekawe ciekawe!! zobaczymy czy dobrze ustrzelił termin!!

Kobiety nie mówicie o tych alkoholach!!! Ja czasami patrze na nasz obfity barek i mnie az skręca. Mój M raczej nie pije alkoholu. I to wszystko stoi...mmm whisky, brandy z lodem mmmmmmmm ahh
 
reklama
Ze co?!?!?! :szok::szok::szok::szok::szok: Ty masz rodzic dzien przede mna!!! :tak:
No to ciekawe co mi w niedziele powiedza :sorry:
hehe ja tez jestem zszokowana :-D


no ciekawe ciekawe!! zobaczymy czy dobrze ustrzelił termin!!

Dziewczyny nie uwierzycie. Karol takiego powera dostal, ze wlasnie lozeczko skreca :-D:-D
i zaraz jedziemy do Tesco po torbe do porodu :-D:-D

Wszyscy w domu jacys tacy nakreceni jakbym conajmniej skurczow porodowych dostala :-D
 
ja już po wizycie...wszystko ok,posiew wyszedł dobrze,w przyszłym tygodniu w piatek USG (hurra:-D),nic nie wskazuje na wcześniejszy poród-niestety ( z mężem się umówiliśmy z Kubkiem że ma wyjśc w tą niedzielę hahahaha:-D-zobaczymy),przyszły dzisiaj zakupy z allegrow tym pieluchy pampers 2 i jakieś takie cienkie mi się wydają-nie wiem czy takie powinny być:eek:
 
Nie no co tu zaglądam to coraz bardziej przerażona jestem, rozpakowują się nam dziewczyny po kolei:szok: Ja dziś u gina byłam i w sumie stwierdził, że ten moment nadchodzi coraz większymi krokami, szyjka skrócona rozwarcie na 1,5 palca :) i właśnie tylko uśmiech wywalił i tyle. Kazał się spakować i czekać :) Następną wizytę ustalił na 1 marca i stwierdził, że o ile przyjdę to będzie moja ostatnia wizyta przed porodem ciekawe... niby skurczy ostatnio nie czuję, mały tylko strasznie świruje w brzuchu aż żebra mnie bolą, mnie się wydaje, że on jeszcze tam fikołki robi a lekarz mówi że już zbyt mało miejsca na nie i to są jego rączki i nogi fikające :D faktycznie 10 dni temu na usg był identycznie ułożony...
 
wysprzatałam całe mieszkanie, łącznie z myciem podłóg, wywietrzyłam, bo pogoda była sliczna

przyszedł mój szwagier i zasmrodził całą łazienkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a że do tego jest na bakier z kapielą (nie wiem jak to jego dziewczyna wytrzymuje) - śmierdzi przeokrutnie

mam ochote puścić pawia:eek::eek::eek::eek::eek::eek:






no weź nie szalej:szok:, bo będzie więcej lutówek niż marcówek:-D:szok:



tarty wprost uwielbiam, a najbardziej ze szpinakiem, boczkiem i lazurem

aleś mi kobieto smaka narobiła:eek::eek::eek::eek:

i jeszcze winko do obiadu - moje marzenie od początku ciąży:sorry::sorry::sorry:



juuuuuupiiiiii....:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

dzięki za wskazówki do mlecznej:-D:-D:-D:-D
nienawidzę gorącego mleka, zwłaszcza, jak znajduje się na nim ohydny kożuch, bleeeeeeeeeee

a jak tam Amelcia?
wstawiaj fotki:-p

mam tak samo z mlekiem....zimne spoko, ale gorące i z kożuchem.....fujjjjjjjjjjjj...........:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


ja też wiem tylko tyle, ze szyjka zamknięta...nic o długości itp...ale może lepiej nie wiedzieć:sorry: w każdym razie nic na razie nie wskazywało by, że będzie wcześniej:-(




coś cisza tu zapadła.....
 
Hej je tez dzis zaliczyłam gin i wszystko jest w normie nie mam zadnego rozwarcia wszystko pozamykane;-) na KTG mam isc na tydzien przed terminem czyli 21 marca dziwne:szok:ze dopiero wtedy wogule moja gin mi przepisała jakies granulki ktore mam zaczac brac po 38 tyg 2xdziennie po 5granulek pod jezyk powiedziała ze to sa na lepszy poród:szok::-D
A i dała mi wyniki posiewu i mnie zaniepokoiła niby nic groznego mi nie wyszło ale wyszła mi taka bakteria co powiedziała ze jak sie ja ma to nie mozna zajsc w ciaze czyli musiałam sie nia zarazic w ciazy i moja chora psychika zaczeła sobie wyobrazac ze moj M mnie zdradza i ze sie napewno zaraził a potem mnie nie chce sobie tego wkrecac ale to jest silniejsze:angry::wściekła/y::no:
 
Hej je tez dzis zaliczyłam gin i wszystko jest w normie nie mam zadnego rozwarcia wszystko pozamykane;-) na KTG mam isc na tydzien przed terminem czyli 21 marca dziwne:szok:ze dopiero wtedy wogule moja gin mi przepisała jakies granulki ktore mam zaczac brac po 38 tyg 2xdziennie po 5granulek pod jezyk powiedziała ze to sa na lepszy poród:szok::-D
A i dała mi wyniki posiewu i mnie zaniepokoiła niby nic groznego mi nie wyszło ale wyszła mi taka bakteria co powiedziała ze jak sie ja ma to nie mozna zajsc w ciaze czyli musiałam sie nia zarazic w ciazy i moja chora psychika zaczeła sobie wyobrazac ze moj M mnie zdradza i ze sie napewno zaraził a potem mnie nie chce sobie tego wkrecac ale to jest silniejsze:angry::wściekła/y::no:


A co to za granulki??
 
reklama
Do góry