reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Temat przeniosłam do pytania i porady marcówek, po to by nie robił się bałagan, wczoraj "porządkowałyśmy" usuwałyśmy, łączyłyśmy i rozmawiałyśmy na temat, aby nie tworzyć nie potrzebnych wątków, jeśli można je gdzie indziej wpisać, a temat jak najbardziej nadaję się na Pytania i Porady marcówek.


no to już teraz wiem, dlaczego mi znikł...
 
a ja tam wole jednorazówki. Nie mam czasu na to wszystko co z tetrą związane :tak: a z drugiej strony po 5 miesiącach kończy mi się macierzyński i niunią będzie opiekować się moja mama, a nie mogę na nią zwalać brudną robotę... już się przy nas naprała tych tetr. Olek, Ninia, dom, gotowanie, praca... choć trochę wolę sobie ulżyć ;-)


Wiem, że pampersy cholernie zanieczyszczają środowisko ale ogólnie przepisy w naszym kraju są daremne. Sklepy wprowadziły płatne reklamówki eko... a czemu by tak butelek plastikowych nie oddawać do sklepu?? :confused: albo dlaczego nie ma segregacji śmieci w mojej okolicy... wsio ląduje na jeden chasiok! ehh
 
Zanim zaczęłam się zgłębiać, to standardowo tetra i flanela. Niedawno zakupiłam bumgenius flip z mikropolarkiem. Jest w dobrej cenie i na cały okres pieluszkowania. Nie dowierzałam, że naprawdę, przy pupie dziecko może mieć sucho, więc zalałam wodą i rzeczywiście polarek był suchy.
 
a ja tam wole jednorazówki. Nie mam czasu na to wszystko co z tetrą związane :tak: a z drugiej strony po 5 miesiącach kończy mi się macierzyński i niunią będzie opiekować się moja mama, a nie mogę na nią zwalać brudną robotę... już się przy nas naprała tych tetr. Olek, Ninia, dom, gotowanie, praca... choć trochę wolę sobie ulżyć ;-)


Wiem, że pampersy cholernie zanieczyszczają środowisko ale ogólnie przepisy w naszym kraju są daremne. Sklepy wprowadziły płatne reklamówki eko... a czemu by tak butelek plastikowych nie oddawać do sklepu?? :confused: albo dlaczego nie ma segregacji śmieci w mojej okolicy... wsio ląduje na jeden chasiok! ehh

dlaczego do sklepu nie oddajemy tez szklanych butelek, opakowan, sloikow...

wszystko mogloby byc lepiej zoorganizowane
 
a ja tam wole jednorazówki. Nie mam czasu na to wszystko co z tetrą związane :tak: a z drugiej strony po 5 miesiącach kończy mi się macierzyński i niunią będzie opiekować się moja mama, a nie mogę na nią zwalać brudną robotę... już się przy nas naprała tych tetr. Olek, Ninia, dom, gotowanie, praca... choć trochę wolę sobie ulżyć ;-)


Wiem, że pampersy cholernie zanieczyszczają środowisko ale ogólnie przepisy w naszym kraju są daremne. Sklepy wprowadziły płatne reklamówki eko... a czemu by tak butelek plastikowych nie oddawać do sklepu?? :confused: albo dlaczego nie ma segregacji śmieci w mojej okolicy... wsio ląduje na jeden chasiok! ehh


Może i mi też chodzi o środowisko, ale bardziej o zdrowie mojego dziecka. Wiele się naczytałam na temat pampersów i jaki mają, mogą mieć wpływ na jąderka chłopców i związaną z tym ich płodność. Jedna z dziewczyn dobrze to ujęła, że nie wyobraża siebie w olwejsie założonnym na trzy lata na tyłek. Też sobie tego nie wyobrażam, ponieważ jak mam okres (kiedy to było;-)) chodzenie przez powedzmy tydzień w podpasce, jest dla mnie udręką. Nie chcę aby mój syn był zmuszony do noszenia plastiku non stop. NIe mówię nie jednorazówkom, ale sporadycznie.
Ale masz rację jeśli chodzi o powrót do pracy, to żaden żłobek, niania nie będzie bawił się w wielorazówki.
 
reklama
ccaroline85 o ja ale mi przypomniałaś moje ulubione piwko redsik malinowy :-) mniam, a tu jeszcze sobie poczekam :tak:

ja mam smaka na jabłkowego :-p:-p:-p

Kurcze to mój gin nigdy nie podaje mi długości szyjki hmmm tylko zawsze mówi że tam oki to chyba mój pulpetek jeszcze nie wybiera się na świat :tak:

mój też zawsze mówił że w porządku i tyle...nic o długościach :dry:
 
Do góry