reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rozumiem, tymbardziej, że tak rzadko się udzielam, że nikt nie zdąży za mną zatęsknić ;)
Naprawdę myślałam, że może mi się wydaje, że ja piszę, a tutaj mnie nie widać ;-)
A na poważnie, założyłam przed chwilą nowy temat i go nie ma. Od razu na stronie pojawiąją się nowe wątki, czy trzeba jakiejś akceptacji ze strony moderatorów, pozwolenia ?


Sylviotka chyba wkleiłaś go do "pytania i porady marcówek" :tak: jeśli masz na mysli temat o pieluszkach:tak:
 
reklama
hello :-)

wlasnie wrocilam od gina. Zrobil mi posiew i zbadal.

"glowka nisko, szyjka krotka i rozwarcie na palec. Jeszcze ze 2 tygodnie Pani pochodzi" :szok:

hm a ja zastanawiam sie skad on akurat moze wiedziec ze to beda 2 tygodnie a nie 3?
albo ze np za dwa, trzy dni moniska nie poczuje skurczy i nie wyladuje na porodowce...? co?
przeciez nie jest jasnowidzem;-)

moze sie czepiam bo mi moja nic nie mowi:-(
 
k_aralajna potwierdzam ze nikt nie przewidzi kiedy będzie poród. I położna i mój lekarz mówią mi ze to moze być jutro lub za 2 tyg. (szyjka 2 cm i rozwarcie 2 cm.) no ale napewno nie np. 4 tyg. Jednak doświadczona połozna po badaniu może przypuszczać kiedy to będzie ale wiadomo ze moze sie mylić.

Dziewczyny piszcie jakie macie szyjki długie i z jakim rozwarciem i może jak progozuja poród wasi lekarze, czy położne to zrobimy średni wykres:tak: Piszę serio
W moim przypadku gin dał mi max 2 tyg
(wróżby mojej mamy dają więcej bo ona twierdzi że urodzę 5 marca i śmieję się że to dzieńmojej wypłaty więc mamy prognoza optymistyczna finansowo:tak::-D)
 
k_aralajna potwierdzam ze nikt nie przewidzi kiedy będzie poród. I położna i mój lekarz mówią mi ze to moze być jutro lub za 2 tyg. (szyjka 2 cm i rozwarcie 2 cm.) no ale napewno nie np. 4 tyg. Jednak doświadczona połozna po badaniu może przypuszczać kiedy to będzie ale wiadomo ze moze sie mylić.

Dziewczyny piszcie jakie macie szyjki długie i z jakim rozwarciem i może jak progozuja poród wasi lekarze, czy położne to zrobimy średni wykres:tak: Piszę serio
W moim przypadku gin dał mi max 2 tyg
(wróżby mojej mamy dają więcej bo ona twierdzi że urodzę 5 marca i śmieję się że to dzieńmojej wypłaty więc mamy prognoza optymistyczna finansowo:tak::-D)

he he:-)

to ja jutro postaram sie przycisnac do muru moja gin :-):-):-)

jak dluga mam szyjke i jakie rozwarcie nie wiem:-( moze jutro czegos sie dowiem;-)
 
Temat przeniosłam do pytania i porady marcówek, po to by nie robił się bałagan, wczoraj "porządkowałyśmy" usuwałyśmy, łączyłyśmy i rozmawiałyśmy na temat, aby nie tworzyć nie potrzebnych wątków, jeśli można je gdzie indziej wpisać, a temat jak najbardziej nadaję się na Pytania i Porady marcówek.
 
Kurcze to mój gin nigdy nie podaje mi długości szyjki hmmm tylko zawsze mówi że tam oki to chyba mój pulpetek jeszcze nie wybiera się na świat :tak:
 
hello :-)

wlasnie wrocilam od gina. Zrobil mi posiew i zbadal.

"glowka nisko, szyjka krotka i rozwarcie na palec. Jeszcze ze 2 tygodnie Pani pochodzi" :szok:

To dostałaś bardzo podobną diagnozę do mojej hehe. Jak się tylko rozebrałam do badania i stanełam przed moim gin to ona do mnie ze ja juz 2 tyg nie wytrzymam. I to jeszcze przed jakimkolwiek badaniem :szok: No ciekawa jestem hehe :-)
 
reklama
Do góry