reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Troche rozśmieszył mnie opis tych granulek, a może jego brak :cool:
"Pojedynczy lek homeopatyczny może być stosowany w różnych schorzeniach, dlatego nie jest możliwe określenie wskazań i precyzyjnego dawkowania dla konkretnego preparatu."
Bądź tu mądrym i pisz tu wiersze ;)


A mi właśnie wydaje się to bardzo interesujące i myślę, że wbrew pozorom lekarka wie co robi, bo ten preparat może tylko pomóc. :tak:Trzeba było trochę poszukać i oto wyniki:

Działanie: korzeń ma działanie rozkurczowe i przeciwzapalne. Działa również na kobiecy układ rozrodczy, aktywizując działanie żeńskich [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Hormony"]hormonów[/ame] płciowych. Jednocześnie ma działanie estrogenne – łagodzące objawy [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Menopauza"]menopauzy[/ame], co wykorzystuje się w preparacie "Menofem","Soja A+E". Indianki korzeniami tej rośliny leczyły zaburzenia menstruacji (Wikipedia)

Actaea racemosa
15 CH, pięć granulek raz dziennie przez 15 ostatnich dni ciąży. Działanie rozluźniające na szyjkę macicy. (przygotowanie do porodu)
 
Witajcie!!
Ja po wizytce troszke pozno bo K mial kompa
Wiec szyjka ok jaka byla taka jest :) oczywiscie przyplatała sie grzybica...ale dała mi clotrimazolum i mam sobie cisnac, fenoterol jeszcze tylko tydzien mam barc, pozwoliła juz powoli wstawac z łózka i sie ze mnie smiala ze ja to taka twarda baba jestem ze by sie nie zdziwila jakbym przenosila hehe przytylam 2 kg wiec razem 10. Z Małym ok wazy 3017 g jest troszke wiekszy niz powinien ale ok. Powiedziala ze moj maly ma dlugie nogi hehe:)
No i anemia...dala jakies tabsy ktore mnie kosztowaly 50 zl:eek::crazy:
CZyli jedynum slowem fajowo :) wszystko ok.



Ok. Ja mam na imię Ania ( a nie króliczątko:-D)
- Dobrze zaraz napisze na priv

no ponoć ten masaż szyjki boli :eek:
ja mialam przy porodzie i mnie baaaardzo bolalo

Myslalam ze pospie a tu cos sie dzieje :/ lapia mniejakies sciski brzuch boli i twardy jakos mala malo aktywana nie wiem co to ale cos mi sie tam dzieje czuje to jesli nie ustopi a sie nasili lecimy do szpitala myslicie zeby brac tobre.
Mycha trzmam kciukasy :-) Pewnie Marcyysie niedlugo bedzie :-D

LASKI!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek: Jak nic czop mi odchodzi:szok::szok::szok::szok::szok:
:szok: Ta co chciala do marca wytrzymac:-D

No nie! Stop, czekaj do marca z tym rozladunkiem! bo tu w marcu bedzie jak u Agathy Christie - "I nie było już nikogo...":szok:
+ hahahahhaahhahahaaahahaha ale sie usmialam!!!!dobry tekst:-D:-D:-D

Oo dzięki już lookam ;-):-) Ja od porodu nie licząc dziecka i tego co ze mnie wypłynęło, to schudłam już 4kg, a to tydzień dopiero! :eek::szok: Łącznie ze wszystkim spadło mi 9kg:szok:
Noo to ladnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez tak chce!!!!!a jak Amelka. opowiedz nam cos wiecej my tu takie niecierpliwe:-D
A ja bym se wypiła Redsa zimnego :-D:-) Ale na to będzie trzeba troszkę poczekać :-p
mmmmmmmmmmmmmm ja tez lubieeee.....ale pije sobie Karmi uwielbiamm

Rozumiem, tymbardziej, że tak rzadko się udzielam, że nikt nie zdąży za mną zatęsknić ;)
Naprawdę myślałam, że może mi się wydaje, że ja piszę, a tutaj mnie nie widać ;-)
A na poważnie, założyłam przed chwilą nowy temat i go nie ma. Od razu na stronie pojawiąją się nowe wątki, czy trzeba jakiejś akceptacji ze strony moderatorów, pozwolenia ?
ja sie stesknilam;-)

k_aralajna potwierdzam ze nikt nie przewidzi kiedy będzie poród. I położna i mój lekarz mówią mi ze to moze być jutro lub za 2 tyg. (szyjka 2 cm i rozwarcie 2 cm.) no ale napewno nie np. 4 tyg. Jednak doświadczona połozna po badaniu może przypuszczać kiedy to będzie ale wiadomo ze moze sie mylić.

Dziewczyny piszcie jakie macie szyjki długie i z jakim rozwarciem i może jak progozuja poród wasi lekarze, czy położne to zrobimy średni wykres:tak: Piszę serio
W moim przypadku gin dał mi max 2 tyg
(wróżby mojej mamy dają więcej bo ona twierdzi że urodzę 5 marca i śmieję się że to dzieńmojej wypłaty więc mamy prognoza optymistyczna finansowo:tak::-D)
Mi przy 1 porodzie powiedziala ze urodze do 14 godziny i o 14.15 bzl juz mlody z nami :-Da ja co chwila na zegarek kiedz bedzie ta 14 heheheh


Wiadomosc od Kamilki wpisze na odpowiedni watek
 
;-)
A mi właśnie wydaje się to bardzo interesujące i myślę, że wbrew pozorom lekarka wie co robi, bo ten preparat może tylko pomóc. :tak:Trzeba było trochę poszukać i oto wyniki:

Działanie: korzeń ma działanie rozkurczowe i przeciwzapalne. Działa również na kobiecy układ rozrodczy, aktywizując działanie żeńskich hormonów płciowych. Jednocześnie ma działanie estrogenne – łagodzące objawy menopauzy, co wykorzystuje się w preparacie "Menofem","Soja A+E". Indianki korzeniami tej rośliny leczyły zaburzenia menstruacji (Wikipedia)

Actaea racemosa
15 CH, pięć granulek raz dziennie przez 15 ostatnich dni ciąży. Działanie rozluźniające na szyjkę macicy. (przygotowanie do porodu)



O kurcze nie wiedziałam nawet ze cos takiego dostałam mam nadzieje ze mi troche pomoze.....
 
juuuuuupiiiiii....:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

dzięki za wskazówki do mlecznej:-D:-D:-D:-D
nienawidzę gorącego mleka, zwłaszcza, jak znajduje się na nim ohydny kożuch, bleeeeeeeeeee

a jak tam Amelcia?
wstawiaj fotki:-p

Mloda_mamusia, a Amelka ma jakąś alergię czy kolki, czy tak na wszelki wypadek ta dietka?

BTW - najczęstszym alergenem jest niestety mleko :sorry:

No ciesze się ze u Ciebie wszystko fajnie sie układa!! Z zupki mlecznej bardzo się ciesze i mam nadzieje ze nie bedzie u nas alergii:tak:

Witajcie!!
Noo to ladnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez tak chce!!!!!a jak Amelka. opowiedz nam cos wiecej my tu takie niecierpliwe:-D
Wiecie, no miesiąc się w szpitalu leżało, to się obeznałam co można jeść :tak::tak::-D
Właśnie tyle co Amelkę wykąpałam, jest bardzo grzeczna, w ogóle nie płacze podczas kąpieli, prawie cały czas śpi, jest tak bardzo kochana.. :sorry::sorry:
blueberry77 Co do alergii, z tego co zauważyłam nic się nie dzieje, kolek też nie mamy, a jem to co w szpitalu, jeszcze za bardzo mnie wnętrzności jeszcze bolą, żebym mogła jeść ciężkostrawne jedzenie :-p:-p
Jutro mam zamiar małej księżniczce zrobić "spacer" w mieszkaniu przy otwartym oknie, niech poczuje świeżego powietrza.. :laugh2:

Dzisiejsze fotki Amelki dodaje na odpowiedni wątek:tak:
 
reklama
mloda_mamusia1 to tylko pogratulować tak grzecznej córeczki :-)

Oki dziewczynki ja ide wziąść prysznic i spać bo jutro w planach zwiedzanie oddziału :tak: spokojnej nocki
 
Do góry