reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Granulki to mi się kojarzą z lekiem homeopatycznym. Ale jaki jest na poród?

Ja właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia. Jednak nie było nic o opiece nad noworodkiem, tylko oglądaliśmy film o rozwoju dziecka. Popłakałam się nieco - dobrze,że w sali było ciemno;-):zawstydzona/y:
 
reklama
..a ja padammmm !!!! pół pokoju prawie pomalowalam z ojcem potem D przyszedł i był oczywiście nie miły dla mnie, obklejałam dół na kolanach, meble też odsuwałam:szok: ale jakoś żyję , może szybciej urodzę hehe..
najgorsze tylko to że ojciec mnie nieźle wkurzył bo 5 raz myłam podłogę bo co chwila wdeptywał w farbę i mi na czystą podłogę roznosił :angry:i w końcu rozryczałam się, cała zalana potem byłam i zrobiłam się jak burak czerwona nie wiem czemu chyba ciśnienie dostalam , na koniec jeszcze musiałam zmiatać bo D się nie chciało:crazy: a te paprochy i kurz przy łóżeczku trzepał i znów sie wkurwiłam, prosiłam go by wyniósł to do śmieci a nie tu kurzył,
i znów czerwona i gorąco...
ale nie urodziłam:-p

teraz padam i nawet was nie nadrabiam bo jestem wykończonaaaaaa na maxaaa:confused2:
 
hej

A ja to chyba w kwietniu urodze :) Dzis bylam u gina i "nic nie zapowiada porodu"
Mam dosc poprostu juz. Widocznie Mala czeka na lepsza aure :)
Pocieszam sie ze w sumie porod moze sie rozkrecic z dnia na dzien , no ale ja tyle chodze i robie codziennie ze ja nie wiem jakim cudem ta moja szyjka nadal jest taka dluga....
 
Ja tez pierwszy raz słysze o takich granulkach one nazywaja sie
Actaea racemosa jezeli dobrze odczytałam pismo gin

Troche rozśmieszył mnie opis tych granulek, a może jego brak :cool:
"Pojedynczy lek homeopatyczny może być stosowany w różnych schorzeniach, dlatego nie jest możliwe określenie wskazań i precyzyjnego dawkowania dla konkretnego preparatu."
Bądź tu mądrym i pisz tu wiersze ;)
 
reklama
Do góry