reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

tutaj nie robia takiego KTG ale sluchaja serduszka na kazdej wizycie za pomoca dopplera, czyli podobnie do KTG tylko bez mozliwosci dowiedzenia sie o skurczach macicy. W poprzedniej ciazy KTG podlaczyli mi dopiero w szpitalu przy porodzie, i nie bylo fajnie jak w pewnym momencie wleciala pielegniarka i kazala mi sie poprzekrecac, bo bicie serca Pata zaczelo spadac, no i krecili mnie tak w kazda strone az sie okazalo ze moge lezec tylko plackiem na plecach, bo inaczej mlodego serduszlo slablo.
 
reklama
czesc dziewczyny,
wczoraj coś nie tak było z moim brzuszkiem bo po prawej stronie miałam twardy i mocno odstający a po lewej mięciutki i dużo mniej wypukły, normalnie sie przestraszyłam, nie miałam aż takiej dużej różnicy nigdy. boje sie ze mały ułożył się poprzecznie.... a był już główką w dół :/ we wtorek wizyta, zobaczymy co i jak.
z drugiej strony właśnie po tej prawej stronie czuje mocne ruchy... więc tak jakby to nie była główka. ale może rączki przy niej czy coś..........................................
Moj tez sie wypchnie z prawej strony strasznie i tak samo mam twardy brzuch z jednej strony.
Nie wydaje mi sie, ze dzieciak sie odwrocil. Ja mialam juz tak pare razy, a pozniej usg i jest caly czas glowka w dol. Wiec nic sie nie martw :happy:

Moni27 to bardzo dobre wiesci :-):-):-)

Taki zmarzlak z Ciebie kochana? Ja praktycznie całą zimę nie grzeję, a jeszzce chodze i okna otwieram. Właśnie zamknęłam u siebie, a na termometrze -7. Na dworze oczywiście :tak:

Dobrej nocki Mamuski! Ja zmykam, może choć jedną noc uda mi się trochę pospać :tak:
Ojjj kochana jak ja Ci zazdroszcze! Ja to zmarzluch pieronski jestem :-D
 
Ooooo W końcu działa :D Puk Puk jest tam ktoś?? :)

W dzisiejszym dniu dla ciężarówek samych tłustych pączusi :-D:-)

p%C4%85czek_full.jpg
 
To ja dzisiaj pierwsza???

Witam się :tak::tak:

Ciekawe jak się trzyma młoda mamusia????Trzymam kciuki:tak::tak:
Przypomina mi się jak ponad 5 lat temu dokładnie o 8.10 rano wyciągneli ze mnie mojego robaczka:-):-):-)
 
Ja również trzymam kciuki za młodą_mamusie1 :) I czekam z niecierpliwością na relacje :)

Kochane pączek już zaliczony? :) Mój Kochany mąż specjalnie rano pojechał do sklepu po pączki dla mnie i synka :)
 
Ja jeszcze nie zjadłam i będę musiała trochę poczekać:baffled::baffled:

ccaroline i co udało Ci się złapać siuśki małego :-D:-D:-D
Taka zmiana tematu:-D:-D
 
neska11 wyprzedzilas mnie :)Jak tu zimno w tej buznicy :/ za oknem snieg nawala a paprochow nie widac i oni placza bo pracy nie ma ://ale jak sie ich wola bo pracy jest trzeba cos naprawic to nagle nikogo nie ma .Ale sie zaczyna dzien a w dodatku dzisiaj sie ten poj***KARNAWAL NIEMIECKI zaczyna zalozy jedna skarpetke czarna inna biala i juz jeden z drugim przebrany :-D zwymiotowac idzie i z powodu karnawalu sklepy tylko do 14 :/
 
reklama
Współczuje tej zimnicy bo u mnie wszędzie kaloryfery na full a rano to i tak muszę się naubierać, żeby nie zmarznąć, a co dopiero u Was z zimnymi kaloryferami :no::no::no:
 
Do góry