reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A też wiem, ze sa różne aparaty. Miałyście robione na takim, co się wciska też guziczek jak się poczuje ruch dziecka?
 
reklama
tego mojego M to zabic ://Od powiedzmy 19 mamyzimne grzejniki i woda jakas letnia mowie mu dzwon i powiedz zeby przyjechala firma a ze mamy mieszkanie z miasta to mamy tez numery tel.pod ktore nalezy dzwonic w razie czego ....mija kolejna godzinaza godzina ja gadam dzwon ,dzwon aon ze nieraz piec glowny sie wylacza poczekajmy jeszcze .CZEKAMY QURWA Mowi przed 22 DZWON on poczekajmy do 22 :/ CZEKAMY O 22.05 dzwonie i qurwa nie wieze oni tylko do 22 ODBIERAJA TELEFONY
 
OD 3 GODZIN GADAM DZWON QURWA WSCIEC SIE MOZNA JASNE ta firma to tez popier*** niby pisze dzwonic dzien i noc a tu na sekretarce pitoli ze do 22 i jakcos to jutro od 8 rano ZNACZY MARZNIEMY I NAWET UMYC SIE NIE MOZNA BO QURWA WODY CIEPLEJ BRAK .ZARAZ DOSTANE SKURCZY I CO BEDZIE JAK PRZYJDZIE MI JECHAC DO SZPITALA A NAWET PRYSZNICA NIE MOGE WZIASC ...CHOREEEEEEEEEEEEEEEE Ale wieczor a mojego to zaraz .............nie wiem porozrywam na szczepki
 
jasne rodzic jeszcze nie bede ale gdyby tak bylo to co :( matko co za facet zawsze qurwa mac -sorry musze zawsze czekac ,czekac to jego chore podejscie mnie do bialej goraczki DOPROWADZA
 
Sorry ze tak namscilam ale musialam ale uciekac nie musicie jeszcze wszystkie spac :-D grysc nie bede .Siedze w swetrach i mi zimno a tak mialam w wannie plywac :/
 
No to Kamika nie masz ciekawie! Dobrze, że mega mrozów nie ma, chyba że Ciebie są? Ja się własnie wypluskałam ze 20 minut, teraz kakao i poczytam jeszcze w łóżku gazetkę.Ciekawe jak tam młodamamusia, jak jej nastawienie. Ale będzie rano już Amelka. No i za Rybkę i pozostałe dziewczny w szpitalu trzymam kciuki
Ja miałam dzisiaj strasznego lenia, do nauki nawet nie zajrzałam. Ale widzę, że niektóre z Was też tak maja, czyli to pewnie normalne. Dobrej nocki kochane.
 
reklama
Sorry ze tak namscilam ale musialam ale uciekac nie musicie jeszcze wszystkie spac :-D grysc nie bede .Siedze w swetrach i mi zimno a tak mialam w wannie plywac :/

Taki zmarzlak z Ciebie kochana? Ja praktycznie całą zimę nie grzeję, a jeszzce chodze i okna otwieram. Właśnie zamknęłam u siebie, a na termometrze -7. Na dworze oczywiście :tak:

Dobrej nocki Mamuski! Ja zmykam, może choć jedną noc uda mi się trochę pospać :tak:
 
Do góry