reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Madiu mój Kacperek też uwielbia sprzątać, jak czymś na chlapie albo rozleje zaraz leci po ścierkę i wyciera.Zbiera papierki i okruszki leci do śmieci wyrzucać.Odnosi kubki i talerze do kuchni.Zasuwa szuflady jak jakaś nie dosunięta i zamyka szafki jak któraś nie zamknięta.Wyciera szyby w oknach balkonowych.Razem odkurzamy ja trzymam rurę i mi pomaga.Wkłada pranie do pralki, ja sypie proszek i ustawiam program a On wciska przycisk uruchamiający.Po tem razem wieszamy On podaje ja wieszam.Ostatnio nawet za szczotkę do ubikacji łapie i czyści.Jak by mógł to jeszcze by śmieci wyrzucał ale nie da rady to wiesza na klamce drzwi wyjściowych :).Rzeczy często na miejsce odkłada, nawet potrafi po mnie albo mężu poprawiać i przekładać tam gdzie po winno stać.Gada jak nakręcony co dziennie nowe słowo w jego słowniku pojawia,zaczyna budować zdania narazie dwu wyrazowe ale zawsze.Zosia samosia z niego straszna wszystko sam a jak nie pozwolisz to ryk.Co do nocnika to wkła po fakcie jak już zrobi o nocniku niechce słyszeć nawet.Nic czekam na lato będę go puszczać w majtkach to może za kuma szybciej.
Masala moje gratulacje :)
Malina wszystkiego naj dla Jasia :)
Mamy chłopców czy wasi mali mężczyźni uwielbają się bawić waszymi rzeczami.Moje dziecko ubiera mój beret, moje buty i moją torebke na ramie i idzie papa.Uwielbia nosić moje papcie domowe,ostatnio się cały moją szminką,na szyje zakłada moje koraliki.Uwielbia grzebać w mojej torebce i kosmetyczce a na punkcie portfela ma obsesje :) ma nawet swój własny.Jednym słowem we wszystkim mnie to moje dziecko naśladuje :).Wasi chłopcy też tak.A zapomniałam ja zobaczy szczotkę do włosów to sam sie czesze albo każe się czesać to samo z suszarką do włosów :) aparat mały normalnie.No i zaczyna mieć swoje upodobania jak mu się nie podoba jakiś ubranie to przynosi inne które lubi i każe się przebierać :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malina to super zabawy na imprezie urodzinowej synka i najlepsze życzonka dla niego oby uśmiech z buzi nigdy nie znikał.
Patris jak tak piszesz to taj jakbym czytała o Wojtali. Heh tylko mój urwisek powtarza pomnie też rzeczy których nie powinien np chce włazić na krzesła i zdejmować firanki lub myć okna....( e w sumie ja też chyba nie powinnam tego robić ale jako śnie mogę się powstrzymać od namiętnego sprzątania wszystkiego co możliwe) no a ja czasami poprostu już nie nadążam go łapać bo zaczyna mi się ciężko robić i czasem nawet od chodzenia mam zadyszkę hi hi hi
 
Cześć dziewczyny gratuluję już 2 urodzin pociechom i ich rodzicom (baardzo dawno do Was nie zaglądałam i ledwo trafiłam:-))
Mam pytanko...byłyście już na bilansie 2 latka ze swoimi dzieciaczkami?
 
Cześć mamusie,dawno mnie tu nie było,a dziś przychodzę z życzeniami dla

:happy2::happy2:Springowej Ani:happy2::happy2:

która dzisiaj kończy 2 latka
:-) Aniu samych radosnych dni,dużo zabawy ze starszym braciszkiem i mile spędzonych urodzin.
Z buziakami od Jamiego i ciotki Wierki

 
Madiu i dla Twojego :happy::happy:Wojtusia 100 lat :happy::happy: Buziaki i milej zabawy urodzinowej

Dopiero skojarzyłam ze on tez z pierwszego:-) a dla Ciebie gratulacje:-p
Daaaawno mnie tu nie było,a ile rodzeństwa naszym Marcjaniatkom w tym czasie przybyło :szok::-)
 
reklama
Dobry wieczór dziewczyny :)

Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia ;-) Odwiedzili nas goście, Ania dostała masę prezentów. W ogóle nie wiem,jak te 2 lata minęły..:sorry2: Wam też tak czas przez palce ucieka? :cool2:

Następna urodzinkowa impreza dopiero w lipcu. Uff-nie lubię tych wszystkich przygotowań. Na szczęście ze wszystkim zdążyłam.

Częstujcie się :rofl:
DSC07179.jpg

Do usłyszenia kochane :)
 
Do góry