reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Na razie myślę co na prezent, jaki tort, jakie menu...na pewno zjedzie się najbliższa, ale liczna rodzinka:tak:
Macie jakieś pomysły co do prezentu? Bo ja mam póki co pustkę w głowie:sorry2:

ja myślałam nad rowerkiem biegowym, niby od 3 lat jest, ale Zosia dostanie taki większy na 6 lat więc Helenka byłaby smutna, że nie ma bum bum;-)
 
U nas podwójne swieto - urodziny Natalki (3-go) i imieniny Wikiego (6-go), Natce kupiłam małego doktora a Wikiemu kierownicę do wózka ;-)

Ja już wróciłam do pracy i walczę z pernamentnym brakiem czasu na wszystko...
 
witam serdecznie mamy dzieciaczkow z marca 2011, powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki siuiaja juz na nocnik, moja ostatnio chorowala i zaczela znow sikac do majteczek nei chce na nocnik a o kupce to juz zapomniec nigdy nie chciala na nocnik i nie wiem jak ja przekonac juz naklejki sie znudzily jest wielki placz jak kupka jest, macie jakies pomysly??
 
Ja na urodziny mysle jeszcze o hulajnodze i o kuchence. Sama nie wiem;/

lonna u nas od ponad pol roku jest brak pamperow i wolanie wiec nie wiem jak Ci pomoc. U ans wlasnie naklejki byly w nagrode jak Luska ladnie zawolala i nie zesiusiala sie w majtki. Moze jakas inna nagroda, przeczytanie bajki czy wierszyka, moze podrukuj jakies obrazki z ulubionych bajek ktore mozna pokolorowac... to tak na predce wymyslone wiec nie wiem czy do czegos sie nada.

U mnie powoli koncza sie trudnosci I Trymestru i cale szczescie bo juz wymiekam. Za tydzien na szczescie krotki urlop w Polsce wiec chociaz troszke odetchne.
 
masala gratulacje bo chyba nie miałam okazji ostatnio dawno mnie tu nie było.
Co do sikania i kupki u Nas problem jest ... mały wołał ładnie no ale kurcze na początku ciązy tak mnie męczyły wymioty że czasami odpuszczałam jak wołał no i teraz to już w ogóle nie chce wołać. Kopiliśmy nawet nakładkę na sedes zamiast nocnika ale rewelacja i wołanie było przez dwa tygodnie a później znudziło mu się. Choć teraz od 3 dni zaczął wołać kupkę więc może jakiś przełom będzie. Ale z nauką stwierdziłam że poczekam na wiosnę i lato, jak będzie cieplej będzie latał po podwórku i łatwiej i szybciej będzie mu się rozebrać i ubrać. Ostatnio na potęgę wszystko chce sam robić a raczej SAMA he he he mówię mu że jest chłopcem i on sam ale i tak jak coś to mówi sama i o ile kiedyś miałam sposób żeby go zająć czymś i pomóc to teraz nic nie działa.
A i jeszcze jedno czy Wasze dzieciaczki też tak pomagają chętnie Wam wsprzątaniu??? U mnie masakra ciągle latał by ze szczotką o odkurzacz jak wyjmuje jest wojna, lusterko w szafie ciągle myje. A jeszcze łapie ścierki i podłogi wyciera a jak zobaczy że jest coś rozchlapane albo jakiś okruszek to krzyczy fe i każe sprzątać jeśli ktośma akurat przybory do sprzątania lub sam leci i wyciąga co mu akurat potrzebne. I martwi mnie jedno że jak coś jest brudne lub jak myje to lusterko to najpierw pluje a potem wyciera ,nie wiem skąd mu się to wzięło nikt taknie robi i tłumaczę mu że tak jest brzydko i tak się nie robi ale to nic nie daje. A rozgadane to moje dziecko się zrobiło że masakra czasem mażę żeby na 5 minut zamilkł i pobył cicho. Ostatnio babcia z dziadkiem nauczyli go mówić kuźwa i cholela nawet i jak coś mu upadnie to on zaraz cholella. No i uciekam bo Wojtek nie może przy niczym usiedzieć dłużej niż 3 minuty, ciągle w biegu jest.
 
U nas urodzinki już w tę sobotę :D Oczywiście będzie to święto Złomka hihihihi Prezenty już prawie wszystkie przyszły! Będzie: złomek z lego, koszulka ze złomkiem, puzle cars (4, 6, 8, 12 el.), pościel ze złomkiem i dla odmiany garaż-parking z dźwiękami i spiralą. Jano co prawda jeden ma, z wadera, bawi się nim na okrągło, w ogóle go nie chowamy, więc myślę, że drugi też zrobi furorę :) Aaaaa no przecież nie mogę zapomnieć o torcie ze złomkiem hahaha Młody będzie w siódmym niebie, złomkowym niebie ;)
 
reklama
Do góry