reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam wszystkie mamusie po spokojnej nocy. Bartus pomimo kataru nocki przesypia, ale coraz czesciej musze do niego wstawac w nocy bo jeczy jak zaklinuje sie w lozeczku albo przybierze nienaturalna poze, z ktora nie potrafi sobie poradzic.. nie budzi sie na szczescie, ale wierci sie i jeczy, i jesli na czas go nie "uwolnie", to moze sie lekko wybudzic, wiec zwarta i gotowa pedze na pomoc, chociaz robi sie to uciazliwe... my przez ten katar 3 dzien bez spaceru, co nie mialo miejsca od niepamietnych czasow. odkad maly skonczyl 3 tygodnie bylismy na dworze praktycznie kazdego dnia, ani wiatr, upal, deszcz, mroz nam straszne nie byly,a tu lipa.. milego dnia mamusiom i maluszkom ! a wszystkim walczacym z chorobami, zebami, bezsennymi nocami itp. przesylam szeroki :-)
 
reklama
choroby ciąg dalszy, najgorsze,że Zuzia zaczyna kichać, przeklęta pogoda.
Moja przyjaciółka właśnie na porodówce, mam mieć cesarkę, trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, bo strasznie sie bała.....
 
hello

za oknem szaro buro ja walcze ze zdjęciami z sesji i stroną bo studio juz prawie gotowe na oczy ledwo widzę:sorry: zaraz mykamy po warzywa bo dzis robimy pizze po raz pierwszy;-):-D

oleniolek- ja juz naprawde chyba zmeczona jestem bo nigdzie tego napiu nie widzę bądź tak łaskawa i wyslij linka dla upośledzonej pinki:-)

zuza -kciuki za kolezanke.....

Izka- o kurcze to rzeczywiscie nie wesoło masz.;-((nacierpią ie te nasze maluszki oj nacierpią...

lece bo młody marudzi damy flache i uciekamy... miłego dnia gwiazdy
 
oj choroby, choróbska, przyszła by już ta wiosna...

Pinka - tylko nie przesadź z tymi warzywami, żeby Wam się ciasto nie rozmokło... i smacznego!!

myślałam już że Natalce powoli przechodzi bo całe wczorajsze popołudnie i noc bez gorączki a tu znów rano 40... dramat, po południu znów idziemy do lekarza..:baffled:
 
hej:-) Mam nadzieję ,że mnie jeszcze pamiętacie. Maluchy rosną jak na drożdżach. Tylko teraz Alanek ma zapalenie dróg oddechowych ,ale jest już lepiej.
 
Hej dziewczyny:-)

nie było mnie kilka dni ale mam dobre wytłumaczenie:-) mąż w domu a ja przeziębiona więc leżę i korzystam:-) dodatkowo wczoraj Piter wysoko zagorączkował ale chyba juz mu przechodzi:-)

lecę czytać co naskrobałyście na innych watkach:-)
 
hej mamusie
mało mnie tu ostatnio. Mąż w domu więc chcemy się sobą nawzajem nacieszyć :)
Dziś byliśmy na małym spacerze na sankach bo śniegu napadało całe mnóstwo!

ewkasp jak katar Bartusia? lepiej już? byliście na spacerze?
Zuza 1979 jak przyjaciółka? już na pewno po cc.
Pinka widziałam, że już znalazłaś bloga :) jak pizza wyszła?
katjusza jak Natka? jak wizyta u lekarza?
futrzak jakie Ty robisz piekne zdjęcia!!!!! :tak:
 
oleniolek -nio olśniło mnie;-)) a pizza wyszła superowa do tego stopnia ze jedlam jadła aż na koncu mnie zemdliło:happy2:
katjusza- zastosowałam się do rad;-) jak tam Natalka??

a mnie coś dziś szyja boli buuuuuu
 
reklama
Do góry