reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ufffff, maly spi, w koncu cisza i spokoj.. nie zeby mi jakos specjalnie jego gadulstwo przeszkadzalo, ale dobrze ze juz spi ;) czasami jest jak cien, chodzi za mna krok w krok - doslownie ! kochany syneczek mamusi :tak:
mam nadzieje ze wszystkie choroby daly za wygrana. my nadal walczymy z katarem. za oknem dzisiaj taka pogoda, ze nic tylko czekac na koniec swiata. masakra. jak otworzylam okna to nie umialam ich pozamykac ! dawno nie bylo takiej wichury, sniezycy itp. a moj m w podrozy sluzbowej.. kilka godzin drogi przed nim.. buuuuuuuuuuuuu ... milego wieczoru !
 
My dziś kładziemy córeczki później spać. Liczymy na to, że nie wstaną znów o 6, tylko dadzą rodzicom trochę dłużej pospać...

No i mam opryszczkę...:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Futrzaku - zajrzalam na stronke, cuuuuuuuuuuuuudne zdjecia! Gratuluje! A Piotrus jaki model - fiu, fiu. Czy te brzuszki to Twoje?

Oleniolek - mnie tez lubi opryszczka, czesto mam. Nienawidze tego g...:wściekła/y:Wspolczuje.
 
Oleniolek wspolczuje opryszczki ja sie mecze od dwoch tygodni z zajadami. A propo moze ktos zna cos dobrego na popekane kaciki ust?

Futrzak zdrowka, moze marcjatka zakladaja strajk glodowy? Moj Gabrys od 3 dni zjada sniadanie i kolacje, a w miedzy czasie latam za nim zeby cos przegryzl bo mi padnie biedactwo

Moje biedactwo padlo,zobaczymy jak bedzie dzis w nocy
 
Futrzaczku dobrze ze juz goraczka spada a jedzonkiem sie nie martw jak bedzie głodny to da znac;)
Izabela sprobuj smarowac usta witA wycisnieta z kapsułki
Oleniolek na opryszczke nie ma mocnych ale łagodniej przebiega jak sie łyka heviran
Pinia na taki bol szyi pomaga ciepło np suszarka do włosow;)

u nas tez duzo sniegu nasypało oby utrzymał sie do weekendu a my zebysmy byli zdrowi to pojdziemy na saneczki:)
 
hello,

wskakuję tu oczywiście na szybciora, bo zaraz zbieram się do spania. Ostatnio ledwo się położę to zasypiam w sekundę taka jestem padnięta.
Jestem w stanie zerknąć zaledwie na dwie strony wstecz i tyle ode mnie:

iza na popękane kącikach ust najlepsza jest rozgnieciona tabletka witaminy B lekko wymieszana z wodą; taką papkę położyć sobie w kącikach ust najlepiej na noc. Powinno się szybko polepszyć. Mnie w każdym razie pomagało.
oleniolek opryszczka, co za dziadostwo! Oj, są u mnie też takie momenty w życiu, że ten dziad potrafi mnie dopadać równo co miesiąc... :/ Współczuję i niech się szybko goi. Machnij no plasterek na tego dziada i niech spada! :) A blog, powiem ci że zdolniacha z Ciebie. Jak ja bym chciała tak ciekawie opisywać swoje życie...
pinka weź nie jeździj samochodem z wystawioną szyją przez boczną szybę ;) Nawet nie wiem co może pomóc na taki ból po przewianiu... Ale niech ci ulży przez noc :)
marlena ja pamiętam :) Zdrówka dla Alana!

U nas życie się toczy lekko zmienionym torem, a mianowicie żar uczuć gdzieś wygasł po drodze i ciężko nam go rozpalić na nowo powiem szczerze. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale młoda rośnie jak na drożdżach i to mnie pociesza. Jest cały czas zdrowa, uśmiechnięta i dzięki temu chce mi się co dzień wstawać. Was męczą opryszczki a mnie od miesiąca infekcja wiadomo gdzie. Od miesiąca 'dzięki' tragicznej gince, której nikomu absolutnie nie polecam (dr od siedmiu boleści Zarudzka - LIM / LUXMED). Eh, na jutro wcisnęłam się na wizytę u kolegi mojego gina, może mi wreszcie przepisze coś co mi zlikwiduje to dziadostwo, bo ileż można. Jak nie zerowe libido to znów infekcja, ło matko! :wściekła/y:
Zbieram się a Wam życzę spokojnych, przespanych nocy i żebyście nie wpadły w mega zaspę rano ;)
 
reklama
ewa - przesypia całe noce dlatego się zastanawiałam czy jak nie zje to czy tez prześpi... o 23 się przebudził i zjadł troszkę więc spoczko:-)

barbra
- to powodzenia u innego gina; co do żaru uczuć...często tak bywa że uwaga skupiona jest na maleństwie, że rodzice nie mają czasu na siebie... a może czasem wystarczy wykazać troszkę inicjatywy i żar odnajduje się na nowo? :-) trzymam kciuki &&&

izabela
- i jak noc, przespana?

Asco - brzuszki to dwóch dziewczyn...w sensie nie ma mnie na zdjęciach:-)

ola
- czyli dzisiaj sanki? :-)
 
Do góry