reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Hej
katjusza zdrówka dla Ciebie i Natki, kurujcie się. I gratuluje motyli w brzuchu :tak:
ewkasp dla Was też zdrówka!

A u nas maż w domu - ale fajnie! Dzięki temu mam trochę więcej czasu dla siebie.
Zmawiam torty na urodziny dziewczynek.
 
reklama
Nas także dopadło choróbsko:-(, najpierw mężuś a teraz mnie od wczoraj,mam tylko nadzieję, że Zuzka nie załapie ....
Czas myśleć o pierwszych urodzinkach naszych maluchów, więc zabieram się do roboty. Już się załamałam, bo chyba będzie 16 osób:szok:
 
Hey

Oleniolek cos chyba przegapilam, jaki blog?

Katjusza, zdrowka dla waszej trojki.Ja nie wiem co sie dzieje z moim zoladkiem ale boli niesamowicie az mi slabo moze cos w powietrzu?

Zuza, Ewka nie dawajcie sie chorobsku

Ja o walentynkach nie zapomnialam, ale tez jakiegos pomyslu nie mam. W tamtym roku ukochany dostal zegarek, a jutro zrobie nam wspolne sniadanie,co jest ekstra wyjatkiem w tygodniu. Kupilam tez w piekarni taki mini torcik w ksztalcie serducha, dostanie tez moje wyznanie milosci:-D i takie bedziemy mieli walentynki
 
witam mamusie!
a my po intensywnym weekendzie:tak: urodzinki mojej siostry i wieczorne kręgle oraz tańce zaliczone;-) Zosia u dziadków zaczęła wydawać różne dzwięki tak jak " e...chooo" "aaa ooo" a na swoje 11 miesiączków zrobiła kilka samodzielnych kroczków:-) co do Walentynek to jakoś bez nastroju jestem:baffled: zresztą wieczorkiem emek do pracy wybywa więc ciężko będzie znaleźć popołudniu chwilę dla siebie:sorry2: czekam na wspólny urlop - wtedy zrobimy sobie Walentynki:tak:

katjusza, zuza zdrówka dla Was!!!
ewka trzymaj się dzielnie i nie daj sie choróbsku!
oleniolek potwierdzam - fajny blog:))) jak masz ochotę to wytłumacz mi jak mogę się podpisać pod komentarzem, bo jakaś niekumata jestem:baffled: i nie wiem o co chodzi z tymi opcjami przy profilach...
 
cześć dziewczęta mały padł więc chwila wytchnienia...........

u nas sie dzieje i dzieje niestety same złe rzeczy nic dobrego ,no ale niestety będziemy musieli to przeżyć.......taki los.....:sorry2: ja na walentynki nic nie szykuję bo osobiscie święto takowe do mnie nie przemawia,a co M zrobi to nie wiem....

Młodemu dziś wyszedł ząbek numer 11:tak::-) coraz sprawniej chodzi i nawet uczy się wstawać z pozycji klęczącej......
Wiki ma ferie wiec jak jutro nie będzie padac to smigamy na hulajnogę:-p

Oleniolek- witaj.....:-D no własnie cóż to za blog??

Izabela- twoje wyznanie miłości będzie chyba największm prezentem he he he
Zuza- łącze sie z wami w bólu i zycze szybkiego powrotu do zdrówka....... jeszcze troszkę i będzie wiosnaaaaa

no to zaszalałam młody wzywa...
 
Ostatnia edycja:
Zuzia1979 dużo zdrówka dla całej waszej rodziny!
U nas na imprezce urodzinowej dziewczyn będzie 14 osób (z dziewczynami 16). Jestem trochę przerażona bo nie jestem pewna jak się pomieścimy. No ale cóż musimy się zmieścić i już :)

patik ale aktywny weekend! No i gratuluję Zosi pierwszych samodzielnych kroczków!
Chodzi Ci o podpisanie się na blogu pod komentarzem, żeby nie był anonimowy? Jeżeli tak, to się nie da...blogger tak to beznadziejnie wymyślił, że żeby móc się imiennie podpisać, trzeba mieć założone konto na gmailu. Możesz zawsze podpisać się w treści komentarza :)
I dziękuję za miłe słowa :)))

Pinka a co takiego się dzieje? Nie daj się i trzymaj się dzielnie :)

Bardzo dziękuję za miłe słowa odnośnie bloga :-D
Nic nie przegapiłyście, po prostu link do bloga jest w mojej stopce pod każdym moim postem. Mały napis "blog" w prawym rogu jest bezpośrednim linkiem do strony.
My na walentynki idziemy w czwórkę do knajpy na wczesny obiad. Tak się złożyło, że mój mąż jest teraz na urlopie ojcowskim, więc mamy dużo czasu dla siebie :)
Zmykam już spać bo jestem po nieprzespanej nocy. A na jutro zapowiadają się same atrakcje ;-)
 
reklama
Pinka trzymam kciuki zeby karta sie odwrocila i tylko dobre rzeczy Wam spotykaly.

Maly mi tez daje popalic, jak teraz zasnie to nie znam dnia i godziny. Wczoraj zasnal o 20-stej a poudka o 21- pierwszej i walczylismy do polnocy. A do tego od dwoch dni gloduje,je mi tylko 2 posilki, wiec obstawiam zeby:rofl2:

M jeszcze nie ma siedze sama
 
Do góry