reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam kochane!
od dzisiaj jesteśmy w domku, mały ciągle wisi na cycu:tak: jestem jeszcze bardzo obolała, ale szczęśliwa. Dla takiego cudu warto pokonać wszystko. Malutki jest boski, jeszcze nie wierzę we własne wymodlone szczęście.
Straszy synek zareagował tak pozytywnie, aż się nie spodziewałam
tongue.gif
oszalał ze szczęścia. Teraz tylko siedzi na stołku przy łóżeczku i pilnuje brata czy oddycha, głaszcze go i całuje. Wzruszający widok.

niestety drugą cesarkę nie przeżyłam tak bezboleśnie jak pierwszej. Komplikacje przy operacji, duża ilość zrostów, krwawienie z macicy. Całe szczęście po dwóch dobach z założonym drenem wszystko się unormowało.

Pozdrawiam kochane, odezwę się jak wszystko w koło ogarnę. na razie po spędzeniu pół dnia w domu wszędzie panuje wielkie burdelloo
wink.gif
 
reklama
bosa tak myślę czy bym nutramigenu nie spróbowała przy kłopotach Stelli...

scarletka brawo dla dzielnego starszego brata! odpoczywaj kiedy tylko możesz
 
Tulip, ja próbowałam załatwić Engerix dla Gabrysi. Przez znajomego farmaceutę kontaktowaliśmy się bezpośrednio z producentem i ponowna dystrybucja miała ruszyć w drugiej połowie marca. Trzymam kciuki, żeby udało ci się kupić tą szczepionkę, bo mi zostala tylko niezrealizowana recepta :-(
 
Tulip, ja próbowałam załatwić Engerix dla Gabrysi. Przez znajomego farmaceutę kontaktowaliśmy się bezpośrednio z producentem i ponowna dystrybucja miała ruszyć w drugiej połowie marca. Trzymam kciuki, żeby udało ci się kupić tą szczepionkę, bo mi zostala tylko niezrealizowana recepta :-(
Bosa, pabella, O kurka niewiedzialam ze to taki problem. Jestem w Siedlcach i apteka obiecała załatwić szczepionke na jutro rano , widocznie dystrybucja juz ruszyła i mam farta. Kurcze beznadzieja ze tak cieżko ja dostać!

Ssabrinka, strasznie sie cieszę z twoich kreseczek. Pamiętamy ciebie tu dobrze.

Rownież poziomka odzywala sie ze blizniaczkow sie spodziewa, ale cos ostatnio cisza :/

Scarletko miło sie czyta o takim cudzie narodzin, troszke cierpliwości i sama sie doczekam
 
Bosa, pabella, O kurka niewiedzialam ze to taki problem. Jestem w Siedlcach i apteka obiecała załatwić szczepionke na jutro rano , widocznie dystrybucja juz ruszyła i mam farta. Kurcze beznadzieja ze tak cieżko ja dostać!

To tylko przypilnuj, żeby to był na pewno Engerix dla noworodków, bo mi o dziwo w jednej aptece próbowali sprzedać ten dla dorosłych :szok: No ale, jakby nie było, druga polowa miesiąca już jest ;-)
 
Sabrinka- ogromne gratulacje tym razem wszystko skonczy sie pomyslnie zobaczysz trzymma mocno kciuki!!!!!!!!!!!

Kasienka- czyli status na gg juz nie aktualny eheh ciesze sie ze juz masz maluszka po drugiej stronie brzuszka

ewi-trzymam kciuki za ciebie kochana dasz rade!!!!!!!!!!!!

Bosa-zycze ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!!!!!

ja uciekam sie wykompac kochane bo po dzisiejszej robocie kazdy koscik mnie boli!!!!!!!!!!
 
Ewi, Stellka się obudziła z nadal zaciśniętymi kciukami za marcówkową ciocię :-)
A dzisiaj w nocy znowu wojowała, tyle, że ciężar zajmowania się maleństwem spadł na tatusia, bo dzisiaj ma wolne. Matko, jakie on konwersacje z nią odstawiał, prawie sikałam w nocy ze śmiechu!

Scarletka, Ty masz siłę po cc z komplikacjami na sprzątanie?!! Chylę czoła!

bosa tak myślę czy bym nutramigenu nie spróbowała przy kłopotach Stelli...
madzik, dokładnie o tym myślę. Zamierzam dzisiaj u lekarza wyciągnąć receptę!
 
wpadłam na szybko sprawdzić czy ktos sie rozpakował a tu cisza łe tam

Ewi kciukasy zaciśniete

A ktos wie co z Martą?

mnie całą noc męczyły bóle @ ale nie sądze żeby cokolwiek sie z tego rozwineło a teraz zbieram tyłek i jade na badania

Bosa mam nadzieje że wyciągniesz recepte dlatego ja zamierzam już w szpitalu prosić o mleko hipoalergiczne dla małej bo my oboje alergicy więc jest90% szans że mała też bedzie alergiczką bynajmniej tak pokazują statystyki a po co mam ją męczyć?
 
reklama
cześc dziewczyny. Ja na dzisiaj mam termin, ale jakoś nic ciekawego się nie dzieje niestety. Chyba też jednak będę przeterminowana... W nocy tylko często napinał się brzuch i teraz też co jakiś czas się napina, ale skurczy brak...

Ewi Trzymam kciuki na rozkręcenie;)
Scarletka Mam nadzieję że też będę miała tyle sił co Ty:)

mam pytnko odnośnie ciśnienia. Ze względu na dosyc spore obrzęki nóg i ogólne puchnięcie lekarz kazał mi 2-3 razy dziennie mierzyc ciśnienie. No i tak sobie mierze:) A dzisiaj mam 140/80. Normalnie ciśnienie mam niskie, przed ciążą i na początku (tak do 6 miesiąca) cały czas miałam 90/60 max 100/70. Do dzisiaj miałam tak około 120/70. No i się teraz zastanawiam czy takie dzisiejsze wyniki to już ponad nrmę i powinnam się denerwowac?
 
Do góry