reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzieńdoberek wszystkim!
Ja jestem nadal 2w1. Noc w miarę 2 pobudki na siusiu no i jeden fałszywy alarm. Obudziły mnie skurcze koło 2 w nocy i tak mi się spać chciało, że zaczęłam się modlić by nic się nie zaczęło. Bo jakoś nie widzi mi się nocne wyjazdy na IP i potem porodówka. Moja mama ma urlop od środy i cały czas naszego Zosiaczka popędza, że mogła by się zbierać bo jej się urlop skończy, a poza tym już tu będzie jej wygodniej i nóżkami będzie mogła sobie pofikać. Ja czym bliżej tym bardziej panikuje, boje się i jakoś mi się nie śpieszy na porodówkę.
Wczoraj opracowałam sobie plan, termin z OM mam na 20 więc jak nic się do poniedziałku nie rozkręci to zgłaszam się do szpitala i niech mnie tną. Akurat znajomy anestezjolog wraca z urlopu.

Markul to ciśnienie to już robi się pomału niebezpieczne nam w szkole rodzenia mówili, że jeśli będzie powyżej 140/80 to mamy się zgłaszać do lekarza. Kontroluj t ciśnienie i skontaktuj się z lekarzem może coś ci doradzi.
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim ...
Nadal 2in1 i póki co nie zapowiada sie na nic innego ... ehhh. A jutro mi wypada termin z USG.
Idę nacieszyć się Mężem bo mam go cały dzień w domku ... dopiero na noc do pracy :)
 
dzien dobry

ewi ty juz pewnie w szpitalu. Trzymam kciuki!

U mnie w nocy cisza ;-)
Rano odeszlo mi troche czopu, no ale pewnie nic to nie znaczy skoro moze on odchodzic i 2 tygodnie przed porodem.
Musze czekac na niedziele, choc wolalabym,zeby maluch sam zdecydowal o wyjsciu...


bosa wspolczuje klopotow z brzuszkiem Stelki.
Moj synus mial skaze, pamietam jak sie meczyl zanim przeszlismy na nutramigen.A czy Stelka ma jakas wysypke?Skaza objawia sie wysypka na buzce,brzuszku lub tez czesto takimi czerwonymi plamkami w zgieciach lokci i kolan.
Jesli wysypki brak to popytaj lekarza moze wybierze jakies mleko- niekoniecznie nutramigen.
Nie znam sie na mlekach w pl. wiem ,ze tu przed nutramigenem (zanim jeszcze stwierdzono skaze) probowalam mleka ,cos jak na 'lekki brzuszek' u nas i tak nie pomoglo,ale jesli nie ma wysypki to moze warto wyprobowac cos takiego przed nutramigenem.
 
Sabrinko gratulacje :D

Papcia daj znać po badaniach..

Ewi trzymaj się tam dzielnie!!

Bosa trzymam kciuki za receptę, no ile się może męczyć Twoja maleńka :*

Scarlet dzielnego masz synka :) no ale skoro mama taka bojowa, to jaki miałby być synek ;)

Markul u mnie z ciśnieniem było identycznie, przed ciążą dość niskie, potem wzrosło do powszechnie uważanego za "normalne" a na koniec już nadciśnienie i dopegyt, który że tak się wyrażę g***o pomagał.. tak czy siak miałam cc w 39 tyg, ale głównie ze względu na dużą wagę dziecka, pewnie ciśnienie pomogło im przyspieszyć decyzję :) Zapisuj ciśnienie max tydzień i leć do gina, niech działa! Zrób też dla spokoju badanie moczu - koniecznie (spr czy nie ma białka w moczu, które by wskazywało na zatrucie ciążowe)!!

A u mnie pierwsza ładna nocka :) Co prawda Jasiek wariował po kąpieli i nie mógł się nasycić moim mlekiem, więc skończyło się na butli i jak zasnął o 21 to pobudka była przed 1, potem po 3, po 6 i o 8 już wstaliśmy :D Najadał się w ok. 20min i zasypiał - normalnie aniołek :D
Mam mega ważne pytanie - napiszę na poradniku..
 
Hej marcusie,
Ja dziś w miarę mam humor mimo pluchy za oknem. Na 12 mam fryzjera, mam nadzieje ze nie będę płakać PO. Jak po wizycie u kosmetyczki która zrobiła mi milimetrowe brwi :( grr nie chce myśleć jak będę straszyć jak mi włosy bedą odrastaly
 
hej
moja malutka opita mleczkiem śpi :) nocka super teraz też ok
jestem oczywiście na diecie bezmlecznej, bo alergia jest na 200% powiedzieli już nam w szpitalu.
Dziś wyszłam na 5 minutek wygłaskać moje stęsknione konie i od razu mi lepiej.

Bosa - Wiktor był na Bebilonie pepti, ale dopiero jak odstawiłam pierś ok 6-7 mieś. ;) teraz będę karmić ile się da
 
hej laseczki! :-)
Ewi, 3mamy kciuki z Maksiem!
Sabrina, ogromne gratulacje 2 kreseczek!:-D
Scarlet, witaj w domciu szczęsliwa mamusiu :-)
Kasia K-Z,chyba zanim cie potna,to beda wywolywac

Położnej się coś pomyliło i wpadła dziś zamiast wczoraj :-p
Poleciła nam jakieś kropelki z probiotykami na odgazowanie małego, bo potrafi zrobić 2-3 ogromne kupy dziennie i zanim wydusi, to sporo się namęczy i mnóstwo bąków musi napuszczać.
No i była zdziwiona, że młody już głuży, bo powinien między 1 a 3 miesiącem życia

Marudny jest od rana...:-(

A mi się zrobił zastój w prawym cycu. Niby od leżenia na boku :baffled: cholera, pokarmu wciąż mało, młody dojada po 60ml, a ja mam zastój... porażka
 
Malina wyniki dopiero po16 będa niestety a i ja koniecznie poprosze zdjęcie Jaśka w kompleciku mam nadzieje że chociaż raz sie w niego zmieści w końcu duży chłop z niego

Koncia napisz później jak te kropelki sie nazywają

wiecie co tak myśle że porady poradami na wątku ale jeszcze jeden by sie przydał taki "co na co" co o tym myślicie bo później ciężko bedzie odszukać w poradach nazwy leków kropelek czy np kataterów:)

Pastela widzisz a ja tak bardzo chciałam z Tobą urodzić jednak zostałąm wypchana z kolejki tak jak Ewi

i wiecie co jakoś tak dziwnie szybko sie dzisiaj ze wszystkim wyrobiłam i wogóle doszłam do wniosku że jakbyśmy mieszkali sami z emkiem to wystarczyło by posprzatać raz na tydzień no ale cóż inni sie nie mogą dostosowac bo po co
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Próbuję od wczoraj sie zebrać i trochę włączyć się na nowo w forum, ale siły mi brak nawet na klikanie...Pierwsza nocka w domu z Zosia była męcząca - cały czas wisiała na cycku, robiła kupki, ulewała, czkała i znowu pierś i tak na okragło, może z przerwami spałam 2 godziny... wczoraj stwierdziłam że ona po prostu ciągle sobie chce ssać ale ja nie daję rady robić za smoczek, no i dostała prawdziwy... i od wczoraj zupełna odmiana. Jak ja nakarmię i przebiorę, to potem trochę possie smoka, zasypia i śpi z 3 godziny, a smok i tak po chwili wypada z buzi... dzisiejsza nocka też ok - karmienie o 23, potem 2 i 6 i od razu czuję się lepiej;-)
Hania pomału wraca do siebie z zachowaniem, bo choć bezpośrednio w stosunku do Zosi wydawało się że jest pozytywnie nastawiona, to zaczęła straszne kozły pokazywać, byłam aż przerażona, bo rzucała się na ziemie, tupała nogami i wszystko na "nie"
Ewi myślami jestem z Tobą i zyczę abyś jak najszybciej mogła nam sie pochwalić maleństwem:-)
papcia ale zamieszanie z tymi wynikami... melduj co wyszło na badaniach...
Bosa biedna ta Wasza gwiazdeczka, miejmy nadzieję że jak załatwisz receptę na inne mleczko to problemy się skończą
tulip jak już wrócisz od fryzjera to chwal się efektami:-)
Scarletka dobrze że juz w domku, no i cudnie że Piotruś tak reaguję na Bartusia:-)
madzikm na razie mam pomoc mamy do niedzieli, do konca miesiąca będzie emek z nami, potem już zostanę sama, modle sie o przypływ sił witalnych i o to, żeby Zosia byla spokojna tak jak wczoraj i dzisiaj, inaczej bedzie kiepsko, bo na razie meczą mnie podstawowe czynności

miłego dzionka:-)
 
reklama
Koncia masuj masuj i gorące okłady, gorący prysznic i ruszy :*

Papciu jeszcze raz Ci dziękuję - na pewno dla cioci wkleimy fotkę :D Mężu powiedział, że bardzo sympatyczna babeczka z Ciebie :)
Jestem za takim wątkiem, ale bez komentarzy, same nazwy preparatów i na co, ewentualnie jak podawać, ile kosztuje i jak się sprawdza :)
Z tym sprzątaniem to idealnie Cię rozumiem, bo jak mieszkałam w domu z moimi rodzicami i bratem, to ja latałam na ścierze, szorowałam łazienkę, okna, doniczki itd. a męska część potrafiła niweczyć ten trud w kilka chwil - wścieklizna mnie brała, ale następnym razem też oczywiście sprzątałam ;) Teraz jak nie sprzątniemy sobie z eMkiem to mamy syf ;p Szczęście, że on lubi jak jest czysto, choć czasem trzeba mu paluszkiem pokazać co jest do zrobienia ;)

Edit: Patrzę na mój suwaczek z niedowierzaniem, że moje Szczęście niedługo skończy miesiąc :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry