reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pinka - nie nie, u mnie tak ekspresowo nie bylo - od 7:30 pod oksy, o 9 przebili pęcherz, skurcze były non stop, dop po 16 i po prysznicach szyjka ruszyła z tych swoich 4cm i po 18 urodziłam. Ty to miałaś ekspres haha

Mamy zakaz spacerków poki co. Szkoda, bo nie mogę się doczekać, aż wyjdę z domu. Bo na razie z piżamy nie wychodzę.
A dziś miałam krwotok i były koałuże krwi na podłodze, Wiktor przerażony do tej pory każe mi sprawdzać czy krew nie leci. Nie wiem czemu to się stało, już od 2 dni nie krwawiłam, więc dziś nadrobiłam...

chyba idę zajrzeć do pieluszki bo słyszałam stękanie a malutka śpi i mruczy
 
reklama
wierka- tak bez problemu gondolke odpinasz a stelaż składasz i juz:tak:
Pastelka- to uwarzaj kochana na siebie i odpoczywaj jak najwiecej choc wiem sama po sobie ze z 2 dzieci to wrecz nie mozliwe zdrówka dla ciebie
malina- odemnie dostaniesz kolejnego KOPA!!!!!!!!!!!!! nie gadaj bzdur tylko ciesz sie zdrowym i pieknym synkiem ja tez wczor:tak:aj si porycałam bo pokarm mi si konczy i nic nie działa dzis mezo przyniesie mi inke bo hernatka na laktacje we wtorek dojedzie ale teraz iwem ze nic nie zrobie jak nie dam rady utrzymac pokarmu najwazniejsze ze wcina z butli nie ma kolek i jest zdrowy
 
a ja poleżałam troche zaczął mnie łep boleć łykłam moja tajną tabletke patrze na ciśnieniomierz a tam znowu150/110 oszaleje chyba jutro robie te wyniki i mam nadzieje że coś mi rozjaśnią

dopołudnia miałam świetny humor bo posprzatłam łazienke na błysk i co teraz wygląda jak po tajfunie bo mój ojciec poodkrecał wszystkie krany kible zlewy itp i dokrecał coś tam czyścił i ogólnie zrobił syf teraz to już mam to w nosie
 
Papcia nie zapukał jeszcze mój eM w Twoje drzwi?? Powinien być po 19ej.. Uważaj na to ciśnienie :*

Dzięki Pinuś :*

A ja wykąpałam mojego Szkrabika, nakarmiłam jednym cyckiem, bo drugi opróżnił dwie godziny temu i co teraz? Myślałam, że pośpi choć chwilkę, a już go słyszę.. może jeszcze uda mi się zajrzeć...... pa
 
Spędziłam moje ostatnie godzinki w domu na gotowaniu żeby mąż z głodu nie umarł hehe Narobiłam naleśników z serem, gulasz i zupę grzybową i padam!!! Muszę jeszcze się spakować bo rano mąż ma mnie zawieść do szpitala.

Więc dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki żeby ruszyło i szybko poszło!!! Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków!!!
 
Witam was goraco laseczki :tak: :-D Wy to juz w wiekszosci rozpakowane z czego bardzo ale to bardzo wam gratuluje :-D no i wpadam z wiesciami ze w poniedzialek ujzalam 2 przepiekne krechy :-D i strasznie sie boje dziewczyny.Malo co tutaj pisalam ale czesto wpadalam i podczytywalam was i oczywiscie goraco kazdej z was dopingowalam :-):tak:
Gorace pozdrowionka dla wszystkich marcjaneczek ;-)
 
Witam was goraco laseczki :tak: :-D Wy to juz w wiekszosci rozpakowane z czego bardzo ale to bardzo wam gratuluje :-D no i wpadam z wiesciami ze w poniedzialek ujzalam 2 przepiekne krechy :-D i strasznie sie boje dziewczyny.Malo co tutaj pisalam ale czesto wpadalam i podczytywalam was i oczywiscie goraco kazdej z was dopingowalam :-):tak:
Gorace pozdrowionka dla wszystkich marcjaneczek ;-)
Sabrinko-SUPER, trzymam kciuki by wszystko było dobrze:) Dbaj o siebie i fasolkę
 
Sabrinka to super nowina!!! Na pewno tym razem wszystko dobrze się skończy i za 8 a może mniej miesięcy to my Tobie będziemy gratulować!!!
 
Sabrinko, jak się pięknie koło zatoczyło :-) My się rozpakowujemy, a Ty się właśnie z powrotem zapakowałaś. To na pewno dobry znak!

Do tego mama szuka mi lekarza , który wystawi receptę na lepsza szczepionke przeciw zoltaczce- dla małej. Naczytalam sie za dużo o tej z rtecia i chce mieć inna dla świętego spokoju.
tulip, w Warszawie nie daje rady kupić tej szczepionki! Nie ma nawet w hurtowniach, kurka wodna!

Bosa może byś namówiła Stelkę na małe kciuczki;) powiedź że ciocia Ewelina już ledwo się czołga i trzeba jej pomóc;)

Aaaa Bosa ... ja też poprosze o kciuki od Stelki, może wtedy ruszy sie na dobre ;-)
Stellki nie trzreba specjalnie namawiać, to dobra duszyczka jest i już trzyma kciuki u rąk i nóg ;-)

A ja już w strachu o dzisiejszą noc, bo moje bejbe aktywne ostatniej nocy jak diabli było, pół nocy oczka jak 5 złotych, a rano od 8.30 do 12.30 nie chciała mi z rąk schodzić, bo inaczej marudzenie. Herbatę dopiero przed 13.00 dałam radę wypić i zjeść bułkę. Masakra!
 
reklama
Do góry