reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Ewi, a ja Cie pociesze, ze rozstepy bardzo bledna po pewnym czasie i ja mam tez absolutnie wszedzie (nawet po wewnetrznej stronie ud i posladkow:zawstydzona/y:) Ale ja przytylam ponad 30 kg z Olafem...

Tak w ogole to powiem Wam, ze mi 3 tygodnie temu polozna powiedziala, ze odchodzi mi czop (po badaniu)...wiec myslalam, ze zaraz sie zacznie. Ostatnio mialam 2 masaze szyjki (ze specjlanym zelem) i wtedy to dopiero mi czop odszedl...az sie przerazilam ilosci, koloru i w ogole...oblesne to bylo. Od 2 dni nic sie nie dzieje...
 
Hars ale mnie pocieszyłaś haha a ja tu z niecierpliwością czekam na skurcze i odchodzenie wód... Ten mój czop to taki niewielki więc z tego co piszesz to on jeszcze nie odszedł całkowicie...
 
Super :) Szkoda, ze jej sie popekalo...ale urodzic po 1 partym :)

Jejku, dziewczyny, a mi sie Futro snilo co chwila, z reszta o tym ostatnio pisalam....Czuje sie jak jakas wiedzma naprawde teraz...
 
Zerkajcie na bociana - info od Futrzaczka..

Pocieszyłyście mnie z tą blizną, muszę się po prostu uzbroić w cierpliwość..

A rozstępy to już trudno.. Jak widać nikogo nie oszczędzają ;)
 
Hars dobrze że Futrzaka połozyli na obserwacji bo jak słabe tętno to nie ma co ryzykować. Ażstraach mnie obleciał jak przeczytałam...
 
Ewi, ja obstawiam 12.03 dla Ciebie ;) I fajnie, ze ja polozyli- w sensie- tak jak piszecie- ze nie lekcewaza :)

Dziewczyny, a o Pasteli ktos ma jakies info?
 
Hrash- ale masz uparciocha w brzuchu no :-p ja urodziłam 24 h od odejcia czopa i on wcale zabarwiony krwia nie był a co do masażu to widzisz ja sie na niego nie godziłam bo własnie wiedziałam ze nie działa................a herbatkę z malin pijesz?????

futrzakowa- trzymamy kciuki moze sie okaze ze kolejna na CC poleci:-)

kurcze n nie moge napisac spokojnie calego posta:baffled:
 
reklama
Pinka ja też ciągle podejmuje próby, co włączę kompa to Jasiek zaczyna kwękać ;) więc teraz robię wszystko na raz: oglądamy z eMkiem film, zaglądam na bb, piszę smsy, zjedliśmy obiad, teraz herbatka hipp i pączek, a potem gazetki :D

Tyle czopków odeszlo przez ostatni tydzień, że teraz jedna po drugiej będziecie pisały nam o swoim szczęściu :D
 
Do góry