reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

scarletka u nas też choroba:confused: Zosia od 3 dni ma ponad 38 stopni gorączki. Właśnie byłam z nią u lekarza, m w pracy....druga córa chyba wie co robi nie spiesząc się:sorry2:

a tą herbatkę z malin to w aptece kupię? taka malinowa z Herbapolu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzik to nie jest zwykła ekspresowa herbata tylko z liści malin, ja próbowałam w kilku aptekach u mnie i nie znalazłam :/ Może od razu lepiej wysyłkowo kup :)

Napisałam do Olki, bo coś za długo cicho siedzi, na bocianach jej odp.

A ja zmykam do mojego kwękacza, pospał ładnie 2h i pewnie jeszcze z godzinkę się pomiziamy zanim będzie papu i znowu spanko, no chyba, że Janko ma inne plany ;)

Powiedzcie mi tylko jak tu ustalić stałą godzinę wieczornej kąpieli kiedy karmi się na żądanie?? ;) U nas na razie mieścimy się pomiędzy 18-20, może za jakiś czas jak pory karmienia, spania i zabawy będą "sztywniejsze" to kąpiel będzie zawsze o tej samej porze, póki co Jasiek dyryguje nami jak chce :D
 
hihi widze ze nagle wszystkie ostro herbatke z lisci pija:):-):-) ja mam na jutro termin a pkresu a na pojutrze z usg wiec zobaczymy czy sie cos wydarzy...

HARSZ co do testow alergicznych to mi GP powiedzial jak sie kiedys o takowe pytalam ze w uk sie ich nie robi od lat 80tych bo daja ryzyko przeniesienia zarazku tychze testowych chorob do organizmu i figa testow nie ma...w pl robia a tu mowia ze to przestarzale i sie tego nie stosuje i nikt ich tutaj nie zrobi...:dry: osobiscie uwazam ze to jakies brednie ale nie wiem ...lekarzem nie jestem...:sorry2:

co do dziwnych porodow to jak mi masala pisala rano to az mnie dreszcze perzeszly bo to ta herbatka na 100 % i to tak szybko jej poszlo ze szok ja to bym w jej wypadku na M25 urodzila...tj. na autostradzie bo nie ma bata w takim tempie zdazyc od nas do alesbury...:baffled::no:no ale ona sie juz wam sama pochwali jakie to cuda miala:)

malinka zostawilam cos tobie na marcjanskich dzieciaczkach:-)

za chwile to tylko laski z uk beda przeterminowane bo w pl was tak dlugo nie trzymaja z tego co widze... super jeszcze mi meza do pracy dzis wezwali na wieczor...wrrrr...:wściekła/y::wściekła/y: ale na zakupy ze mna pojechal i kupilam sobie 2 pary spodni i buty:-)to mam lepszy humor :-)
 
madzikm- liscie malin najpredzej w sklepach z ekologiczna zywnoscia kupisz ( nie wiem skad pochodzisz- ale w wawie latwo je dostac)- wiec ew. daj cynka to ci wysle ( choc liscie te zalecaja pic wczesniej juz chyba od poczatku 3 trymestru- podobno fajnie macice przygotowuja.
Oprocz tego ja lykam olej z wiesiolka - oeparol- on pomaga szyjke zmiekczyc ( zaleca sie 3x2 tabletki- a po przeterminowaniu 3x3)- spokojnie kupisz w aptece; ale no worries :D my jeszcze mamy czas

Malinka i pinka- ja i tak was podziwiam ze cokolwiek skrobniecie od czasu do czasu. ja dzieciatka jeszcze nie mam- ale zawsze cos wypada- do zrobienia- i jakos dzien przelatuje przez palce- nim sie obejze a juz moja corcia bedzie wyczekiwala swojego dziecka :D ( zarcik- moze az tak szybko ten czas nie leci)

Harsh- mi tam porodu wrozyc nie musisz- ale moze tak 6 cyfr/liczb ci sie sni czasem coo? - dalabys cynka- w koncu dla corki posag potrzebuje

Buziaczek- moze ty zmnien sobie nicka na cos z "P" to ciebie szybciej ruszy ;-) ( NP. Puziaczek)
 
tulip - wez mnie nie dobijaj... bede tu tkwic jako jedna co nie urodzila do maja przyszlego roku...ehhh... e tam mam ciagle nadieje ze cos sie w terminie ruszy ... a jak nie to mnie rozniesie bo juz nie moge ciagle tylko urodilas juz?? nie ...jeszcze nie:shocked2:
 
tulip - wez mnie nie dobijaj... bede tu tkwic jako jedna co nie urodzila do maja przyszlego roku...ehhh... e tam mam ciagle nadieje ze cos sie w terminie ruszy ... a jak nie to mnie rozniesie bo juz nie moge ciagle tylko urodilas juz?? nie ...jeszcze nie:shocked2:

Buziaczku kochany- to ja moze wezme od ciebie telefon- to jak za 3 tyg bede rodzila to ty tu bedziesz zeby ode mnie info przekazac;-)
zartuje kochana- trzymam kciuczki, zeby juz sie ruszylo. zaciagaj dzis swojego mezczyzne do "roboty" moze cos sie zacznie
 
Witajcie dziewczyny :-) Widzę coraz więcej dzieciaczków:-p
Co do odejścia czopka śluzowego to możliwe że odchodzi w kawałeczkach?? Bo mi wczoraj coś wyszło ale takie na wielkość paznokcia z małego palca.. więc zastanawiam się czy to był kawałek czopa czy co? ;-)
Wiecie może co tam u Papci??
Dzisiaj w nocy męczyły mnie okropne skurcze... były co jakieś 15 min ale ustąpiły:-( A myślałam że może akurat.
 
no probujemy ale cos naszemu synkowi sie nie spieszy:) coz kiedys tam wyjdzie...teraz to tylko czekac pozostalo...w sumie to malo ktora marcowka terminu tu doczekala wiekszosc juz wczesniej w szpitalach byla wiec moze moze ... tutaj to w szpitalu i tak cie nie zatrzymaja jak masz mniej niz 4 cm wiec nie ma co trzeba czekac... warunek to albo skurcze co 5 min albo wody albo rozwarcie min 4 cm inaczej to wypad na chate do wanny cie wygonia ...ale swojej:-)
 
Powiedzcie mi tylko jak tu ustalić stałą godzinę wieczornej kąpieli kiedy karmi się na żądanie?? ;) U nas na razie mieścimy się pomiędzy 18-20, może za jakiś czas jak pory karmienia, spania i zabawy będą "sztywniejsze" to kąpiel będzie zawsze o tej samej porze, póki co Jasiek dyryguje nami jak chce :D

hehehe - mamy to samo :-) a tu jeszcze trzeba tak, żeby nie była ani za bardzo najedzona bo jej się uleje ani zbyt głodna bo się będzie wściekać :-):-) no i idealnie byłoby, żeby była po kupie :-):-):-)
 
reklama
hej

do teraz nie mielismy neta ;/

Ja termin mialam na wczoraj, wdl. tego co wpisali w szpitalu -na dzis
I oczywiscie nadal nic.... zreszta nawet zadnych objawow nie mam,zeby cos mialo sie zaczac :baffled:
bede przeterminowana :baffled:
ehh.. .. beznadzieja.....
a ta herbatka to u mnie dziala tyle co nic....
maluch uparty i tyle ;-)
 
Do góry