reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Włąsnie dostalam wiadomosc od laski z mojej grupy i tu cytuje fragment:"...podzielił nas na 1 gr.- 4 os., 2 gr. po 3 os, no i 1 gr. 2 os. to ty i Aga zrobiła tak bo ani ty ani Aga na zajęcia nie chodzicie wiec sama rozumiesz? nikt za nikogo roboty nie będzie robił im dalej tym trudniej o współprac"...no nie moze byc człowiek spokojny- tacy sa teraz ludzie!!!!!!nikt sie nad nikim nie lituje.....

Olus- to miłego weekendu i udanej zabawy w niedziele:)
 
reklama
Ewi- to napisała laska z mojej grupy- specjalizacji a mnie przygarnęła inna grupa z innej specjalizacji- paranoja co nie......ale to info zostawię dla siebie- to mój sukces:)a tamci niech sie tyłek ugryzą- kujony jedne.....
 
Mili ten wykładowca mógłby sobie darować w ogóle dopisywanie Cię skoro i tak wie że nie będziesz w tym uczestniczyć. Postawiłby ocenę i z głowy. Rzeczywiście jakaś złośliwość w tej Twojej grupie. Jakby im zaszkodziło coś gdyby Cię dopisały. Niech się wypchają! Myszy je zjedzą... Ja bym tej dziewczynie jeszcze odpisała jaką masz sytuację i że to nie Twoja wina że ciążą jest zagrożona i że musisz leżeć itd. i że przykro Ci że Cię nie rozumieją tylko tak postąpiły.

Uciekam spać bo zmęczona jestem strasznie! Jutro jadę do rodziców więc wpadnę na BB dopiero w niedzielę! Dobranoc:)
 
Mili ten wykładowca mógłby sobie darować w ogóle dopisywanie Cię skoro i tak wie że nie będziesz w tym uczestniczyć. Postawiłby ocenę i z głowy. Rzeczywiście jakaś złośliwość w tej Twojej grupie. Jakby im zaszkodziło coś gdyby Cię dopisały. Niech się wypchają! Myszy je zjedzą... Ja bym tej dziewczynie jeszcze odpisała jaką masz sytuację i że to nie Twoja wina że ciążą jest zagrożona i że musisz leżeć itd. i że przykro Ci że Cię nie rozumieją tylko tak postąpiły.

Uciekam spać bo zmęczona jestem strasznie! Jutro jadę do rodziców więc wpadnę na BB dopiero w niedzielę! Dobranoc:)
Ja myślę ze to grupa sama się dzieliła a wykładowca na to przystał. Przykro mi ze takich ludzi w niej mam- chodziłam do grudnia na wszystkie zajęcia - widzieli i wiedzieli jaka mam sytuacje- france jedne. Ale masz racje- niech ich myszy zjedzą. Założę się nawet ze nie powiedzieli wykładowcy ze jestem w ciąży i to bliźniaczej.....dopiero się dowiedział jak mu email wysłałam. A ta laska co do niej pisałam to właśnie miałam nadzieje ze to ona jako jedyna mnie zrozumie bo jest mama 2 letniej dziewczynki a tu doopa- sie przeliczyłam- reszta to nieroby dzieciate na utrzymaniu rodziców itp!



Tez uciekam spać:) dobrej nocki Kuleczki:)
 
Cześć kochane późną porą!
ja dzisiaj w ogóle nie miałam czasu z wami posiedzieć. Rano pobiegłam do dermatologa, bo to uczulenie mnie chyba wykończy. Babka stwierdziła, że to rumień typowy dla ciąży i czym będzie ona wyższa tym wysypka gorsza. Dostałam niestety sterydy, ale zapewniła mnie, że są delikatne i w minimalny sposób przenikają do krwi. Mam nadzieję, że wreszcie mi coś pomoże.
Później obiadek u teściowej iiiiiiiiiiiiiiiii pierogi ruskie:-D odebrałam od niej synka i całe popołudnie byłam nim zajęta.Nieźle dzisiaj dawał popalić. Nie chodzi do przedszkola, to tylko myśli, co tu spsocić:-)

na jutro, bo emek w domciu, to mamy zaplanowane małe przemeblowanko w mieszkaniu, zakupy i sprzątanie. Tak więc będzie, co robić.

milu super, że wyjaśniłaś sytuację i możesz spać spokojnie. skąd ja znam tą wredność:wściekła/y: ja mam przynajmniej jedną zaufaną koleżankę, na którą wiem, że mogę liczyć, a jak przychodzi do jakiejś pracy w grupach, to zawsze dzielimy się po połowie. Reszta, to szkoda gadać. Każdy patrzy tylko żeby ci nogę podłożyć żebyś walnęła betami jak długa:wściekła/y:

buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Witam się weekendowo:):-)

Pogoda do bani- leje. szaro buro i ponuro. Z łózka wstałam narazie tylko do wc bo biodro tak boli ze chodzić nie mogę:-(......teraz czekam az eM zrobi i przyniesie mi do łózka śniadanko:):-)

Jakby co to miłego weekendu wszystkim życzę:);-)
 
hej
Milutek - no rzeczywiście ... masz grupę ;/ po prostu żal... dobrze, ze 'obcy' przygarneli naszą dzielną podwójną mamusię ;)
Jej już nie mogę się doczekać tych Twoich okruszków. Mam nadzieję, że jakoś będziesz nam zapodawać na bieżąco info ze szpitala co się dzieje.

miłęgo weekendu
u mnie zapowiada się sprzątająco - mam dziś gości wieczorkiem a w chacie syfff aż wstyd.
 
witajcie przy sobocie,kolejny tydzień za nami;-)
wpadłam się przywitać i biorę się za śniadanie a potem czeka mnie prasowanie. Ze tez Pince wczoraj nie podrzuciłam:-p
Milu może jak się przez dzień trochę rozruszasz to biodro puści


do miłego
 
reklama
Pastela- no widzisz- dobrze ze obcy przygarnęli i to dlatego ze tak sa normalni ludzie którzy rozumia co to jest ciąża bliźniacza :)
Ja to dopiero nie mogę sie tego doczekać.......Ty sie nam nie przeciążaj przy tym sprzątaniu:) i milej wizyty gosci życzę...my tez może takowych mieć będziemy:)

Wierka- chodzenie potęguje ból- poczytałam trochę na innych forach o tym i piszą ze czasem dzidzia uciska na nerwy a u mnie są dwie wiec nic na to nie poradzę. Zawsze można się wspomóc kulą...ale to jest niebezpieczne....
 
Do góry