reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Mili ja wiem że Ty pisałaś o tym kolesiu;) tylko tak zażartowałam bo też mam 28 lat;) Z tą koleżanką to podobnie jak ze wspólokatorem Konci - wyzysk. Tylko bierze i bez nakładu własnej pracy! Ja uważam że jak ktoś się decyduje na studia to sam powinien też coś zrobić a nie tylko liczyć na innych. Powiedź jej że jesteś w ciąży i nie jesteś w stanie jeżdzić i załatwiać jeszcze jej dopisania do grupy. Niech się trochę sama wysili... Praca pracą ale Ty masz swoje życie i swoje sprawy.
 
reklama
Papcia- ja to bym chyba zażądała rozmowy z kierownikiem i zapytała się za co im tam płaca- i jak sie ma towar z magazynu sprzedawać!!!!!!! Wstyd- ja to bym stamtąd nie wyszła bez towaru....

Koncia- nie ulituje sie bo będę w szpitalu:) ha ha i nie będę mieć kompa!!! Przykro mi ale w życiu sa ważniejsze rzeczy tym bardziej teraz u mnie. Poza tym ona może isc w sobotę za tydz.na kolosa a ja będę obgryzać paznokcie przed poniedziałkowym wyjazdem do szpitala:)

Ewi- tak tak- masz racje...ona się nawet teraz nie odzywa- cisza...liczy na to ze ja będę do niej pisać czy co? hm bo ja sie do szkoły już nie wybieram. Mowie Ci ona będzie liczyć ze ja ja przy tym moim brzuchu przecisnę.
 
Ostatnia edycja:
Aga to wyślij mi pudło tej Twojej odwagi bo ja jestem przerażona tym bardziej że mój szpital to masakra i nie mam możliwości dojechania do innego
i wiecie co do wtorku to tak jak futrzak nie czułam sie jak w ciąży a teraz jak mała sie obróciła to robi sie masakra jednym zdaniem czuje sie jak słoń!!!
Zaraz zapakuje ;-) a poogladalam sobie kilka filmikow z porodow, popytalam kolezanki i przestalam sie bac :-) Moze dlatego, ze rodze w UK a nie w PL jest mi latwiej.

Masala, ja tez mam nadzieje, ze mi przejdzie.

Maly dupke pod zebro mi wsadzil.
Mam ochote na Zumbe, ale moze poczekam do 36 tyg, coby za wczesnie nie urodzic ;-)
 
Milusia już odpuściłam bo chyba bym ją rozniosła emek jutro pójdzie i kupi i po problemie a ją napewno wysypka albo hemoroidy nawiedzą bo moje klątwy cięzarnej dotychczas zawsze działały

Koncia sie uśmiałam biedulko to Ty jakieś okulary sobie kup bo jak od samego czytania Ci rośnie to szybko przegonisz moje dupsko jak szafe :) a pozatym to kurde ja Cie zaraz szybko oducze litowania sie nad innymi bo widze że u Ciebie to nałóg!!

wiecie co za mna chodzi ciasto na piance i z galaretka truskawkową :)
 
Mili nie daj się wykorzystywać. Niech ona sobie troche poproacuje sama. A ona wie o tej pracy i grupach?

Papcia to weź też jakaś małą klątwę na mojego promotora please!!!

Agacina a co to jest Zumba?
 
Ostatnia edycja:
eeeee no nie zabijajcie mnie:-( to Malina pierwsza pisała o ciepłych lodach;-) to jest dokładnie to co pokazałyscie tylko ze te najlepsze z Lidla to te w zołtym pudełku,one sa takie malutkie i w roznych smakach czekolady;-)
Papcia co Wy macie za obsługe w tym rosmanie?masakra,:no:
 
Wredniak- jeszcze tydzień i będę najpierw wylegiwać sie na patologi i badać:) dopiero po tyg.będzie cc ok30.01 do końca tego tyg.

Papcia- to juz nie myszy?:) ha ha rzucasz hemoroidami mówisz:) dobre:) hi hi

Ewi- wie ze dzielił gościu na grupy- pow.mi tyle: napiszesz do tej czy tamtej o co w tym chodzi i jaki mamy temat? I tyle. Nawet nie wie ze ma kolosa za tydz.bo poczty od poniedziałku nie otworzyła...ja za nia nie będę tego robić....
 
reklama
Ewi to może niech go mega rozwolnienie ruszy co by wogóle z klopa nie schodził :)
Mili a co tam na myszy łapki założą i po sprawie a hemoroidy to już nie tak łatwo usunąć

no właśnie Aga co to?
 
Do góry