reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

cześć Laseczki:-)
widzę że weekend się zaczął, a Wasza produkcja pomału się rozkręca:-D
ja po kolejnej super nocy:dry: posiedzilimy z M. troszkę, bo malo mamy wspólnych wieczorów - miło było więc polegliśmy około 1.30, to nasza Gwiazda obudziła się o 2.40 i wojowanie do 5.50... nawet nie miałam siły sie złościć bo coś brzuszek jej dokuczał, przez 2 dni kupki nie zrobiła i sie męczyla:-( na szczęście jak zasnęła przed 6 to pospaliśmy do 10 więc nie jest jeszcze tragicznie...
dzisiaj zostajemy same, bo M. na 14 wybywa do pracy - nie lubię takich dni:no:

Milutek dobrze że z Ciebie zorganizowana babka i szybko znalazłaś rozwiązanie z tą pracą, ale i tak przykro dowiedzieć się że nie można polegać na ludziach:-(
malinaa ale Cie ten Milutek straszy szybkim rozwiązaniem:-D na szczęście ten power trwa jakiś czas więc zyczę żebyś jak najbliżej marca dotrzymała
fajny kawal:-D Twoja wersja tez całkiem niezła:-D ja mam podobnie po pierwsze zero pamięci do kawałów, no i jak jakiś uda mi sie zapamiętać to zawsze coś spalę:-D
papciarkowa gratuluje udanego zakupu, ja jeszcze nigdy nie licytowałam na allegro, zawsze wybieram opcje kup teraz;-)
aga_cina udanego polowania na wapno:-)
ruda kuruj się i nie wychodź na darmo z domu:tak:
Pinka wiesz gdzie najczęściej promienieja te kobitki? na okładkach czasopism i reklamach:tak:

więcej nie popisze że moja Hanka z nudów zaczyna kombinować, miłego dzionka:-)
 
reklama
Patik fajne takie wspólne wieczory :) Odkąd mój mężu zmienił pracę i teraz czasem ma wyjazdy w trasę wieczorem albo po południu to zaczęłam doceniać to, co było wcześniej :) My też wczoraj posiedzieliśmy, bo mieliśmy film ("Wściekły pies" ale nie polecam, bo strasznie ciężki), a potem graliśmy w statki, państwa i miasta i w pokazywane kalambury.. Trzeba sobie wymyślać rozrywkę, jak nie można pobaraszkować :p
A Wy szybko zdecydowaliście się na drugie dzieciątko, tak miało być?? ;) My też myślimy jak najszybciej o drugim i nawet trzecim, ale nie wiem czy dam radę....
 
Malinka- na formach widziałam ze dziewczyny tak miały od kilku dni-tygodnia przed porodem natomiast w gazecie wyczytałam o czyms takim ale pisało ze ok1-2 przed porodem:) pogrzeb w necie:) ;-)
Ja Ci mowie my obie będziemy w tym samym czasie w szpitalu:):-D
 
Hej dziewczynki !:-) Ja dzisiaj wstałam też taka pokręcona że hej a tak wogóle to bolą mnie plecy tu wyżej jak płuca bo taka mądra jestem że w czwartek wywietrzyłam pościel a wieczorem ległam na niej a ona taka zimna jeszcze była chociaż po południu ją wzięłam do sypialni i własnie w tym miejscu na plecach mi było zimno chwilę i wstałam a wczoraj już trochę bolało a dzisiaj to już całkiem nawet jak oddycham i się ruszam to boli.nie wiem czy to może być jakiś przeciąg czy co?bo maść nie skutkuje puki co.:no:
papciarku no to Ci się udało z tym laktatorem bo ja zamówiłam za 60zł z przesyłką i też super i ma butelki-ja na to mówię że to moja dojarka :-D
milutek tak patrzę na te twoje suwaczki i tak Ci zazdroszczę że to tak leci strasznie i w sumie jeszcze tydzień-ale Ci fajnie :tak::tak::tak:aby do 36 tyg. i niech się dzieje co chce:-D
Z tym powerem to trochę prawda-ale tylko trochę bo co z tego że power jest jak człowiek taki niegramycny a schylić się to już całkiem masakra jak uciska i mnie dusi:-D
U mnie też leje ale na szczęście dzisiaj niema przedszkola i siedzimy w domciu cieplutkim.M nam rano kupił chlebek i bułeczki i pojechał do pracy-a mi się nic nie chce :-D
 
milus to wypoczywaj ile wlezie

ja mam teraz wykład od mojego syncia na temat autostrad,patrzy na mapę i mi tłumaczy gdzie która prowadzi.U nas nie pada ale wieje łeb chce urwać
 
Ojj Mila ja się wcale nie czuję jak bym miała zaraz rodzić ;) Jak patrzę na pierwszy suwaczek, to jeszcze ze 3 tygodnie bym chętnie pochodziła, żeby z płuckami było ok. No i skurcze przepowiadające minęły, kilka dni bez nospy i magnezu już jadę ;) Zobaczymy, co mi w poniedziałek powie nasz ginek..... Ale Wy już tuż tuż.. Tylko odzywaj się, bo po pierwsze będę tęsknić, a po drugie będę się martwić, a po trzecie umrę z ciekawości ;)
 
Czesc dziewczyny, witam sie z domku:ninja2::ninja2::ninja2::ninja2:
Chociaz nie wiem ile w nim posiedze znow ;-)



Nie wiem czy dam rade nadrobic, mimo, ze leze, musze dzis wybrac wozek, zrobic liste wszystkiego czego mi brakuje, do tego pozamawiac wszystko i miec swiety spokoj...:wściekła/y::-)
 
Ana- witaj w klubie obolałych:) I masz racje po 36tyg niech sie dzieje co chce bo i tak bede juz w szpitalu:);-)

Wierka- ciekawe zainteresowania ma Twój synuś:):-D

Haras- witaj biedaczku...spokojnie wszystko na pewno uda ci się zorganizować:)
 
reklama
malinaa no właśnie, potem sie docenia te krótkie wspólne chwile, a ich tak mało:-( my często gramy w scrabble, a ostatnio graliśmy też w playa 3 bo nam mój brat zostawił na jakiś czas, niezły ubaw i nawet spocić się można od ruszania, bo to te gry z tymi nowymi padami że można w ping ponga grać, siatkowkę , łucznictwo stoisz i machasz jakbyś naprawdę grała:-D
co do dzidziusia to planowaliśmy drugie ale w innym terminie, tzn myśleliśmy o staraniu się w połowie tego roku, no i tak wyszło że chwila zapomnienia:zawstydzona/y: okazała się strzałem w dziesiątkę i trzy dni przed moimi 30 urodzinami dowiedziałam się że jestem w ciąży:-) teraz myślę że tak po prostu miało być, mój M. się bardzo cieszył, ja na początku się trochę martwiłam jak to będzie - ale będzie dobrze bo jak ma być;-) o Hankę staraliśmy się intensywnie 8 miesięcy, a Zosia to taka nasza niespodzianeczka będzie:-)
 
Do góry