reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam sie przy sniadanku:)
U mnie tez pogoda pod psem;)najpierw był deszcz a teraz snieg i jest mgliscie i wogole feee:(
Milus oj ten bol biodra to i mnie dzis obudził,juz nie wiem jak spac bo od lezenia na lewym boku to nawet bark mnie boli,na szczescie u mnie przechodzi jak wstane;)
Pastela tylko spokojnie z tym sprzataniem bo goscie i tak nabrudza;)miłego wieczorka:)
Scarletka przemeblowanko pod katem dzidzi? powodzenia;)

Ja dzis wiekszosc dnia siedze sama w domku bo M przygotowuje wystawe takze czasem do Was zajrze:)
Miłego dzionka.
 
reklama
Czyli mamy pogodę pod "psem":) :-)

Olus- ja śpię od 3 nocy na prawym boku- do tej pory było to niemozliwe- nie mogłam się do tego przełamać a teraz to jedyna pozycja w jakiej mogę w ogóle spać:(
 
czesc gwiazdeczki

co za pogoda pada i pada caly czas juz mam dość tego deszczu mozna sie nabawić normalnie depresji jakiejś bo o spacerach to tylko mozna pomarzyc:cool: na dodatek cała popuchnieta jestem jak balon niewyspana itp....itd....

wpadne do was pozniej bo teraz musze sie ogarnąc i cos na obiad przygotowac choc kompletnie nie mam weny na nic:no::no:


a mówią ze kobiety w ciazy promienieja:-D ja do nich na 100% sie nie kwalifikuje:no::no:


pozdrowionka
 
Pinka, moze i promienieja, ale nie pod koniec ciazy....

ja mialam ciezka noc, bo maly mnie obudzil po 3, a potem przypomnialam sobie o mojej wysypce i tak mi sie chcialo strasznie ja podrapac.... Po 5 chyba zasnelam i spalam do 9. Zaraz jedziemy na zakupy i pierwszy sklep jaki odwiedze to bedzie apteka i mam nadzieje, ze beda mieli wapno musujace!

U mnie tez pada i wieje, kotek nieszczesliwy na parapecie siedzi.

Odnalazlo sie 4 z moich 5 paczek :-) wiec do kupienia mam tylko kombinezenik na wyjscie, albo jakas fajna bluze grubsza.
Dostalam tez dzis pieluszke tetrowa z logo firmy produkujacej mleko dla bobasow i magnesik na lodowke z miejscem na zdjecie :-) Dzien paczek i prezentow.

Dobra, jedziemy gwalcic ta apteke, bo mnie szlag zaraz trafi. mam wrazenie, ze jak ja sie drapie to i maly tez...
 
hej

u nas tez leeeje.
Wczoraj wybralismy sie na zakupy,ale teraz to juz musze na 2-3 dni siasc na tylku w domu i sie wyleczyc, zebym na darmo tego antybiotyku nie brala.
Ja mam nadzieje,ze puchniecie mnie ominie, przy B. nic takiego nie mialam, no a teraz to sie okaze ;-)

W sumie narazie to bym nie narzekala ( no moze jedynie na bol plecow rano ;-) ) gdyby nie ta choroba, ktora mnie rozlozyla. Mam nadzieje,ze szybciutko minie bo jeszcze mam kilka spraw do pozalatwiania :)
 
To i ja sie przywitam z rana
właśnie wcinam śniadanko przy kozaji wykipiała mi cała zaupa na gazówke a ja chodze i sie ciesze jak głupia bo właśnie za 27 zl z przesyłka wylicytowałam laktator aventu jak nówka!!!! hihihi i jak tu sie nie cieszyc?

u mnie+11 stopni ale co chwile kropi i strasznie wieje ale co tam moja mleczarnia ma odciągacz:)


co do spania na boczkach to gin mi w czwartek mówił że skoro nie wygodnie na boku to mam spać na plecach bo lepsze to niż męczenie dzidziusia niewygodną maminą pozycja!
 
Papcia- ja nie mogę spać ani nawet 10min leżeć na plecach:( dziewczyny waza teraz na bank w sumie ponad 4kg i zaraz mnie dusza i uciskają na wszystkie narządy:(:tak:
 
Koncia bierz co chcesz, jeszcze sporo zostało, bo przeceniliśmy nasze możliwości ;)

Papcia nie no nie sama, z mężem, synem i Fredem :D Gratuluję wygranej aukcji :D Ty to masz farta!

Mila czemu ta kosmetyczka ma taryfę ulgową, Ty jesteś w ciąży 24h na dobę/7dni w tyg i jak widać nikogo to nie obchodzi w Twojej grupie, badziewiaki!! Dobrze, że już się rozwiązało :) i masz teraz myśleć o sobie, a nie o wszystkich innych w około!!
A ja niczym nie mogę pragnienia ugasić od jakiegoś czasu, pepsi z lodem - może to by było to...... Tylko najpierw woreczki do lodu muszę kupić!!
A wiesz, że od kilku dni mi jakoś lepiej?? Nie wiem czego to zasługa, ale jakoś, lepiej i szybciej się ruszam, nie stękam tyle, a boli dopiero pod wieczór ;)
Tak to ja mogę do tego 2 marca dotrzymać :D

Olusia dokladnie z Lidla mmmmmmmmmmmmmmmm pychotka Małe też są pycha, ale tym razem wzięlismy bigi:

Zobacz załącznik 318090

Masala my też mówimy murzynki :D

Pinka jak na moje to jak najbardziej promieniejesz :D Tylko się przemęczasz :/



Apropos to mi się kawał przypomniał: wiecie dlaczego produkują białą czekoladę???? ...................................żeby murzyni też mogli się upier****ić :D
A ja oczywiście kawałów nie umiem powtarzać po kimś i opowiedziałam tak: wiecie dlaczego produkują murzynki z białą czekoladą?? hahahahahahahaha
 
Malinka- nie chce cie straszyć ale wiesz ze taki syndrom odwrócenia sił pojawia sie niedługo przed porodem albo końcem ciąży. :-D:-):tak:;-)
Wszedzień piszą ze na ostatnie tygodnie kobieta dostaje mega powera i nic jej juz nie dokucza i nie boli..poczytaj o tym:) hi hi:-):-)
 
reklama
O szok!! Ale to ostatnie dni czy tygodnie?? Bo jak tygodnie to spoko ;)))) Jeju nie mogę się doczekać poniedziałku, żeby usłyszeć, że Jasia płucka już są w super formie i może już do nas przychodzić, wcale bym się nie zmartwiła :D
 
Do góry