reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Mili to jej napisz jaki macie temat i że Ty nie dasz rady nic napisać i że się wcisnełaś do jakiejs grupy a ona sama musi sobie poradzić i tyle.

Papcia weź coś innego może jakieś pryszcze na dupsku bo jak będzie miał rozwolnienie to będzie tylko na kiblu siedział zamiast mi odpisać hehe

Agacina jak pracowałam dwa lata temu w fittnesie to Zumba nie była u nas jeszcze modna hehe, ale podoba mi się, sama bym poskakała;)
 
Ostatnia edycja:
Ewi nie ma sprawy wielkie ropniaste pryszcze na dupsku frrruuuuu już do niego lecą''

Dobra zmykam do wyra w końcu mam ema ze soba dzisiaj na noc i jak to mówi "sobota wieczór na rozweselenie kokota" w sumie zanim sie zbiore na działanie bedzie już sobota:p
 
Ewi- jestem tak na tą cała sytuacje zła ze nie mam ochoty do niej nawet pisać- czuje się jakby miala 8lat i trzeba było pilnować czy ma lekcje odrobione żeby chmurki w szkole nie dostać tylko serduszko jako 6. Niech sama do mnie napisze czy znam temat....a jak podejdzie do kolosa to może już wtedy walczyć o 3 bez pracy!!
 
Agacina jak pracowałam dwa lata temu w fittnesie to Zumba nie była u nas jeszcze modna hehe, ale podoba mi się, sama bym poskakała;)
Ja spotkalam sie z tym pojeciem w zeszlym roku, dosc nowe to jest. Probowalam z youtubem tanczyc, extra zmeczenie i wszystkie miesnie rozruszane :)

ale mam ochote na ruch, masakra. A teraz sie zasapie jak poodkurzam, tudziez rozbujam sie na kanapie zeby do lazienki isc. Ciaza jest jak kalectwo...
 
Mili to nic nie pisz. W sumie to jej powinno zależeć na tym żeby się dowiedzieć a nie Tobie zeby ją poinformować.

Mąż przygotowuje pokój do malowania. Zły coś klnie pod nosem bo musi najpierw brzegi z zielonej farby umyć żeby jutro różową nałożyć;) i sapie co chwile;)

Agacina ja od kwietnia, najpóźniej maja wracam na fittness bo tylko przestałam ćwiczyć w ciązy to mi cellulit wylazł i rozstępy mam, nie wspomnę że się upasłam jak świnia z własnej głupoty!
 
prace na dzis zakonczone pokoj Emilki pomalowany jutro czas na nasza sypialnie :-D a teraz klade sie spac bo padam po tym maratonie dzis spokojnej nocy zycze WAM;-)
 
Mili dlatego na czas malowania uciekam do mamy. Przynajmniej nie będę słuchała jego narzekania i klnięcia!

Ciekawe co z Bosą, może by do niej napisać?
 
reklama
Bosa to pewnie z rana idzie do pracy,wraca wieczorem i idzie spac a w piatki miała szkołe rodzenia jesli dobrze pamietam...

No ja tez zmykam spac,jutro troszke ''pracy'' przy psie mnie czeka a w niedziele wystawa wiec pojawie sie pewnie dopiero pod wieczor.
Spokojnej nocy i miłego weekendu jakby co .paaaaaaaaaa
 
Do góry