reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witajcie o poranku

Słonecznie się dzień zaczyna ale wiaterek daje znać o sobie. Mam zamiar wybrać się na długi spacer na Łąki (takie mamy tu luksusy w Krakowie, że za 5 minut jestem na łąkach :-)),
ale Ciebie Bosa to chyba pogrzało - W PAŹDZIERNIKU Z GOŁYMI NOGAMI??! :szok:
JA CI DAM!!! - KATARU CHCESZ DOSTAĆ ŁOBUZIE??!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Migotka876 - napewno minie i będzie wszystko dobrze, tylko leż sobie spokojnie i nie stresuj się!! :tak:
Bosanózko - u mnie też małż robi zakupy - jest to bardziej kwestia ekonomiczna - bo raczej nie kupuje niczego z poza listy ;-) a ze mną pod tym względem trochę gorzej!!! :dry:

Ja po wczorajszej nocy mam już dość sikania :baffled: Może i to nie wiele dwa razy, ale i tak strasznie męczące jest potem zasypianie. Mnie moje dziecię jeszcze nie kopie - więc choć o tyle mam łatwiej.
Ale jakby nie było szykuje mi się udany dzień - bo mogłam pospać dłużej, przesiadki mi wszystkie spasowały - tylko przetrwać do wieczorka!!!
Miłego dnia!!!
 
Bosonóżka - Katjusza ma rację, ubieraj się cieplutko, bo przecież chora być nie chcesz:-)
U mnie dzisiaj wymiana okna w łazience, Panowie już się tłuką:tak:, a w przyszłym tygodniu remont łazieneczki:-) Na szczęście mój tata zgodził się nam pomóc, więc robocizna nie będzie droga:-) Ale już mnie przerażają sobotnie zakupy, a raczej wydawanie dużej ilości kasiorki:-(
 
Bosa Podziwiam cię, że śmigasz z gołymi stopami, ja bym nie dała rady. Odprowadzam synka do przedszkola w grubych skarpetach i prawie zimowej kurtce. wcale mi specjalnie ciepło nie jest. dołączam do dziewczyn z apelem o ubieranie, no chyba że chcesz L4 i buszować only po bb;)

migotka mini, minie dbaj tylko o siebie

katjuszka o jakich ty łąkach opowiadasz?tak myślę gdzie mamy te łąki..

magdzior łącze się z tobą w bólu, albo dla mnie przyjemności;) u nas tez przeróbki, remonty, wymiana mebli, ale na samą myśl mi się paszcza śmieje. chyba jestem nienormalna;)

jak nasze forumowe chorótkie dzieciaczki? anetka pastelka? mam nadzieję, że macie jeszcze siłę i cierpliwość do walki. Ja jak na razie zwalczyłam infekcję i wysłałam synka do przedszkola w dobrej formie. warto jednak czasem przetrzymać maluszka 1-2 w domku i wykurować.
 
Ostatnia edycja:
Witam Ciężarówki
Chandre mam! Wszytko mi lotto, wszystko mnie drażni ... ludzie też. Wczoraj posprzeczałam sie z Teściem ... potem z moim M. ... dziś rano z moją mamą ... CUDNIE!
IDE PRZESPAĆ TEN DZIEŃ!

Oby Wam humorki dopisywały!
 
Scarletka - ja też się cieszę, że remoncik i będzie ładnie:-) Tylko te wydatki i syf, którego nie chce mi się sprzątać mnie przerażają:-( W tym miesiącu mieliśmy jeszcze podłogę w małym pokoju zrobić i kupić łóżko dla dyżurującego przy dzidzi rodzica, ale trzeba będzie to przełożyć na listopad, bo finansowo nie wyrobimy:-(
 
Witam Ciężarówki
Chandre mam! Wszytko mi lotto, wszystko mnie drażni ... ludzie też. Wczoraj posprzeczałam sie z Teściem ... potem z moim M. ... dziś rano z moją mamą ... CUDNIE!
IDE PRZESPAĆ TEN DZIEŃ!

Oby Wam humorki dopisywały!


hihihihihi
jakbym o sobie czytała;) ja też tak często mam. ostatnio jednak dopadły mnie same dobre dni, a z m nawet kolejny miesiąc miodowy:)
buziaki, po spanku będzie lepiej

magdzior ja o kasie i syfie pomyślę jak już będzie po;) po co się mam teraz denerwować, teraz się tylko zajmuję podniecaniem hehehehe
 
Witam Mamusie! wczoraj padłam przy usypianiu Hanki i obudziłam się jak M. wrócił rano z pracy, zaliczyłam szybki prysznic bo wczoraj miałam Dzień Dziecka:-D i dalej nyny póki dziecko jeszcze spało:tak: a teraz zamiast sprzątać domowy syf, dosłownie jest bajzel na kółkach:tak: to czytam Was;-) a miałam dzisiaj sen - byłam na jakiś badaniach w szpitalu czekałam na lekarza a dzidzia tak się ruszała tak się wypinała, że widziałam przez skórę, że wypycha rączki i nóżki, a skóra na brzuchu to mi falowała, tak jak pod koniec ciąży:-)
trochę poczytam, jak dam radę to odpiszę a tymczasem miłego dnia życzę:-) ale rym:-D
 
reklama
dzieńdoberek dziewczynki!

migotko - dobrze ze wiadomo co ci jest więc teraz pozostaje tylko leżenie i ful relaksacja:-)

oluś
- jak tam katarek... bo u mnie ni ch***a nie przechodzi...a z jednej dziurki to z krwią leci... też sie stresuję o wyniki badań które muszę zrobić...bo katarek na pewno im ni epomoże...

lokata - chyba nie ma ciężaróweczki która nie miałaby takiego dnia w którym się ze wszystkimi pokłóci... w którym wszystko drażni

rudzik
- jakże mogłybysmy o tobie zapomnieć:-D kochana nasza rudziczka:-D

malinka
- a co tam u ciebie?:-D żyju? :-D

marita - ja mam wizytę u gina w przyszłą środę ale nie sądzę by mi powiedział co będę mieć:-) on chyba ma takie zasady bo wydaje mi się że już na ostatniej wizycie coś mu świtało ale powiedział że domniemywać nie będzie:-) no cóż...takie życie:-)

scarletka - jak zdrówko w domku?
 
Do góry