reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam się z Wami wieczorowo. W dzień troche was podczytałam ,ąle nie miałam możliwości pisać. A wy jak szalone te posty piszecie i nie ma możliwości nadrobić kilka godzin nieobecności. Jakaś padnięta jestem po całym dniu. Dziś znowu bawiłam się w nianię. Wiecie jaką dziś maiłam przygodę. Mój siostrzeniec, pięciolatek,nie chciał wracać z przedszkola. Poszłam po niego jak zwykle , gdy są u mnie u tu dzieciak jak mnie zobaczył to zero reakcji tylko dalej zbawa. Wkońcu zmobilizowałam go do powrotu do domu ale łatwe to nie było.

Migotka trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Odpoczywaj sobie dużo;-).

Bosonóżka świetny żart ma Twój mąż. Mój czasem też potrafi tak przygadać:-).

Ewi ja też jeszcze nie kupuje ciuszków, chociaż pare sztuk już dotałam:-D.

Zmykam kochane bo mnie łóżeczko woła. Papa
 
reklama
no odrazu lepiej sie czyta jak was tu tyle MIGOTKA LEŻI Z WYRA NIE WYŁAŹ A POZATYM CO ZA OSŁY Z TYM SZPITALEM KRWIAK DUŻY A PRZECIEŻ DOPIERO ZE SZPITALA WYSZŁAŚ!!!!

to teraz ponarzekam troche czy was też kłóje tam w środku no kurde dxzisiaj to jakbym szpilke w p**** miała wrr nieprzyjemne uczucie
 
zrobili mi usg ktore trwało kilka sekund dosłownie i dziecko zyje i koniec.
a krwiak ma 5 cm, ale oni maja takie stare usg ze nawet nie wiem czy wogole cos tam widac no nie wazne dobrze ze poszłam do gin.
leze juz cały czas, tesciowa mnie przygarneła narazie:-)
a te plamienia takie brazowe dalej mam, mam nadzieje ze sie wchłania tak jak Ewi pisze;*
dziękuje dziewczyny
 
Hej BaBeczki:biggrin2:.
Koncia, ogromny szacun za posta;-):tak::-).
Ja jak zwykle przelotem, mam stertę prasowania a jutro planuję z ciocią na 3 cmentarze podjechać i posprzątać, wiec też mnie nie będzie:no::sorry:. Poza tym wpłynęły mi pierwsze:-p pieniążki z prowizji od załatwionego klienta:tak::rofl2::cool::cool:.
Migotka, i po co było martwić się na zapas - widzisz że wszystko z dzidzią w porządku;-):tak::tak:.
Bosa, stwierdzenie małżowego - no comments:no::sorry:.
 
Ty sie dobrze Migotka zastanów czy chcesz a tym szpitalu rodzić jak oni taki syf tam maja
a co ze szkola bedziesz miała potworne zaległosci może niech Ci mama sprubuje załatwic nauczanie indywidualne w domu
 
Migotka szok co za lekarz i co za sprzęt. Ja miałam 27mm i mój lekarz odrazu go zobaczył i zabronił wszystkiego i kazał tylko leżeć... Dobrze że poszłaś do innego bo mogłoby się łożysko poodklejać...

Uciekam spać Dziewczynki;) papapatki:)***
 
Bosonóżka a czym Ty się zajmujesz że tak latasz po całym świecie jeśli można spytać???

Migotka musisz tylko leżeć i wstawać tylko do toalety. Ja miałam krwiaka i znikł po miesiącu. Jak będziesz miała brązowe plamienie to znaczy że krwiak Ci się wchłania i to dobry znak. A ile mm ma ten Twój krwiak?
Migotka, słuchaj się Ewi - doświadczona kobieta, to wie, co mówi.

Ewi, zajmuję się marketingiem i odpowiadam za nowy asortyment w firmie produkującej płytki. A że produkujemy poza Polską i że targi branżowe poza Polską - to mnie nosi po całym świecie. No może prawie całym ;-) - do Pakistanu, pomna tragedii polskiego geodety, nie dałam się wysłać.

Ech, wstać jutro muszę o dzikiej porze, bo czekają mnie badania, a tu spać się w ogóle nie chce! Na dodatek koty dostają wścieklizny, M. zza gazety udaje, że tego nie widzi, a spokój w towarzystwie zaprowadzać muszę ja. Ciekawe, czy z dzieckiem też dostanę rolę "złego policjanta"?
 
Zakończyłam wczorajszy dzień na forum, a dzisiejszy zacznę :-) Witam o poranku brzuchatki!
Ja na nogach od 5.40, zdążyłam już skoczyć do szpitala zrobić badania (niech żyje szwagierka analityczka!!!), a teraz kawka w pracy popijana jogurtem. Ale coś czuje, że za chwilę dobiorę się do kanapki drugośniadaniowej, bo zapomniałam, że przecież śniadanka nie zjadłam w domu.

Czy ja jedna zaczynam myśleć o zakupie kurtki zimowej? Bo jak wybrałam się dzisiaj do pracy tradycyjnie w cienkiej skórzanej kurteczce i w butach na gołe stopy to poczułam jednak chłodek. Dobrze, że z samochodu do biura 5 kroków.
 
reklama
hej, dzięki dziewczyny za wszystkie rady:) oczywiscie bede sie stosowac. dalej mam lekkie plamienia no ale mam nadzieje ze minie.
 
Do góry