reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Futrzaczkowa.. on chyba nie zrozumie kobiety w ciazy :/ ale no nie wazne jakos sobie musze z tym poradzic!


A na obiad moge zaprosic do mnie , u mnie wlasnie gulaszzz ale z ryzem i kapustką kiszoną ;)))
 
agnes sama mozesz podpytac lekarza, tylko wtedy bedziesz musiala uwazac zeby nie wygadac sie przy coreczce, choc ona juz duza dziewczynka wiec moze sie domyslic jak zobaczy niebieskie/rozowe ciuszki ;)
 
migotka mini, minie dbaj tylko o siebie

katjuszka o jakich ty łąkach opowiadasz?tak myślę gdzie mamy te łąki..

Scarletko - niedaleko od Ciebie - Łąki Nowohuckie - w sąsiedztwie Placu Centralnym między NCK, Centrum E, Żeromskim a Mogiłą :-)
Łąki Nowohuckie – Wikipedia, wolna encyklopedia

Lokatka - miałam tak w piątek :confused2:

Malinka - trzymam kciuki za Małża!!

Migotko - wiele z nas tu leżało, włącznie ze mną, to prawda, że niezbyt to przyjemne ale CEL jest przecież wielki, no nie? :-)

Ona - uszy do góry, to przejdzie!! :-)

Agnes, Ruda, Marta, reszta - no dziewczyyynyyy... o nikim tu nie zapominamy ;-)

Futrzaku - gulasz powiadasz... :-p:-p:-p to jest jakaś myśl...
 
86ruda no właśnie z tymi ubrankami to problem, chcę wiedzieć płeć, bo nie wiem czy mogę te po Karolince różowe miec czy mam niebieskie kupować :-D no a wtedy to ona się raczej zorientuje co będzie :tak: a poza tym jak rodzinka i wszyscy będą wiedzieć to pewnie ktoś się niechcący wygada

Ona1986 to ja chętnie na ten obiad wpadnę:-D, tylko z całą rodzinką, jak można :sorry2:

Futrzakowa gulasz z kaszą robiłam parę dni temu, a dzisiaj pustka w głowie, brak pomysłu :oo2:

Kajtuszacieszę się bardzo, że pamiętacie
 
ona - i jak tu dogodzic ciężarnej? :-D hihi:-D jak ci nie przejdzie to pogadaj z eMkiem żeby nie denerwował sie na twoje humorki:-D a i trochę dobrego sexu i przejdzie :-D

Hihi, dobrze mówi Futrzak. Trochę seksu i od razu poziom endorfinek wzrośnie, ani emek nie będzie chciał uciekać, ani Tobie nie będzie się chciało nawet o tym myśleć :-)
 
Futerko i Bosa wlasnie o to chosiiiii ze ni ma braków u Nas... aj nie wiem!! ja mam chyba problem sama ze sobą! oki nie wazne, dam rade!:cool2: hehe


Agnes nie ma sprawy... ;) za chwilke wstawiam miesko do duszenia... tak na 13 zapraszam :D
 
wcięło mi posta i jestem mega zła

ale cóż od początku na pewno krócej . Od rana biegałam (czyt. jeżdziłam ) od urzędu do urzędu , rejestracja auta z zagranicy jest trudniejsza niż mi sie wydawało (wszedzie utrudniają). Zrobiłam zakupy , nastawiłam zupkę tzw. kapuśniak idę zaraz jeszcze ogarnąć domek po południu umówiłam się z koleżnką ktorej nie widziałam ze dwa lata więc bedzie fajnie . Ale z innej beczki - stwierdzam ,że jestem dziwna , wczoraj zakupiłam dwie pary butow na płaskim i stwierdzam nie umię w nich chcodzić. zawsze tzw. platfusy przeznaczone były koło domu lub na jakieś wyjazdy plenerowe , ale nigdy po mieście. Więc dziś biegając po urzędach czułam się jak kaleka i to jeszcze "naga" bez stuku obcasów znikła jakaś czastka mnie,pewność siebie , czy to możliwe nie wiem ale tak się czułam....
 
reklama
Do góry