reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam kochane marcóweczki!!!!

Rzadziej będę teraz zaglądać bo nie dość ,że Natalka jest chora to jeszcze mnie dorwał jakiś wirus paskudny.Całe szczęście ,że choć nie mam temperatury wysokiej.
No i mami przyjechała,więc nawiedza mnie codziennie.Gotujemy razem obiadki i plotkujemy:tak:

Pozdrawiam serdecznie!!Tak się za Wami stęskniłam,że musiałam chociaż się przywitać:-)
 
reklama
Tulipku lepiej odstaw to malinowe świństwo ;)

Anetko naciesz się mamą, niech Cię uzdrowi i wracaj do nas na ploty :D

Kurdę Papciaku nie wiedziałam, że zielonej też nie wolno :| Why??

Futrzak nie ma rozmiarów :D Są niby jakieś wymiary podane i mi pasowały, więc wzięłam, bluzki powinny dojść do końca tygodnia, więc dam znać co to za gabaryty.. bo cena i kolorki kuszące ;)

Katka a co masz jeszcze fajnego?? Ja wciąż nie umiem odpowiednich spodni sobie znaleźć............

Z eM już rozejm, zadzwonił i przepraszał, chciał coś tam jeszcze tłumaczyć, ale zakończyłam temat, lepiej nie wracać, to auto i tak najpierw trzeba uruchomić i wysprzątać, a dopiero potem zobaczyć jak technicznie wygląda.. Bo drugie kupiliśmy w listopadzie ubiegłego roku i już za kolejnym się rozglądamy, oczywiście kombi(!), a czerwoną strzałkę (taki nasz pierwszy gówniarsi samochód nissan 100NX z dachem targa hahahaha) daliśmy teściowi na dojazdy do pracy, ale potem dostał auto w spadku po moim tacie, bo tylko gniło w garażu u mamy, no i strzałka stoi teraz w ogrodzie od wiosny ;) czeka na kolejnych zapaleńców ;)

A my dzisiaj na poprawę humorków idziemy coś wszamać na miacho po pracy, no i zamówić wreszcie ekran szklany na ścianę w kuchni i zamówić pomiary na rolety :D
 
Ostatnia edycja:
Malinka - bluzeczki są stosunkowo małe (ja mam te zwykłe z długim rękawem oraz tą dwukolorową), ale myślę, że całkiem rozciągliwe, kolory faktycznie takie jak na zdjęciach, materiał cienki.

Co do spodni to ja zakupiłam:

JENSOWE SPODNIE CIĄŻOWE ( białe ) - L (1201201251) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
ES_JEANSY DLA PRZYSZLEJ MAMY PIEKNE I WYGODNE TU S (1213111351) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
HIT CZARNE SUPERUNIWERSALNE SPODNIE CIAZOWE r M (1228245810) - Aukcje internetowe Allegro

najbardziej zadowolona jestem z czarnych, jeansy fajnie leżą ale jak na mój gust są troszkę za bardzo przytarte na tyłku (z drugiej strony za 65 zł...), białe są cieniutkie, materiałowe ale też fajne. Wszystkie spodnie są rozciągliwe.

najmniej zadowolona jestem z:
2w1 - HIT JESIEN/ZIMA 2010! ŚLICZNE TUNIKI - M - (1217939917) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy - trochę szmatowata, ale znów - nie oczekujmy cudów za 20 zł... :-)

Generalnie z zakupów byłam zadowolona, doszły w ciągu 3 dni :-)
 
Ja piję każdą herbatkę z wyjątkiem czerwonej, bo ona jest na odchudzanie i w ciąży nie wskazana. w małych ilościach nic się nikomu nie stanie, nie popadajmy w skrajności.
katjuszka załupki udane, ciuszki ładne. właśnie chodzę za takimi czarnymi portkami;) mnie się udało w c&a w lecie kupic na przecenie dżiny za 40 zł, to dopiero była okazja;)
 
Ostatnia edycja:
w sumie podsumowując to kurde 3/4 rzeczy nie mozna jeśc ani pic ale mysle że wszystko trzeba brac na zdrowy rozsadek
kto mi pomorze w piciu mam pic co najmniej 3 litry dziennie wypiłam dopiero 1,5 i juz mi sie niechce a gdzie tu do 3
 
Chyba wszystkie będziemy chodziły tak samo ubrane jesli każda będzie się ubierała na allegro hihi :)

Ja jeszcze wprawdzie nic nie kupowałam z ciążowych ubranek, ale już niedługo na pewno będę musiała, bo wyrosnę z tych co mam i pewnei też z allegro skorzystam, bo w tym sklepach ciążowych to ceny są tragicznie wysokie ...
 
reklama
Chyba wszystkie będziemy chodziły tak samo ubrane jesli każda będzie się ubierała na allegro hihi :)

Ja jeszcze wprawdzie nic nie kupowałam z ciążowych ubranek, ale już niedługo na pewno będę musiała, bo wyrosnę z tych co mam i pewnei też z allegro skorzystam, bo w tym sklepach ciążowych to ceny są tragicznie wysokie ...


dokładnie:(:(
 
Do góry