reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzwonila do mnie moja przyjaciolka, doslownie wstrzasnieta.
Niedawno zmarla jej Babcia i, jako, ze byla jedyna wnuczka, miala nadzieje, ze dostanie po niej domek na wsi. Taki malutki, jak to sie kiedys budowalo,ale zawsze cos... No i sie okazalo, ze tak..dostanie 'COS' z domu.. Na polowe z Radio Maryja!!!! Nie wiem w ogole czy takie cos jest mozliwe...w kazdym razie, bedzie najpierw wszystko sprzedane, a pozniej dostanie polowe...
Tak wkurwionej i rozzalonej to jej chyba nigdy jeszcze nie slyszalam....I to wcale nawet o kase czy dom nie chodzi... tylko o to, ze jej Babcia sie taka durna na starosc okazala....
 
reklama
Papciak pomyśl tak: dobrze, że nie wyhaftowałam tamtego 1,5l, bo bym musiała jeszcze 3l - a tak zostało jeszcze tylko 1,5 :D

Harszka toż to historia do Expresu reporterów normalnie hahahahahahaha RadioMaRyja powinno się zrzec na rzecz wnuczki, ale Rudzydło nie puści pewnie ani grosza ech.. jak ja nie cierpię tej sekty!!

Fajne te czarne i białe, ale bałabym się przez neta kupować spodzień, bo ja nawet w sklepie po przymierzeniu 10 par, kupiłam i muszę pójść zamienić, bo nie w domu już nie wyglądałam dobrze ;)

Yesoooooooooooooooo jak mnie plery bola, a tu jeszcze godzina przy kompie :/ Małża czeka dziś masowanie asasasasasasa ;)
 
Ostatnia edycja:
... bałabym się przez neta kupować spodzień, bo ja nawet w sklepie po przymierzeniu 10 par, kupiłam i muszę pójść zamienić, bo nie w domu już nie wyglądałam dobrze ;)

no ja w sumie byłam trochę zmuszona zaryzykować, bo cały czas leżę a już w żadne swoje gacie się nie wciskam ale powiem Ci, że jestem zaskoczona, że tak trafiłam :-) pewnie w sklepach znalazłabym dużo fajniejsze, no ale własnie - z jednej strony nie wiadomo kiedy będę mogła wyjść na zakupy (i czy w ogóle) a z drugiej - kasa się liczy... ;-) A tu trzeba w czymś gości przyjmować... :-)
 
Ostatnia edycja:
to widze ze jest nas 3 co bierzemy slub w pazdzierniku:p

Katjusza Malinaaa fajne ciuszki i w rozsadnych cenach tez musze pobuszowac troche po allegro:)

Harash oj robia sie takie babcie na starosc neistety:(moja tez rozne cuda wyprawiala a z tym radiem maryja to mozna przepisac czesc niestety tak sie wzbogacaja...
 
No i co z tym urodzinow-rocznicowym wątkiem??

Mi się tak wymyślił odnośnik gdzieś do kalendarza, ale nie wiem jak to zrobić :baffled:

Futrzak przez przypadek kolęda mi się włączyła, mmmmmmmmmmm nie doczekam się chyba tych świąt.............. :rofl2:

Acha jak się czujecie babeczki w swoich ciałkach?? Ja przyznam, że dziwnie.. Tak jakbym nie miała nad sobą kontroli ;-) Rosnę i rosnę.. ale z drugiej strony cieszę się, że już teraz powoli rosnę i mam czas przywyknąc do coraz to większych gabarytów, a nie jak takie chudzinki, jak Clifordzik, jak je wywali, to będzie zdziwko :szok:
I chyba zauważyłam pod lewym cyckiem centymetrowy rozstęp - no kurde! Przecież smaruję się jak szalona, a tu taka niespodzianka i to tak szybko buuuuuuuuuuuu
 
Produkcja postów na forum idzie pełną parą widzę :-) Rozpisałyście się okrutnice niemożliwie!

nacia, maruda - witajcie!

malinka - marudź tutaj do woli. Po to jest forum ;-) Mam jeszcze propozycję "wykiwania" mamy i postawienia na swoim w kwestii wózka: wybierzcie sobie model jaki chcecie, nie pozwólcie jej kupować w sklepie normalnym, tylko powiedzcie, że taniej na allegro, lub w sklepie internetowym. No i niech da wam kasę, a Wy już to sami załatwicie. Bo taaaka okazja! I wilk będzie syty i owca cała.
U mnie ojciec postanowił sprezentować meble do dziecięcego, ale to nie oznacza, że pozwolę mu kupić samemu, bo byłby dramat. On chodzi po sklepach, ogląda takie zestawy "plastikowate" po 1899 zł i mówi, że ładne. Może ładne, ale mi się nie podobają. A on znowu nie rozumie sensu wydawania 6-7 tysięcy na meble dla dziecka. No i ok. Da, ile będzie miał ochotę dać - darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby - a my sobie resztę dołożymy, a i tak będziemy zachwyceni, że nam pomoże.

Dzwonila do mnie moja przyjaciolka, doslownie wstrzasnieta.
Niedawno zmarla jej Babcia i, jako, ze byla jedyna wnuczka, miala nadzieje, ze dostanie po niej domek na wsi. Taki malutki, jak to sie kiedys budowalo,ale zawsze cos... No i sie okazalo, ze tak..dostanie 'COS' z domu.. Na polowe z Radio Maryja!!!! Nie wiem w ogole czy takie cos jest mozliwe...w kazdym razie, bedzie najpierw wszystko sprzedane, a pozniej dostanie polowe...
Tak wkurwionej i rozzalonej to jej chyba nigdy jeszcze nie slyszalam....I to wcale nawet o kase czy dom nie chodzi... tylko o to, ze jej Babcia sie taka durna na starosc okazala....
Harshka, Twoja koleżanka wcale nie musi się godzić na sprzedaż domku. Nie wiem, czy jej zależało na mieszkaniu tam, czy na kasie, ale tak czy siak, na podział masy spadkowej muszą wyrazić zgodę wszyscy zainteresowani, albo musi nakazać sąd wg. uznania swojego, lub propozycji któregoś ze spadkobierców, jeżeli uzna ją za sensowną i dobrą dla wszystkich stron. Jak się uprze - może tam mieszkać i laaaata jej nic nie zrobią.
A że babcia durna - to fakt. Opętanie przez złe moce normalnie!
 
CZe Pączuszki:))
USG nie dużo wniosło bo widać piękny dorodny pęcherzyk 1,6mm i jasną plamkę w środku.
Gin powiedział że jeszcze może być nie widać zarodka i jest to całkowicie normalne,powiedział też że wszystko wygląda bardzo dobrze i spodziewa się zdrowej ciąży.
 
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper wieści Poziomulka :D Pójdź za 2 tyg to serducho na bank już będzie biło! To co?? nie wiemy ile jest mini-poziomeczek??

Bosa to jest jakaś myśl.. Pogadam z nią jeszcze, postaram się wyłuszczyć swoje racje, a jak to nic nie da, to nie będzie innego wyjścia jak podstęp ;)
Tak sobie wyobraziłam Twoją minkę, jak zobaczysz piękną pisakową twórczość na mebelkach za 6tysi ;)
Nasz chrześniak ledwie rok skończył a już teściówce ścianę załatwił i skubany do dzisiaj pamięta, gdzie tworzył, a minęły już ze 2 miechy ;)
 
reklama
Cornelka no proszę, a Ty którego października się hajtasz ? Widzę, że nasze maluszki zmusiły nas do przyspieszenia ślubów :)
Ja w sumie mimo wszystko miałam zaplanowany, ale na maja następnego roku, a dzięki dzidzi data została przyspieszona :)
 
Do góry