reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Milenka 16 akurat w nasze 5,5roku:p tylko ze u nas sam cywilny reszta w przyszlym roku:)a u mnie to w sumie plany byly ale dosc dalekie bo moj mezczyzna to wygodnis:p
 
Poziomeczki super wiesci,gratuluje,jeszcze chwilka i bedziesz słuchac serduszka malenstwa ;)
Harsh wspołczuje Twojej kolezance,coz tak to bywa teraz z tymi babciami.
 
Poziomki, super! Czekamy teraz na zdjęcie małej fasolko-poziomki, jak już się nieco lepiej pokaże!

Bosa to jest jakaś myśl.. Pogadam z nią jeszcze, postaram się wyłuszczyć swoje racje, a jak to nic nie da, to nie będzie innego wyjścia jak podstęp ;)
Tak sobie wyobraziłam Twoją minkę, jak zobaczysz piękną pisakową twórczość na mebelkach za 6tysi ;)
Nasz chrześniak ledwie rok skończył a już teściówce ścianę załatwił i skubany do dzisiaj pamięta, gdzie tworzył, a minęły już ze 2 miechy ;)
Malina, mina pewnie będzie kwaśna. Ale meble, które póki co mam wybrane są drewniane i nadają się do przemalowywania. Jak mały potwór-artysta pomaże i nie zejdzie to w myciu, to papier ścierny w dłoń i farba. Taka zaleta.
Ale generalnie dziecięca demolka mnie przeraża :szok:. Moje łóżko z białej skóry (jeszcze nie dotarło, ale już moje) :eek::szok::no:!!!! Na ściany już krzyżyk postawiłam, przemaluje się. Ale reszta? Mój ojciec skomentował krótko: są takie fajne smyczki dla dzieci...
Była a'propos nich dyskusja na "wyprawce" niedawno ;-)
 
czesc kochane;-))


Scarletka- co do seksiku to ja mam na odwrót brak totalnie ochoty:angry::angry: co mnie denerwuje,a moja tez dzis szaleje a mnie glowa peka szok szok co to bedzie jak we dwoje zaczna koncert haahahh głowa do góry 2 gleboki wdechy i juz........
cliford- cos ty tak dzis zapracowana????????
Milutek- zdrówka dla ciebie;-)
Haras ja jak tak mialałm to sobie buzie plukalam szalwia lub tym plynem listerine i jakos mi przszło choc na poczatku jak szczypało to myslałam ze kafle wydrapie w lazience;-)
Ola- wszytskiego naj naj i kolejnych lat spedzonych razem!!!!!!!!!!!!
Mailna- nie denerwuj sie tak zakupki fajne wiec powinnas sie cieszyc;-))))
Maruda- witaj
Poziomka- no to cudowne wiesci teraz czekac tylko az poziomek podrosnie;-)))
Katjusza portki fajowe a co do bluzki to mówisz ze g....no??? bo ja wlasnie chcialam sobie zamówic takowa???

moja gwiazda wlasnie cała jest utzraskana od pomadki ciekawa jestem jak ja ja doszoruje a ciuszki znów moczyc sie beda w wybielaczu brrrrrrrrrr

ja mam wizyte w czwartek wiec usłysze serdeunio;-)))

macie jakis pomysł na kolacje??? bo ja dzis robie kaszke manną na gesto z soczkiem tak mi sie zachcialo;-)))
 
Maruda1- witamy nową koleżankę i powodzenia w czytaniu tych wszystkich stron:):-D:-D:-D:-D

Katjusza- co też ci się to przytrafia??:szok::szok:....jak nie jedno to drugie- Oj kochana Ty nam uważaj na siebie:)

Scarletka- wiesz ja myślę że to nasze hormony dają Ci nieźle też w tyłek- ja przynajmniej mam tak ze mnie wszystko łatwo denerwuje i irytuje...bardziej niż zawsze:):tak::tak::tak::tak:

Nikusia- witaj w klubie chorych marcjanek:)leż w łóżeczko i się wykuruje...niech cie tam mąż mocno grzeje:) Co do zakupów to bez jaj- kto Ci to potem kupi i kto da Ci tyle pieniędzy naraz- to nie te czasy:-D:-D

SSabrinaa- trzymam mocno kciuki &&&& za 2 kreseczki jak najszybciej:):-):-)

Mmalinaa- mam kij więc sie zbliżam:-D:-D:-D....Chowaj sobie jedzenie jak tylko się da i gdzie się da- to są minusy mieszkania z kimś....:-:)-(a co do wózka to masz racje-to ty go będziesz pchać a nie ona, to tak jakby Ci ktoś kupił buty i kazał ci w nich chodzić!!! Co do Mutsy- to było moje marzenie od 4 lat- miała taki moja psiapsióła- najpierw gondola+fotelik a potem kupiła spacerówkę. Wózek prowadził się jednym palcem- jak nóż w masło :-D:-D! Masz racje- porozmawiaj z mama. Starszych ludzi łatwo zrazić do czegoś.:confused2::confused2:

tulip
- Ty nasz Wariacie- uważaj na siebie:):tak::tak:

Maruda, Milenka - oj ja to bym chętnie trochę popracowała...siedzę na L4 od 11.07

Magdzior- super plan- chyba wezmę z Ciebie przykład że szał zakupów jak już będę znać pleć dzieci......choć ja dalej marze po cichu ze będzie parka:):-):-) Poza tym masz super ciocie- bardzo praktyczną w tych czasach.

Aneta- kolejna chora:-:)-(...ojej co to się dzieje- dużo zdrówka;-)

Harsharani- ale czad z tą Twoja psiapsiółą- jestem w szoku :szok::szok::szok: że takie coś sie naprawdę zdarza. Kiedyś słyszałam o takich rzeczach ale jakoś nie specjalnie wierzyłam w aż taka głupotę i naiwność ludzi a tu masz- taki numer babcia zrobiła!!:szok::szok::szok::szok:


Poziomki- super radosne wieści życzę mmeeeeeeeeeeega powodzenia i buziaki na szczęście przesyłam:):-)

Co do garderoby to ja się tez dziewczyny dopisuje ze będę mieć taka sama!!! Mam już od dawna w obserwowanych aukcjach tego handlarza:)za super ceny:):-):-)
Ja kupiłam te jeansy- polecam- sa super....:tak::tak::tak:

SUPER JEANSY CIĄŻOWE R.M ŁÓDŹ (1226474946) - Aukcje internetowe Allegro
do tego wzięłam tez u nich w cenie jednej przesyłki dwa rożki dla bobasków:):-D:-D

A tak poza tym Informatyka zaliczona. Podeszłam sobie jeszcze do dziekanatu żeby przedstawić miłej Pani sekretarce moja obecna sytuacje. Przeraziłam się ze sesja zimową będzie od 24 stycznia do 9 lutego a poprawkowa do 27 lutego. :szok::szok::szok:Wtedy mogę rodzic a ona na to ze na ostatnim roku może będę mieć max 2 egzaminy pod koniec sem.a reszta to będą zaliczenia- czyli prace pisemne albo obecności. Kamień spadł mi z serca:):-)Myślę ze dam sobie jakoś rade. Teraz będę ładnie gonić do szkoły na wszystkie zajęcia- załatwię sobie dla profesorków zaświadczenie o mojej syt.ze jakby mnie nagle nie było tzn.że mam leżeć albo jestem w szpitalu. Powiedzcie ze sprytnie to sobie wymyśliłam- co nie:)?? hihhiihi:-D:-D:-D:-D
 
CornellkaTwój ślub jest 16 października? Dobrze wyczytałam? :)
Milenka_1986 my też mieliśmy plany ... po studiach wspólne mieszkanko i wspólna przyszłość ... i tak też sie stało ... mieszkanko już niebawem a 16 października Nasz Wielki Dzień! :)
 
Milutek - ciocię mam the best:-) Jestem z nią bardziej zżyta niż mamą, o ojcu już nie wspominając. Ma już swoje lata, ale nigdy nie miała nic przeciwko, nawet jej nie przeszkadza, że bez ślubu mieszkamy, bo wychodzi z założenia, że nie pozna się drugiego człowieka jak się z nim nie pomieszka, a papierek generalnie do niczego nie jest potrzebny:tak: Z mamą to jest tak średnio, natomiast na jakąkolwiek pomoc ojca nie mam co liczyć, niestety:-( A teściowie nie żyją, a teść byłby super dziadkiem, niestety zmarł w zeszłym roku, a teściowej nie zdążyłam poznać:-( Tak czasem bywa.
 
Milutek - ciocię mam the best:-) Jestem z nią bardziej zżyta niż mamą, o ojcu już nie wspominając. Ma już swoje lata, ale nigdy nie miała nic przeciwko, nawet jej nie przeszkadza, że bez ślubu mieszkamy, bo wychodzi z założenia, że nie pozna się drugiego człowieka jak się z nim nie pomieszka, a papierek generalnie do niczego nie jest potrzebny:tak: Z mamą to jest tak średnio, natomiast na jakąkolwiek pomoc ojca nie mam co liczyć, niestety:-( A teściowie nie żyją, a teść byłby super dziadkiem, niestety zmarł w zeszłym roku, a teściowej nie zdążyłam poznać:-( Tak czasem bywa.
To naprawdę SKARB nie ciocia:):)nic tylko pozazdrościć i życzyć cioci 100 lat życia:):)co nie????
 
reklama
Cześć dziewczynki. Dawno mnie nie było. Musiałam się pozbierać i w ogóle. Było ciężko. Teraz wróciłam już do jako takiej równowagi. Jak tam samopoczucie i maleństwa?? Mój mąż w Iraku jeszcze. Wraca dopiero 29 września, a od grudnia może zaczniemy starania o malutką kruszynkę. Czas pokaże
 
Do góry