reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam Dziewczyny;-)
Musze przyznac ze bardzo duzo tu piszecie i probowalam nadrobic troszke od mojego ostatniego postu:tak: Dziekuje dziewczyna za przywitanie:-) Jesli chodzi o temat tesci i rodzicow to wam zazdroszcze bo mi zostal tylko tesciu i nie za bardzo rusza go temat mojej ciazy:no: Co do remontow to ja moj wlasnie dzis skonczylam:-) Teraz moge sie zajac mysleniem o wyprawce i zaczac kupowanie;-) Co do mojego samopoczucia to musze przyznac ze nie mialam zadnych wymiotow, mdlosci itd. Jedyna rzecza ktora mi zaczyna dokuczac jest bol glowy:-(
Ciesze sie ze jestem z wami i mam nadzieje ze juz nie dlugo was lepiej poznam i oczywiscie dam lepiej poznac siebie;-)
Pozdrawiam:-)
 
Witam was brzuchatki :-)
Witam was po dlugiej nieobecnosci ,wakacje z moim no i teraz choroba,juz mnie rozbraja na calego a tutaj jak poszlam do lekarza to dostalam sprej do gardla no i paracetamol :eek:Oczywiscie po takiej nieobecnosci nie ma szans was nadrobic ale postaram sie chociaz poczytac w wolnej chwili :-)
U mnie wszystko w porzadku aktualnie czekam na swoja @ , a dzisiaj bolala mnie jedna strona brzucha tak jakby jajnik,no nie wiem co to moglo byc ale mam nadzieje ze nic powaznego :-)
Milej nocki wam zycze dziewczyny no i oczywiscie zdrowka :-):tak:;-)
 
Witam w ten niedzielny późny poranek :-):-):-). Wyspałyście się:-D:-D??????Bo mnie katar w nocy strasznie męczył:-:)-(

koncia
- Potrenowałaś sobie trochę z maluszkiem znajomych- takie doświadczenie może ci się potem przydać:)Co do spodni to też mam takie obawy- siedziałam ostatnio u gina a obok mnie była dziewczyna w 35tyg.- i pierwsza moja myśl była jak będę ja wyglądać z moją parką a druga właśnie o spodniach które tez sobie juz kupiłam:):-)

Pinka25- a grzebanko hmhmhm:-D- wzruszyło coś mojego męża, udawał ze niby jest zajęty ale cały czas zerkał jak przekładałam te małe ciuszki a potem zaglądał na takie najmniejsze dwa komplety śpioszków z kaftanikami, które rozłożyłam plackiem na podłodze:):-Dsweet. A tak ogólnie to owocnie posortowane na rozmiary, na to co się nadaje i nie itp.

magdzior1985- ale Ci zazdroszczę- ja do Ikei wybieram sie od stycznia (najbliższa jest 100km ode mnie). Poza tym zawsze jak nadarzała się okazja to nie było tyle kasy żeby sie opłacało tam wstąpić:-(. Dla pewności lepiej zrobić badania- pewne sprawy lepiej załagadzać niż potem leczyć- trzymam kciuki żeby było ok&&&& :-)

ola.80- jak tam imprezka??- najadłaś sie smakołyków... za mnie- za nas:) A jak tam głowa- dalej boli??:-)

cliford-ale mi w sekundzie zrobiłaś smaka tym McDonaldem- będę płakać bo najbliższy jest 30 km ode mnie i bardzo nie po drodze:-). A te pogaduszki to na pewno rewelacja- gdzieś słyszałam ze nasze maluchy już słyszą dźwięki z otoczenia wiec musimy sie zacząć starać. Ostatnio jak ktoś z mojej rodziny mówił bardzo podniesionym głosem to pozwoliłam sobie zwrócić tej osobie uwagę- żeby ściszyć ton bo tu sa dzieci. Raz miałam stresująca syt.ktoś krzyczał, ja sie zestresowałam i miałam spięty z nerwów brzuszek- w domu mowie mężowi ze wyleguje teraz to ze maluszki zareagowały jakby ktoś na nie nakrzyczał co do lodówy to nic tylko wsiadać i przyjeżdżać- co do jej zawartości to nie mogę narzekać a jej zawartość to głownie wena twórcza mojego M na samotnych zakupach....a ostatnio znalazłam nawet słoik Nutelli w szafce:)hihiihh....ale masz racje lepsza taka ilość zupki niz MC:)

Harsharani- ja farbiłam włosy ok.3 tyg.temu an ciemniejszy blond bo mi sie zrobił taki żółty ze szok. A wczoraj patrze ze mi odrosty widać- wiec tak jakbym prawie nic z nimi nie robiła. Poza tym mi strasznie wypadają- myślę nawet o ich skróceniu.......ale dla mnie to wszystko szok wiec wcale się Tobie nie dziwie ze i dla Ciebie!!!!!

katjusza77- jak tam rodzinna nasiadówka- nie zamęczyli Cie? :-D:)hihihi

Miki1982- Witam nową koleżankę:) :-)

nikusiazory-mnie kopnie ten zaszczyt chowania dwójeczki naraz:) szczerze...juz nie mogę sie doczekać a co do tego to sie nasłuchałam to ok.80% moich koleżanek itp.chciało by być na moim miejscu Od razu dwa i puki co spokój na jakis czas, a potem może sie pomyśli o trzecim szkrabie, a może będą znowu bliźniaki i będzie juz wtedy "domowe przedszkole" :-)

bosonóżka
- Ty to masz pecha, ale się uśmiałam z Twojej przygody- choć na Twoim miejscu do śmiechu by mi na pewno nie było. Ku przestrodze będę teraz większa uwagę przywiązywać na to gdzie kończą sie linie na parkingu jak parkuje:-) Ale pamiętaj zakup 3 bodziaków to sukces dnia:)

poziomki- domek rewelacja- prawdziwie wiejski klimat:) w mojej okolicy sporo jest starych domków ale na pewno żaden nie jest tak pięknie zdusza zrobiony w środku jak Twój. A takie ciasto jadłam wczoraj u teściowej i u babci- tylko jedno z borówkami a drugie z wiśniami:)mniamu mniamu :-D:-D:-D

mania- o w końcu ktoś kto tak jak ja nie miał wo gole mdłości ani wymiotów... powodzenia w zakupach dla maleństwa:-D.

A tak z innej beczki to sie pochwale- byłam wczoraj na rajdzie samochodowym w naszej okolicy. Rajd Wisły- rewelacja jak ktos lubi warkot silnika i wypadanie samochodów z zakrętów. Chyba mnie to nawet bardziej ekscytowało niż mojego M:-) Cały czas kropił deszcz, ale wszystko było pod kontrola- w nagrode za towarzystwo M zrobil mi potem w domu pyszna herbatke z cytrynka + do tego kruche ciasteczka:) mniam mniam:-):-).Wieczorkiem- jak większość z nas- gościliśmy się u rodzinki:-D:-D.
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja w tą słoneczną nawet niedzielę...;-) jeszcze bez śniadanka bo znów brak weny , jedyne co to chciało mi się kakałka i mój M. właśnie je robi :-)
Noc minęła mi w miarę , dwa razy do WC ..w tym zestaw "zestaw złych snów mojego M" i dostanie kilka razy z łokcia....:crazy::angry:

Poziomka...na szczęście to tylko zły sen który powinno się czytać odwrotnie - więc,że wszystko jest oki i są dwie kreseczki :tak:;-)

Mania...cieszę się ,że czujesz się dobrze, tak trzymaj...a ból głowy to niestety ale coś o tym wiem:baffled: super,że remont już zakończony i teraz możesz zająć się planowaniem wyprawki dla maleństwa:tak: Wpadaj do Nas częściej koniecznie!!;-)

Sabrinka...witam kochana!! Co do wizyty u lekarza to dostałam dosłownie to samo:baffled: miło słyszeć ,że u Ciebie w porządku i tak trzymaj! Jesteśmy obok :tak:

Martita...a może Ty nam w końcu napisz co u Ciebie ??? Bo u Nas jak widać - dzieje się ;-)

Milutek...witam zakatarzoną mamusię ;-) co do wyspania to nie koniecznie:baffled::-)
McDonald ode mnie najbliższy z jakieś 20km i też zawsze mnóstwo powodów aby nie pojechać...niemniej pewnie to niebawem nastąpi bo już nie wytrzymiem:-D
a co do głosów to prawda ,że dzidzie już słyszą ( najbardziej głos matki) i ,że reagują na bodźce zewnętrzne także musimy teraz nawiązywać z nimi kontakt;-)
Miałam na początku ciąży możliwość pojechania na żużel ale lekarz powiedział mi ,że to zbyt głośne i żebym odpuściła....ale teraz..... super ,że się wybrałaś;-)
a co do wczorajszego wieczoru to z moim M. go przespaliśmy :rofl2::-D

Rudzik...a co dobrego jesz???:-) a czytać no nie ma co..jak to na forum bb....:-D


Mmmmmmmmmmmm mam już kakałko :-)
 
Kochane a to na poprawe humoru
Ciasto drożdżowe z serem białym kruszonką i lukrrrrem
Zobacz załącznik 282934

Poziomki ty sadystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic musze dzis sie wziasc za pieczenie bo mi zoladek do Dupy ucieknie ahhaah
kuchnia czadowa takie archwialne muzemu heeheh ja tez lubie starocie ale jezeli chodzi i domek to tak jak Cliford jak najmniej wszystkiego wszedzie;-))

Cliford- oczywiscie ze lepsze 2 talerze czy 3 zupki niz jeden Mc donalds;-))) ty mądra laska jestes wiec focha nie strzeliłas;-))))ja do ciebie napisalam po to bys sie zmobilizowała i wreszcie do nas cosik skrobneła i prosze!!!!11 jako jedyna nagrody dostajesz w postaci Toaletowego papirku ehheeheh
Scarletko -odpoczywaj kochana ile sie da az ci zazdrosze normalnie i jedz co daja hahahahah;-)))) a od bb tez trzeba czasami odpocząc.............
Haras- ten sam problem z wlosami kolor spływa jak po kaczce podejrzewam ze to ciąza jest powodem............... ale Ola pewnie cos wiecej powie;-)
Milutek- no to super ze zdołałas ty meza zainteresowac to juz cos!!!!!!!!!!!
martita- no wlasnie u nas slychac i słychac wystarczy poczytac;-)

Ruda- nie jesz tyle bo bedziesz balon!!!!!!!!!!!

a ja wlasnie pranie wstawilam szybko obiad zrobie i na plaze bo pieeeeeeeeeeeekne slonce


a ja kochane lece 17 pazdzirnika do polski na tydzien hurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak ktoraz z poznania to mozemy sie spotkac;-)
 
Ostatnia edycja:
cliford u mnie dzis platki owsiane z owocami :tak:ale to juz daaawno ;-) ja juz mysle o drugim sniadaniu :-D pierwsze jem ok 8-8:30 a drugie ok 11...

pinka fajnie z tym wyjazdem do pl, odpoczniesz, mala dziadkowie pewnie troche rozpuszcza :)

do mnie mama przylatuje 29-go

a z farbowaniem wlosow nie pomoge bo nigdy nie farbowalam.
 
reklama
Cześć Pączki moje :)

Wczoraj nie miałam kiedy wejść, bo mieliśmy cały dzień na nogach, ale było bosko :D
Najpierw razem z eM posprzątaliśmy całe mieszkanko, chyba jeszcze nigdy takiego zgrania nie mieliśmy ;)
Był kolo, co robił nam łazienkę, żeby sprawdzić skąd ten grzybek, no i powiedział, że trzeba silikonem jeszcze naokoło wanny przejechać, no i przejechał bezbarwnym, zobaczymy jak teraz będzie..
Prócz ciastek digestive nie mieliśmy nic na śniadanie hahahaha :D więc zwinęliśmy się i pojechaliśmy około 12 do Maca, zabraliśmy jeszcze moją psiapsiółę kochaną ;)
No a potem skoczyliśmy do Leroya w Gdańsku, kupiliśmy gadżety do łazienki typu uchwytyna ręczniki, na srajtaśmę i półeczkę nad wannę, ze wstawkami drewnianymi :D
A na koniec zaliczyliśmy sklep "świat dziecka", gdzie zrobiliśmy przegląd wózków i jednak najlepiej wypada Mutsy.. I absolutnie wszystkie wózki, ale to wszystkie są koszmarnie ciężkie, nie wiem jak ja sobie poradzę z 15kg wózkiem plus dzidzia i wnosić 20kg na II piętro..
Acha zapomniałam dodać, że w drodze do Maca małżu złapał mandat za niedozwolone wyprzedzanie, stówka i 5 pkt :/ A ja się popisałam znajomością przepisów, bo mówię do policjanta, że jaki zakaz, jak przerywana linia była, a on mi, że znak stał i on jest ważniejszy.. No ja tam znaku nie widziałam ;p Gdybym to ja prowadziła, to bym się wykpiła, ale eM nie umie tak ahahahaha ;)
No a po powrocie pojechaliśmy na mszę za tatę i na kolację do mamy, była rybka po grecku i sałatka jarzynowa mmmmmmmmm a na koniec jeszcze na chwilkę z prezentem do kuzynki eM (właściwie siostry, bo wychowuję ją mama eM), bo skończyła 9 lat :D
A dzisiaj cudny poranek, Fredzik nie piszczał i dął pospać do 9ej, wstaliśmy, eM poszedł go wyprowadzić, a ja przygotowałam śniadanko, dostaliśmy oczywiście wałówkę od mamy ;) A teraz ja BB na służbowym kompiku, on gra na domowym ;) i jedziemy na 13 na obiad do teściówki, będzie oczywiście biały sos speszyl for me.. Cudny weekend..
No poza zatkanym nosem w nocy..
Jak Wam się śpi??
Jak leże na plecach, to kłuje mnie po lewej stronie brzuszka, jak na prawym boku to mnie w prawym piecze, tylko na lewym nic się nie dzieje, ale nos mi się zapycha :p

Poziomka cudowne wnętrza, coś niesamowitego :D Skąd Ty bierzesz te cuda??

Witaj Miki wśród rozgadanych Marcjanek :D

Bosa skandal z tym Twoim autem, no co za badziewiaki z tych miejskich, ja bym aferę zrobiła, bo mi teraz hormony adrenaliny dodają jak się zdenerwuję, że idzie falowo i potem nie mogę się uspokoić.. a navarkę bym chyba ładnie "oznakowała" w podzięce!

Harshka ja właśnie mam zamiar iść do mojej fryzjerki i zrobić mały eksperyment ;) Boję się tylko, że farba nie wyjdzie, jak u Ciebie, bo czytałam wiele, że hormony zmieniają strukturę włosa i różnie to może być.. A ja po czarnych, czekoladowych, brązowych, rudawych, teraz chcę ciemny blond - jasny brąz, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
A co do pielęgnacji, to moje też się strasznie przetłuszczają, a kupiłam już jakiś wodny lekki szampon palmolive aqua ligth i staram się nie używać innych obciążających kosmetyków.. No i na najbliższej wizycie powiem lekarzowi, że włosy wyłaża mi okrutnie :/ Myję codziennie rano i przy rozczesywaniu cała szczota herów, masakra :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry