reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Nigdy do teściów, nigdy! Ja po slubie mieszkałam pół roku u teściów i w tym czasie moje małżeństwo zdążyło się posypać. Chociaż byli by najlepsi to zawsze teściowie;) Zero prywatności, krempacja w kuchni, łazience! okropieństwo.. nie wiem może jestem przewrazliwiona i dlatego tak do tego podchodzę, ale jeżeli lubisz mieć w domu po swojemu wybierz Babcię ;p
Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
Właście Cat tego wszystkiego się obawiam z mieszkaniem u nich. Teść - ok, najgorzej z teściowa. Bardzo boję się, że bedzie się, we wszystko wtrącała, że mój mąż będzie stawał po jej stronie, a przez to ucierpi tylko nasze małżeństwo :( a że nie będę u siebie tylko u nich "kątem", więc będę musiała się podporządkować, a z własną babcią zawsze się dogadam. Łatwiej będzie mi powiedzieć co mi na sercu leży ...

tulip te naleśniczki muszą być przepyzsne ..
 
milenko ja tam bym tez uciekała od tesciów z daleka jednak babcia to babcia i z checią ugotuje i poradzi czasem pozrzedzi ale raczej za bardzo wpierniczac sie nie bedzie
kurde ale mi cos spływa dzisiaj co chwile latam do łazienki a tam nic
 
Dziewczyny pomóżcie. Robiłam dzisiaj badania krwi i wyszło mi coś takiego że na rozpoznanie cukrzycy ; glikemia na czczo mam 126mg/dl z tego co wyczytałam to jest stan początkowy cukrzycy ale może w ciąży to jest normalne?? Powiedzcie jakie wasze wyniki były i czy to jest dobrze czy nie??
 
Malina niestety ale internista moze Ci dac skierowanie tylko na mocz ,morfologie i glukoze,ja tez poszłam z lista od prywatnego ginka i moja rodzinna mi powiedziała ze wiecej niz te trzy badanie nie moze.

No widzisz, a mi powiedziała, że nic nie może, nawet na krew ani mocz :/ Że musi godzinami jakieś wyjaśnienia za zeszły rok wypisywać i teraz się już nauczyła, że ma się trzymać zasad NFZ i nie może ciężarnej nic wypisać..

Kupiłam se dżinsy z gumką pod brzuszek na pocieszenie :D
O te własnie, ale u mnie były tańsze, zapłaciłam 150zł
http://www.9fashion.com.pl/spodnie-sander.html
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane pisałam do Was już rano ale mój net się zabłąkał w przestrzeni i nie miałam zasięgu:///

Ja mam swoją "ukochaną" teściową 100 km stąd :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Na szczęście mój małż wolał by mieszkać pod mostem niż u swojej matki więc nie muszę się martwić że taki pomysł mu kiedykolwiek przyjdzie do głowy;))

Muszę Wam powiedzieć(no bo komu) że wczoraj pierwszy raz odkąd wiemy o fasolce się przytulaliśmy:)))))))))))))
Miałam troche stresa po i patrzyłam czy nie krrrrrrrrrrwawie Ach baby są histeryczne!!
Oczywiście czułam się dobrze i nic złego się nie stało
 
Poziomki, uważajcie trochę żeby nie przedobrzyć;-).
Justysia, wyniki lepiej skonsultować z lekarzem, jeśli uzna za stosowne to da Ci skierowanie na obciążenie glukozą a potem w razie potrzeby do poradni diabetologicznej:tak:. Ja miałam glukozę 74 na czczo:tak:.
Właśnie się dowiedziałam że mój gin podniósł się za wizytę:crazy:.
 
reklama
Do góry