reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzień dobry marcóweczki:-):-):-)
Ja nie dawno dostałam się do kompa bo musiałam troszkę posprzątac, poprasowac itp:crazy::crazy::crazy:
Ale dziś zimno, nie chce się nawet wychodzic.
Życzę udanego dzionka:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
A ja ide zrobic przeglad szafy.tylko cicho sza bo to tajemnica- niby cały czas mam sie nie forsowac ale potem mnie denerwuje fakt ze mam na wierzchu sterte ubran w ktore sie nie wcisne: bo to bluzki za krotkie, albo w biuscie sie nie mieszcze albo spodnie za ciasne. Musze dac pod ręke wszystko co w co wchodze:)hihihihihihihihi:)
 
Mam małą pomocnice:-). Mam teraz w domu na ok2 godz siostrzenice 7-letnia- ona będzie przerzucać cięższe ciuszki- odezwę się po powrocie od gina koło 20:-D
 
Ja się zwlekłam z łóżka i ugotowałąm pomidorówkę ale też mi permamentnie niedobrzeo od około tygodnia tak pożądnie i ani jeść ani nie jeść. I w końcu przestało lać.
 
Futrzakowa Pójdę za Twoją radą i od jutra nie będę sprzątac:-):-):-) Ciekawe co mnie zastanie po miesiącu:szok::szok::szok:

Milutek Tylko nie dźwigaj bo to zakazane. Ale widzę, że masz małą pomocnicę to dasz radę:-):-):-) Miłej wizyty u gina. Zdaj nam później koniecznie relacje:-):-):-)
 
No to wróciłam, nadźwigałam się zakupów do auta, ale pod klatką już eMek czekał, żeby wnieść na górę ;)
Kurde ja nie jestem przyzwyczajona do takiego wyręczania się innymi, najlepiej sama, taka zocha samocha :p
No ale jak krzyczą to trzeba słuchać :/

Co do rodziców, to teście mi się trafili pierwsza klasa, zanim zaczęliśmy dom budować to nam teściu ławkę i stół do ogrodu wystrugał, a że z domem nie wyszło i na balkon się nie mieści to dostała moja mama ;) W ogóle złota rączka i ma fajne poczucie humoru :D A teściowa to by wszystko dla swoich dzieci zrobiła, przyjechała do mnie jak byłam na zwolenieniu na początku i mi podogi szorowała szalona ;) Teraz zawsze ubolewa, że nie może mi przyjechać pomóc, bo się zajmuje rocznym wnusiem.. I robi najlepszy biały sos do ryżu jaki w życiu jadłam!!

Byłam u lekarza rodzinnego, ale nie dała mi żadnego skierowania, bo niby nie może, zasłaniała się jakimiś zasadami NFZ, że ciężarną opiekuje się ginekolog itp.
W każdym razie muszę badanka zrobić na własną rękę, chyba, że się umówię na nfz do jakiegoś gina.. zobaczę jeszczę..

A teraz najważniejsze, co chciałam Wam powiedzieć - kupiłam 10 nr Mamo to ja, bo są w nim dwa fajne tematy: jak zmieni się twoje ciało w II trymestrze i bezpieczne sposoby na katar i gorączkę - zaraz zabieram się do czeytania.. Dojrzałam tylko jedno, co mnie zdziwiło, bo wszystkie tu powtarzamy, że badanie NT - przezierności karkowej - trzeba zrobić do 13tyg, a tu piszą, że idealnie to pomiędzy 14 a 20 i robi się też wtedy test potrójny.. Zgupłam komplitli :/ Zapytam nowego gina za tydzień..

A na obiadek będzie spaghetti carbonara - znowu hahahaha ale tak mi zasmakowało, że dziś też musi być!!
 
Tulipku tez chodziłam na początku do medicover, bo z pracy bo za darmo ale wiem juz że oni traktują pacjentów "taśmowo"..;/
O każde skierowanie trzeba się prosić, badania to najlepiej żebys sama wiedziła co zrobić bo tak to Ci zrobią..;/
Byłam zadowaolona z Pani doktor - do czasu kiedy nie poszłam prywatnie. Teraz jestem zachwycona! Kocham ta kobietę, ufam bezgranicznie, dzwonie z każdą głupota kiedy chce i ona na wszystko mi odpowiada. Usg kiedy mi się podoba - nawet na każdej wizycie, jestem spokojniejsza jakaś. Tylko genetyczne robiłam w szpitalu medicover bo one kosztuje chyba prywatnie ok 500?? (tak mi ktos powiedział).
Dziewczyny maja rację zmieniaj jak najszybciej a moja osobista rada - uciekaj z medicover ( ewentualnie tylko na badania jakies wazniejsze jak masz abonament) Prowadzącego miej zaufanego.
 
reklama
my wróciliśmy od lekarza i jesteśmy niestety na antybiotyku. jakiś stan zapalny tam jest w uszku
frown.gif
całe szczęście, że synek zasygnalizował w nocy, bo nikt na gołe oko nie powiedziałby, że to chore dziecko. zero innych objawów, szaleje i bawi sie jak zawsze. dobrze, że nie czekaliśmy, bo by to się skończyło jakimś gorszym ropnym zapaleniem
 
Do góry