reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

86ruda Na pewno wyjdzie dobra. Ale mi ochotki narobiłaś:-):-):-) Ja zabieram się za zrobienia pizzy ze 2 tygodnie i jakoś nigdy mi nie wychodzi.
A ja idę zrobic obiad bo M. wróci za godzinkę z pracy i będzie marudził, że nie ma nic ciepłego. Więc idę.:-):-):-)
 
reklama
Witajcie dziewczęta w te słoneczne popołudnie (przynajmniej u mnie:)

Co do snów to ja miewam ostatnio ciągle o weselu. Śni mi się po nocach :) Dzidzia jeszcze nie śni mi się :) Ale pewnei ślub minie - zacznę śnić o dzidzi. Mój Men miał dziś w ogóle jakiś niezły sen :) Tak sie uśmiałam, że szok. Myślałan najpierw, że on coś do mnei mówi. i się pytam o co chodzi. A on do mnie, że musi coś załatwić mojej rodzince. JA pytam komu. A on: wujkowi.Ja: ale co masz załatwić. On: trociny. Ja; Jakie trociny ? On: no dla chomików :) he wtedy się zorientowałam, że coś bredzi. Odwróciłam się w drugą stronę i poszłam spać :) Później żałowałam, że nie podpytałam go o inne rzeczy może też by mi powiedział :p
 
marta- ja bardzo chętnie zapraszam- mamy swój mały domek i mieszkamy sami- myślę ze byście sie pomieściły z palcem w nosie:)

aneta9981- mieszkam 6km od Żywca:-D

darenka0707- dziękuje za gratulacje

milenka- zazdroszczę Ci pogody- u mnie buro i ponuro

nikusiazory- ja to mam same głupie sny od kiedy jestem w ciąży: ze mąż mnie zdradza, że mnie jakieś kulki gonią, ktoś mnie napada, spadam z urwiska, gonie po lesie i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność:-)

Poza tym tak z innej beczki słyszałyscie o tej akcji pomocy dziewczynie- przyszłej samotnej mamie? tu można oddac głos w konkursie na którym forumowiczki Baby Boom królują- zachęcam do choc takiej pomocy:-)
TWOJE PUDEŁKO
a tu link do histori tej dziewczyny
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...i-sie-24-12-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/
 
hahahahah...moj tez papla przez sen:D:D:D czasem naprawde idzie sie posmiac....slyszalam ze jak sie pociagnie za palec wskazujacy spiacego ktory gada...mozna wiecej sie dowiedziec...jeszcze nie mialam odwagi tego mojemu zrobic:D:D
 
milutek- nie no mojego w snach nie ma....ale to co mi sie sni to barzdiej horrory:(...takie brutalniejsze....ahhhh szkoda gadac....rano z lzami sie budze...dobrze ze codziennie mi sie nie sni bo bym spac nie chodzila wogole...
 
milutek- nie no mojego w snach nie ma....ale to co mi sie sni to barzdiej horrory:(...takie brutalniejsze....ahhhh szkoda gadac....rano z lzami sie budze...dobrze ze codziennie mi sie nie sni bo bym spac nie chodzila wogole...

dokładnie takei horrory a nie sny- tak bym to nazwala. Ja juz parę razy się obudziłam przerażona i czułam taki lęk ze nie mogłam spowrotem zasnąc. choc powiem ci ze ostatnio nie kazdej nocy mi sie takie głupoty śnią:)
Fifronka- super ze głos juz oddany:)im więcej tym lepiej- ach ta solidarnosc kobieca:)
 
Strasznie smutna historia dziewczyny. Jest w 5 miesiącu, a tu taka tragedia. Boże nikomu nie życzę takiej sytuacji. Straszne dziecko nigdy już nie pozna ojca czemu takie tragedię spotykają ludzi???? :sad::sad::sad::sad:
 
reklama
hahahahah...moj tez papla przez sen:D:D:D czasem naprawde idzie sie posmiac....slyszalam ze jak sie pociagnie za palec wskazujacy spiacego ktory gada...mozna wiecej sie dowiedziec...jeszcze nie mialam odwagi tego mojemu zrobic:D:D

ciekawe co by powiedział jakby go za co innego pociągnąć hihihi :-D

Milutek - w Żywcu, powiadasz, to ja bym mogła tam samochodem sama dojechać, bo umieem :-) bom wypróbowała przed wakacjami :-) to moja pierwsza samodzielna podróż za kółkiem była, dokładnie do Rycerki dojechałam :-)
ech, lubię Beskid Żywiecki...

a na pudełeczko głosuję codziennie - i wygra, bo już ma duuużą przewagę :happy:
 
Do góry