reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Aż się biję, bo za pół godziny kończę pracę, więc dopiero jutro będę mogła poczytać. A po takiej długiej przerwie, to nie wiem na ile stron tego posta wysmaruje :)
 
jakaś chyba rozkojarzona jestem wydawało mi się że któraś napisała, że cliforda od piątku nie było, bo bolała ja głowa. ach ta ciąża... w głowie tylko miesza :)
 
no dobrze Ci się wydawało, ostatnio pisała w piątek wieczorem a przez sobotę, niedzielę i dziś smażyła posta, którego zaraz nam opublikuje :-) ja już się szykuję, jeszcze się tylko posilę, żebym nie zasłabła w trakcie czytania :-) :-) :-)
 
Wiecie co pomaga na migrenę?? Frank Sinatra - dla mojej główki dzisiaj zbawienny prawdziwie męski głos ;)

Zmykam i do jutra Pączulki ;*
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczęta :)

Troszkę się naczytałam Waszych postów po mojej weekendowej nieobecności :) Piszecie, piszecie i piszecie ... ja chyba jestem za cienka w uszach, żeby Was dogonić :p ciągle mam zaległości. Ogółem to w sobotę wybawiłam się na weselichu do samiutkiego rana :) Było super z moim Kochaniem :) A niedzielę od rana praktycznie do dzisiejszego poranka przespałam. Tak mi było błogo i milutko pod kołderką mmm ... że nie chciało się wychodzić przez całą dobę. Nie ma to jak sen ..
 
Dzieki dziewczyny za rady co do duphastonu,niestety moj ginek przyjmuje tylko w poniedziałki (mam do niego kawał drogi ok 20km) i juz chciałam zeby moj M podrodze z pracy podjechał dzis po recepte ale niestety nie da rady dzis,no i jak zawsze ostatnia deska ratunku okazała sie moja mama ktora pojdzie kupic tabsy i powie ze recepte doniesiemy za pare dni.Ginek własciwie mowił ze bede je brac do ok 14tyg ale w zwiazku z tym ze kiepsko sie czuje i ciagnie mnie brzuch to zdecydowałam jeszcze je pobrac.Byle do 13 wrzesnia wytrzymac.
Clifordzik witam,miło Cie widziec,a gdzie Twoj megapost?:-)
Malina Sinatra mmm,tez lubie;-)
Milenka ja tez mam dzis spiacy dzien,nawet odpusciłam sobie długi spacer z psem mimo ładnej pogody,a pospalismy dzis do 10.30:zawstydzona/y:
Ja juz po obiadku,była mezowa grochowka a teraz robie na jutro rosołek:-)
Nadal jestem głodna,chyba zaraz nawpycham sie Michałkow,mam całe pół kilo;-)
 
reklama
Do góry