reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja juz po zakupach!!!!!!!!!! kupilam sobie spodnie ciazowe alladyny kolor khaki ale z sie ciesze jak glupia hahaah............

Scarletka- u nas pada prawie non stop ale powodzi nie ma natomiast jak oglondam wiadomosci polskie to serce mi peka jak tysioce ludzi tracą dobytek swojego zycia przez te powodzie w tym roku.............

Sabrinka- super ze masz swoj komputerek ;-)

witam nowe mamusie nie martwcie sie ze nie nadąrzacie heheh niektore laski maja tempo niestety ja tez nie wyrabiam haahhaah

musze wam powiedziec ze zeby juz mi leca brrrrrrrrrrr i dziasła puchna jak szalone cos czuje ze do konca ciazy szczerbata bede!!!!!!!!!!!!


nie wiem co dzis na kolacje jakies pomysły???????
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie!

Malina, no pewnie, ze moge pomoc. Moja tesciowa wczoraj robila zakupy dla dziewczyny odchodzacej z powodu ciazy wlasnie na urlop i kupily jej 10-pak body, do tego 8-pak spiochow (takich dosc fajnych) i do tego kupily jej jeszcze taki przesliczny kocyk, milusi... i za wszystko razem daly tadaaaaam: 16,50 ( w tym kocyk kosztowal 3,50, czyli zgaduje,że za te inne to 6 i 7 funtow... Czyli liczac 5 zl/funt no to 10pak body kosztowal 30 zl...3 zl za sztuke nawet na polskie nie wychodzi drogo...) No i to byl primark.
Ja bylam dzis w next i tam juz maja troche wyzsze ceny,chociaz jesli mam przyznac szczerze to i lepsza jakosc...ale jesli chodzi o takie malutkie dzieci to przeciez nie beda niszczyc... A tutaj jest specjalne prawo jesli chodzi o odziez dla niemolakow, ze nie moga miec zlej jakosci bawelny i ze wlasnie to musi byc bawelna bez domieszek.
Ja Olafa dzisiaj okupilam w Primarku wlasnie i za 2 pary jeansow, za 5 koszulek...i koszule z krawatem zaplacilam az 20 funtow...z malym kawalkiem..
 
Dziękuje Harshka!!!! Ja właśnie o Primarku myślę, żeby się tam obkupić.. Jakość mnie jakoś nie zraża, bo tak jak mówisz taki Maluszek to założy to ledwie 2 razy i już za małe ;) więc za bardzo nie będzie miało szans się zniszczyć ;) Mówię to mojemu eM, ale on coś nie wierzy ;)

Witaj sodie w gronie rozgadanych zagadanych Pączków :D

Scarletka strasznie mnie rozczulają takie małe dzieciaczki w kolorowych kaloszkach :D Swojemu też na pewno kupię, żeby bezstresowo (dla mamy oczywiście) mógł zaliczać wszelkie kałuże ;)

Pinka mamy podobny gust, to wklej fotę swoich nowych portków, bo mi się żadne nie podobają :/

Ps. WKLEIŁAM WAM FOTKI NA POKOJOWY JAK CHCE ZROBIĆ SYPIALNIĘ :)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o ciuszki ciążowe to zajrzyjcie na allegro:) Ja kupiłam tam jeansy całkiem fajne i niedrogie:) a jak macie więcej kasy to zawsze jest 9fashion, e-nivena i jeszcze kilka ale skleroza nie boli:)
 
Dziękuje Harshka!!!! Ja właśnie o Primarku myślę, żeby się tam obkupić.. Jakość mnie jakoś nie zraża, bo tak jak mówisz taki Maluszek to założy to ledwie 2 razy i już za małe ;) więc za bardzo nie będzie miało szans się zniszczyć ;) Mówię to mojemu eM, ale on coś nie wierzy ;)

Witaj sodie w gronie rozgadanych zagadanych Pączków :D

Scarletka strasznie mnie rozczulają takie małe dzieciaczki w kolorowych kaloszkach :D Swojemu też na pewno kupię, żeby bezstresowo (dla mamy oczywiście) mógł zaliczać wszelkie kałuże ;)

Pinka mamy podobny gust, to wklej fotę swoich nowych portków, bo mi się żadne nie podobają :/

Ps. WKLEIŁAM WAM FOTKI NA POKOJOWY JAK CHCE ZROBIĆ SYPIALNIĘ :)


Nie wiedzialam, ze mamy watek pokojowy :D

Malinko, powiem Ci, ze w primarku i tak maja jakosc super, moje drugie dziecię bedzie latalo wlasnie w bodziakach primarkowych, i to po Olafie, czyli chyba nie jest tak zle z jakoscia :-) A powiem Ci, ze dostalismy w prezencie od ciocii bodziaka z PL (z 5-10-15 chyba) i roznica wielka... taki dziwny material... niby bawelna ale taka blyszczaca prawie.
Napisalam, ze nie ma jakosci jak w Next, ale prawde mowiac jest blisko i na pewno 4 razy taniej :p
 
I myślę, że tym przekonam małża - no musimy gdzies pojechać zanim się będę na dobre turlać, a potem z Malcem to już cała wyprawa nawet na obiad do mamy ;) Wózek, pieluchy, kosmetyki, ciuszki, zabawki, butelki, smoczki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Z jednej strony nie mogę się już tego doczekać troszkę, ale z drugiej wiem, że pamiętanie o wszystkich rzeczach to będzie moja brocha, bo eM to taki jest roztrzepany.. Dopiero jak czegoś nie ma pod ręką to się kapnie, że zapomniał ;) No chyba, że go nagle olśni jak zostanie TATĄ ;)
 
I dzionek mi zleciał, popracowałam troszke, jutro tez ... sobota czesania na wesela... i trzeba bedzie znowu duzoooo odpoczywac...:nerd:

A widze mowe o Primareczku... dla dziedzi to extra pomysł, wszystko taniutkie , dzidzia szybciutko rosnia... bo dla Nas czasem cos mozna było dostac fajnego ale na ogól tandeta i jeszcze pół UK w tym samym na miescie :rofl2: hehe

Ale mimo to tęsknie za UK i zakupamiiiiiiiiiii , tutaj niestety az tak nie szaleje :/ ;:)-(


Jak tam kolacyjki zjedzone?? Mi cos sie nie chce nic :/ moze wymyslicie cos delikatnego co bym mogła zjesc i M mi kupi to w ZABCE po pracy :/:/ hehe :-)


I witam Noweeee Ciężaróweczki Marcóweczki :))))):-)
 
Dobrej nocy Pączulki ;)))))
Jutro i pojutrze pracuję z domku, czyt. z łóżka w pozycji półleżącej z Fredem pod pachą ;) więc na pewno się pojawię..
 
reklama
Do góry